Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Взаємовідносити між ТОВ і ФОП (ЄП 2 гр)

Відправлено користувачем KSV***** 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Re: ПДВ
Quote
Шустрик
А навіщо?!?!?!

+1
Re: ПДВ
Quote
TamiA
Quote
Шустрик
А навіщо?!?!?!

+1
+100

)))
если есть графа, то нужно показывать - это не наши методы)
Re: ПДВ
Дуже всім дякую за роз'яснення!


Re: ПДВ
Quote
Котег :-)
Quote
TamiA
Quote
Шустрик
А навіщо?!?!?!

+1
+100

)))
если есть графа, то нужно показывать - это не наши методы)
Ну, если надо ИБД, то почему бы и не

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Добрый вечер) такая ситуация - планирую удаленно вести ПП на едином налоге(юр лицо) и у них очень интересная ситуация- это ПП арендует офис у ФОП на 2группе, (директор и фоп-одно лицо), с дохода ФОП уплачивал 18%,но продолжает оставаться на 2 группе! какие риски при проверке могут быть?
налоговики переведут на 3ю группу или на общею систему? и могут ли быть щтрафы?
Простите, вопрос снят - я ввела сама же себя в ступор,так как ФОП имеет право сдавать в аренду юр лицу на едином налоге, только теперь непонятно чего они платили 18%...
Може КВЕДу такого немає у ФОПа . Або переліміт по площі . Або на єдиний ПП-шка встала пізніше, а платять по накатаній. Цікаво як ФОП це у звітності показує.
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, Ви просити у ФОПа витяг з Єдиного державного реєстру?
Хочему купити у ФОП послуги (3група), але ФОП каже, що у нього вже півроку ніхто не просить витягів, це все є у відкритому доступу в інтернеті.
Я можу створити безкоштовний запит на витяг, але якщо на ньому не буде печатки ФОП, а на інших документах печатка стоїть, то виходить, що підприємець не надав нам копію документу, що підтверджує його держ.реєстрацію згідно ст.177.8 ПКУ і я маю утримати податок на доходи?
А навіщо вам витяг з ЄДР - достатньо буде копії витягу з
реєстру платників єдиного - там і види діяльності є і пічатька
ДФСівська drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Айрини
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, Ви просити у ФОПа витяг з Єдиного державного реєстру?
Хочему купити у ФОП послуги (3група), але ФОП каже, що у нього вже півроку ніхто не просить витягів, це все є у відкритому доступу в інтернеті.
Я можу створити безкоштовний запит на витяг, але якщо на ньому не буде печатки ФОП, а на інших документах печатка стоїть, то виходить, що підприємець не надав нам копію документу, що підтверджує його держ.реєстрацію згідно ст.177.8 ПКУ і я маю утримати податок на доходи?
а де в тому пункті мова про печатку?
Quote
Шустрик
А навіщо вам витяг з ЄДР - достатньо буде копії витягу з
реєстру платників єдиного - там і види діяльності є і пічатька
ДФСівська drinking smiley

Тобто Ви просити витяг з реєстру платників єдиного і ФОП надає такий витяг?



Quote
Котег
а де в тому пункті мова про печатку?
Там не має мови про печатку, але раніше, ще коли було свідоцтво про держ.реєстрацію, ФОП робив ксерокс, підписував "копія вірна" і ставив свою печатку. Виходило, що на копії була і печатка реєстратора і мокра печатка підприємця. Пізніше мені так надавали витяги.
Ми рідко працюємо з ФОП і я трохи розгубилася, вимога про надання документа в ПКУ існує, але вже другий ФОП відмовляється надати документ.
Ось і вирішила проконсультуватися на форумі у більш прогресивних бухгалтерів: чи достатньо зараз зробити безкоштовний запит на сайті Мінюсту чи все ж таки вимагати витяг у підприємця, а якщо не надає, то краще не працювати з таким?
Quote
Айрини
Quote
Шустрик
А навіщо вам витяг з ЄДР - достатньо буде копії витягу з
реєстру платників єдиного - там і види діяльності є і пічатька
ДФСівська drinking smiley

Тобто Ви просити витяг з реєстру платників єдиного і ФОП надає такий витяг?

Так це зараз заміняє свідоцтво платника ЄП і мусить бути
у ФОПа. Якшо нєту - то зай отримає в ДПІ - це безкоштовно drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Підкажіть будь ласка, чи може ТОВ укласти договір про надання послуг за комісію із ФОП 2 групи.
Якщо ні, то чому?
Quote
Yana2018
Підкажіть будь ласка, чи може ТОВ укласти договір про надання послуг за комісію із ФОП 2 групи.
Якщо ні, то чому?
Так кто кому хочет оказывать услуги ???
Мы-ТОВ оказываем посреднические услуги по реализации их товара за комиссию.
да вы кому угодно можете оказывать услуги
Просто какая получается загвоздка:
часть тех с кем мы хотим заключить договор(ФОП 2гр) говорят, что им нельзя заключать договор с ТОВ вообще;
часть говорит что можно но не за комиссию и не за %, а за как на говорит.
Я в этом не могу до конца разобраться, по идеи мы можем заключить договор с любым ФОПом и работать, но как это обосновать твердолобым лентяям которые называются юристы и бухгалтера я не знаю.
Я то ни то и не другое.
ггггг.... как мило....прийти на бухгалтерский форум и обозвать бухгалтеров твердолобыми лентяями.....
Стоп, я не обзывала всех бухгалтеров, просто есть люди которые не могут дать внятный ответ на заданные им вопросы, из 20 фирм у меня таких почти сорок человек, что я должна их пожалеть что ли.Здесь, я имею ввиду на форуме, я вижу что если кто-то что-то не знает, он ищет ответ и решение,а значит хочет быть достойным своей профессии.
Просто когда нарываешься на не компетентных то срываешься, поэтому искренне прошу прощения если мои слова задели за проф. гордость.
не, ниче не задело, просто отпало желание даже вникать в суть вопроса, извините, так что я просто лентяйка, ну а лоб у меня, так анатомически сложилось, действительно твердый.....
Quote

Підкажіть будь ласка, чи може ТОВ укласти договір про надання послуг за комісію із ФОП 2 групи.
Якщо ні, то чому?

Хто кому надає послуги?
ФОП 2-ї групи не може надавати послуги ТОВу на загальній системі.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ну так Вы - ТОВ - можете оказывать услуги кому угодно.
А вот ФОП на ЕП 2 группы может оказывать услуги только населению и единоподатникам.
Доброго дня. Питання!
Працюю як ФОП 2 група, єдиний податок (виготовляю, ремонтую, та продаю деревяну тару (піддони, палети).

Є ФОП 3 группа з ПДВ, (на єдиному податку, який також виготовляє та продає деревяну тару).

Я хочу продати товар (піддони, мною виготовлені), ФОП 3 групи, як оформлювати документи на піддони для подальшого продажу ТОВ з ПДВ на загальній системі.


Чи правильно розумію наприклад: я, ФОП 2 група, продаю піддон за 40 грн., ФОП 3 група,потім ФОП 3 гр. оприбутковує в себе піддон 40 грн + 20 % ПДВ сплачує.

Собівартість становить 48 грн для ФОП 3гр.


Потім ФОП 3 гр. продає піддон за 70 грн собівартість з націнкою + 20 % ПДВ.=84 грн ТОВ.

Якщо так, то як бути з подвійною сплатою ПДВ 8 грн від ФОП 2 гр. до ФОП 3 гр., та 14 грн від ФОП 3 гр з ПДВ до ТОВ з ПДВ,

Дякую.
Quote
Mishkurov
Доброго дня. Питання!
Працюю як ФОП 2 група, єдиний податок (виготовляю, ремонтую, та продаю деревяну тару (піддони, палети).

Є ФОП 3 группа з ПДВ, (на єдиному податку, який також виготовляє та продає деревяну тару).

Я хочу продати товар (піддони, мною виготовлені), ФОП 3 групи, як оформлювати документи (оприбуткування?) на піддони для подальшого продажу ТОВ з ПДВ на загальній системі.


Чи правильно розумію наприклад: я, ФОП 2 група, продаю піддон за 40 грн., ФОП 3 група,потім ФОП 3 гр. оприбутковує в себе піддон 40 грн + 20 % ПДВ сплачує.

Собівартість становить 48 грн для ФОП 3гр.


Потім ФОП 3 гр. продає піддон за 70 грн собівартість з націнкою + 20 % ПДВ.=84 грн ТОВ.

Якщо так, то як бути з подвійною сплатою ПДВ 8 грн від ФОП 2 гр. до ФОП 3 гр., та 14 грн від ФОП 3 гр з ПДВ до ТОВ з ПДВ,

Дякую.
Вы немного ошибаетесь вот здесь: ФОП 3 гр. оприбутковує в себе піддон 40 грн + 20 % ПДВ сплачує
Он не оплачивает 20% НДС, он просто покупает по 40 грн и у него нет налогового кредита. Себестоимость 40 грн.
Если бы он купил у плательщика НДС за 48 грн, по итогу сделки он оплатил бы НДС в бюджет 14-8=6 грн и получил прибыль 70-40=30 грн. Расход денег тот же, только 8 грн он платит либо поставщику, получая при этом налоговый кредит, либо в бюджет.
Перефразирую немного, при покупке у вас ФОП 3 группы не платит никакого ндс, просто приходует по 40грн, дальше при продаже ТОВ по 84грн, он платит 14грн ндс, итого он получат 84-14-40 = 30 грн. Единый у него: 84*3% = 2,52, тогда доход 30-2,52 = 27,48.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000444