Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Взаємовідносити між ТОВ і ФОП (ЄП 2 гр)

Відправлено користувачем KSV***** 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
О, Дякую.. Тепер зрозумів) Сумно, що ПДВ нараховується на всю сумму, а не, як у моєму випадку, на 30 грн чистого доходу без єдиного податку)))))
Доброго дня! В мене таке запитання щодо взаємовідносин між ФОП (3 гр) та ТОВ (загальна система). Акт від ФОП на 5 тис, ТОВ заплатила 3 тис. У ФОПа дохід 3 тис, а у ТОВ витрати 5 тис?


ООО-посредник торгующая организация оно плательщик НДС
есть производитель плательщик НДС
посредник приобрел у производителя с ндс товар со скидкой 15 % -20% и при поставке на экспорт наценил 10%-15% но уже без ндс как правильно сработать чтобы получить прибыль и не платить просто напросто налоги и не тянуть производителя
Добрый день, нужна помощь по следующему вопросу. Есть ФОП, 2 група ЕП, он занимается производством мебели в цеху, который ему принадлежит. Сейчас он этот цех вносит в уставной капитал ТОВ, как один из учредителей. Мебель производить будет дальше, как ФОП. Какие последствия будут от этих действий? Как-то надо оформить эти отношения? Договор аренды или позики? К слову, ТОВ не занимается деятельностью лет 10, и пока не планирует. Доход там не нужен, ТОВ на ЕП. Буду благодарна за помощь.
Не понятно зачем тогда вносить его в УК
Доброго дня. Виникло наступне питання. Я ФОП 2-ї групи на єдиному податку. Працюю як інтернет магазин автозапчастин. Чи можу я заключити договір з автосалоном (Товариством з обмеженою відповідальністю) на постачання мною автозапчастин й виставити йому рахунок на оплату певного товару?
Товар продавати можете, а послуги - тільки населенню і платникам єдиного податку.
В договорі юр особа на загальній системі написали, що ФОП 2 групи виготовляє і постачає для неї меблі.
Якщо я правильно зрозуміла, то можна написати тільки постачання меблів, а виготовлення не мовна вказувати?
Подскажите, пожалуйста, если ФОП 2 группа продает товвары, 15% не надо удерживать?

А то что то запуталась((((
2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042800000000001