Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Хто пробував реєструвати РК до податкової, де неправильно вказаний ІПН?

Відправлено користувачем Lesya2013 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Покупець був неплатником податку і я йому виписала податкову я кнеплатнику, зареєструвала. Потім він згадав, що він платник і мені треба зробити коригування до податковї накл. Згідно норми закону в мене зміни тільки в шапці а таблична частина пуста.
Медок не пропускає таку НН, робить її помилковою.
Коли зробить в табличній частині позиціїї "-" "+" і помінять правильно контрагента, то податкова теж не приймається, причина відхилення "ВІДСУТНЯ пн з номером 11111111 на такого покупця.
Як відправити це коригування???
я бы сделала РК с минусом на неплательщика и новую НН на плательщика

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Налоговики предложили в первой корректировке номенклатуру на минус со старым ИНН и во второй корректировке правильный ИНН и номенклатуру на плюс. Но я за вариант корректировку в минус и выписывать новую НН. К тому же такое впечатление с ваших слов, что сервер не пропускает их бредовую идею с корректровкой в плюс.


а как быть, если таже история была 5 февраля и корректировку на нее я могу выписать и зарегистрировать, а вот новую уже 5 февраля нельзя регистрировать, срок упущен?
Quote
korelena
а как быть, если таже история была 5 февраля и корректировку на нее я могу выписать и зарегистрировать, а вот новую уже 5 февраля нельзя регистрировать, срок упущен?
Вроде бы где-то читала, что уже можно зарегистрировать НН после 15 дней. Штрафы до 01.07.2015 р. не действуют. Так что если сможете с истекшим сроком зарегистрировать сегодня НН, то клиент еще сможет включить эту налоговую в декларацию за февраль.
вот пробую за 5 февраля сегодня зарегить, только Медок молчит eye rolling smiley
и что самое обидное еще 6 числа зарегила и отправила контрагенту, а они только сегодня решили ее оклонить и сообщить мне, что у них изменился юрадрес
Маю таку ситуацію (вже давненько не працювала з ПДВ - згадую і багато читаю інформації, але...): прикупівлі програми Медок, купили разом ключі (сума без ПДВ 168) та окрема податкова на обробку даних (сума з ПДВ 24 грн), але вони неправильно вказали наш ІПН, медок ПН не прийняв обидві, відхилив. Я їм перетелефонувала, пообіцяли дати коригуючі, дали вже аж тепер лише зі зміною ІПН, коли я знову вдруге їм подзвонила з вимогами. Але ж ті ПН у мене не пройшли, бо помилкові, що і як я маю робити?
1) роблю уточнюючий розрахунок за лютий, окремо в березня
2) якось затягти ті ПН в реєстр отриманих ПН (_ніяк не виходить, бо не знаю, який номер в довіднику вибирати)
3) в додатку 5 ті мінусую, а додатки 2 до ПН зі знаком +
Все?
Підкажіть, щось нічого не виходить з цим сертифікаційним центром ключів "Україна"smiling bouncing smiley
Доброго дня!!! Ситуація така. Виписува ла ПН і в медку при первірці контрагента, програма мені поставила два нулі на початку ІПН. Я її зареєструвала, а покупець відхилив. Скажіть, будь ласка, як правильно виписати РК. Спочатку думала випишу РК в якому вкажу неправильний ІПН і - в табличній частині (але ж його повинен зареєструвати покупець, а який покупець зареєструє якщо такого ІПН не існує). А тоді правильний РК з вірним ІПН і + в табличній частині. Знайома каже, що потрібно виписати пусте РК з правильним ІПН. Підкажіть , будь ласка. терміново.
На гарячій лінії відсутня відповідь на дане запитання))) От так завжди...
Невже ніхто незнає відповіді на дане запитання. Створила РК з неправильним ІПН (з мінусами в табличній частині) і відправила контрагенту, звичайно відхилено контрагентом. Причому , що він особисто нічого не відхиляв , програма сама це зробила. Як бути ))) що робити. Просто сьогодні кінець місяця і хотіла, щоб дане коригування можна було включити в деку за листопад - сьогодні все зробити((((
попробуйте сами зарегистрировать РК
и нужно выписать новую правильную НН
к сожалению, у Вас безвыходная ситуация. Разве что найдете предприятие с таким ИПН-ом.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А як самому зарееєструвати, в програмі активне тільки відправити контагенту. І все.
ІПН ФОП менше на 2 цифри. При перевірці в медку мені підтянуло з довідника контрагентів 002323....
а если создать РК, подписать , зашифровать и отправить своему ФОПу через эл.почту, он ее потом сможет наверное втянуть в программу и далее ,подписав, зарегистрировать
Він в медку її бачить як відхилена контрагентом. Питаю його чи він бачить її в реєстраційній сумі, він не знає з чим йому звіряти і не хоче дивитись, бо йому це не потрібно )))
Але особисто він її не відхиляв, каже коли зайшов в програму, йому висвітилось , що така ПН відхилена контрагентом.
выдхилення - это фишка медка.
раз он ее видит, значит и в ернн она на него есть
пусть втянет ее из самого реестра запросом
Oxi , щиро Вам дякую за допомогу. Буду дзвонити і просити, щоб зробив запит (каже, що ніколи такого не робив(((
про галочку пусть не забудет в запыте (получить файлы)
Quote
Oxi
про галочку пусть не забудет в запыте (получить файлы)
откуда у ФОПа в Вытяге появится, если никто на регистрацию не отправлял?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ляля - Оля, дана ПН зареєстрована мною на ФОП 002323232323, а потрібно на ФОП 2323232323.І в суть в тому, що в нього в медку вона є, зареєстрована , але відхилено контрагентом. В ручну він не відхиляв. Звірити суму реєстраційну він не вміє, бо ніколи такого не робив. Хотіла , хоча б продиктувати як запит зробити, але він зараз зайнятий...
Quote
Yulka
Ляля - Оля, дана ПН зареєстрована мною на ФОП 002323232323, а потрібно на ФОП 2323232323.І в суть в тому, що в нього в медку вона є, зареєстрована , але відхилено контрагентом. В ручну він не відхиляв. Звірити суму реєстраційну він не вміє, бо ніколи такого не робив. Хотіла , хоча б продиктувати як запит зробити, але він зараз зайнятий...
ну так если зарегистрирована, и Вы видите квитанции, и он видит, что зарегистрирована. Что Вы от него хотите, зачем ему Вытяг? ну отклонена, ну и что? Медок - опиум для народа...
Проверьте в карточке контрагента в своей программе чтобы все верно было указано.
Я не знаю что там в медке... ну может какой-то признак, что это физик, а не юрик, чтобы кол-во знаков не меняло, не добавляло нули. РК просит покупатель или Вы хотите с делать?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Покупець просить РК (просить зареєструвати РК на його правильний код ІПН, а тоді виписати ПН - не можу зрозуміти його логіки), а я намагаюсь йому довести, що йому не потрібно РК, бо накладна врахована.
К сожалению, есть такая проблема с Фопами
Может, все таки, ему как-то объяснить как сделать вытяг????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041800000000003