Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Практика використання ПРРО. Що краще класичне РРО чи ПРРО для ФОП

Відправлено користувачем TsmygTanya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Поділіться досвідом і враженнями у використанні ПРРО. Яким саме користуєтесь. мене цікавить роздрібна торгівля буд.матеріалами ФОП єдинник
ПРРО - це програма, а не пристрій
вона встановлюється на смартфон, ноутбук, планшет
Є думка, що ПРРО краще використовувати при малій кількості номенклатури.
Знайома користується ПРРО від Медка - Кашалот. Було багато питань, але вже звикла. Там є проблеми з роздрукуванням зет-звіту, але ж в електронному вигляді він зберігається. Вартість користування - 1850 грн на рік. Вартість звичайного РРО мінімально 6000 на сім років. Начебто звичайний дешевше, але у нього ще є щомісячне обслуговування, так що загалом виходить дорожче.


РРО стиот 6000 грн.Обслуживание 300 грн х12 месх7 лет =25200 грн.
Всего за 7 лет 31200 грн.
А если еще и POS терминал,то считайте «отобьете» такой грабеж или нет..hot smiley
Дякую за відповіді, за фінансову складову ПРРО і РРО я знаю, більше цікавить функціональна. Є розробки ПРРО з можливістю підключення до програм обліку, типу має бути все просто, але ж так не буває
ВебЧек и ЧекБокс они с открытим IP, поэтому стикуются с любым программынм обеспечением, все остальные в основном работают с 1С
Кроме ПРРО от налоговой, он ни с чем не интегрируется. Еще и не забывайте, что при ПРРО любом, тоже должен быть ПОСТ-терминал и если брать от ПриватБанка, то плюс 400 грн в месяц.
ми придбали смарт касу. це прро з терміналом + друкує чеки + є особистий кабінет, де можна контролювати щоденні продажі. зручно 50/50, бо це новинка і в процесі доробки. але тех підтримка реагують оперативно. не реклама. особисто користуємось (номенклатура від 1000-1500 одиниць)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999