Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Послуги перевезення в одному місяці, а акт у іншому - це порушення?

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наш перевізник надає послуги в одному місяці, а акт виписано в наступному. Перевізникам таке можна робити?
Может быть куча разных нюансов, уточните у него, почему так происходит. В любом случае, рассматривайте хоз операцию по факту- запросто может быть если например он Вам доставил в Ваш город, а машина к нему на склад вернулась след месяцем. Для него окончание услуги по возврату машины, для Вас- по факт доставке, у меня так часто доставка с Одесского порта импорта происходит. Я тогда в себестотимость бросаю по своей дате, но указываю док будущим числом. Если уж совсем правильно- Вы можете любую (!) фактическую операцию без первички отобразить по бух справке, и даже учесть в расходах)
Quote
Альонка
..... Я тогда в себестотимость бросаю по своей дате, но указываю док будущим числом. Если уж совсем правильно- Вы можете любую (!) фактическую операцию без первички отобразить по бух справке, и даже учесть в расходах)

Нам відвантажили матеріал 28.12 через перевізника, ми отримали 29.12, передали у виробництво, 30.12 вироблену продукцію продали.
Як нам збільшити вартість матеріалів на суму доставки, якщо акт виписаний 11.01.2021року, і 11.01 на складі немає ні матеріалів ні продукції?

Quote
Альонка
..... Я тогда в себестотимость бросаю по своей дате, но указываю док будущим числом.
в межах місяця- можливо, а якщо різні місяці, квартали або роки?


я ж и говорю- оценивайте по факту- в Вашем случае акт 11.01 почти наверняка ошибка, уточняйте у поставщика
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028099999999998