Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Повернення надлишково сплаченого ПДВ

Відправлено користувачем SPPVV 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. Може хтось на практиці мав справу з поверненням сум надлишково сплаченого ПДВ.
Ситуація наступна.
Здана декларація за жовтень - до сплати зобов'язання 16179 грн.30.11 оплачуються ці кошти, але не через рахунок в СЕА, а відразу на рахунок ПДВ. Недоїмки немає, але з наступного поповнення рахунку в СЕА ця сума 16179,00 ще раз списується на рахунок ПДВ. Відповідно з"являється переплата. Хочу цю суму повернути на свій поточний рахунок. Надсилаю через Медок заяву, прикріпляю платіжку. Отримую дзвінок з податкової - ми НЕ перераховуєм на поточний, лише на СЕА. Переробіть заяву на повернення і подайте додаток 4 до декларації.
Питання: чи правильно я зробила вказала про повернення суми на поточний рахунок? Читаю ПКУ і там пише п. 43.41 Кодексу визначено, що у разі повернення надміру сплачених податкових зобов'язань з ПДВ, зарахованих до бюджету з рахунка платника податку в СЕА ПДВ у порядку, визначеному п. 200-1.5 ст. – 2001 Кодексу, такі кошти підлягають поверненню виключно на рахунок платника в СЕА ПДВ.
Але ж в мене не з рахунку СЕА ці гроші попали в переплату....
Хитрят. Нельзя на СЭА, лимит не увеличится.
так, ліміт не збільшиться це про перше. А по друге як з тоді з СЕА повернути? Хіба додатком 4 я зможу це зробити? Він же подається якщо є сума до відшкодування (ПК більший за ПЗ). В мене такого немає і не передбачається. Я хочу ці гроші використати так як вважаю за потрібне, а не кредитувати державу ((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027199999999999