Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Знову зміни ЄСВ

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 7    Сторінки: Попередні1234567
Re: Знову зміни ЄСВ
Зашла в налоговую, пока для ЕСВ 38723378. Но на днях изменят. Я платила получается правильно
Re: Знову зміни ЄСВ
Quote
alesy
Зашла в налоговую, пока для ЕСВ 38723378. Но на днях изменят. Я платила получается правильно
да, я тоже заходила, а кто Вам сказал, что на днях изменят и где это узнавать?
Re: Знову зміни ЄСВ
Скажем так, информация не проведенная, в магазине где брала распечатки сказали. Старопортофранковская, сразу направо. Там же и дали новый Едрпоу, но пока не знают с какого числа будет действовать. Так что перед оплатой нужно будет уточнить


Re: Знову зміни ЄСВ
Не проверенная
чем дальше тем больше вопросов чем ответов:
1. для расчета среднемесячной базы берем данные отчета за 2014 год, но в январе показаны переходящие больничные за 2013 год. Эту сумму нужно исключить вместе с ЕСВ 33,2 %?
2. как все таки поступать с инвалидами , учитывать их зп за 2014 год и ЕСВ 8,41 % для расчета среднемесячной базы и платежа? и в каждом месяце учитывать зп инвалида для расчета базы начисления ЕСВ и платежа в отчетном месяце 2015 г?
3. как поступать с переходящими больничными из месяца в месяц и не сданными больничными на конец месяца для расчета базы и платежа .
Re: Знову зміни ЄСВ
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
чем дальше тем больше вопросов чем ответов:
1. для расчета среднемесячной базы берем данные отчета за 2014 год, но в январе показаны переходящие больничные за 2013 год. Эту сумму нужно исключить вместе с ЕСВ 33,2 %?
2. как все таки поступать с инвалидами , учитывать их зп за 2014 год и ЕСВ 8,41 % для расчета среднемесячной базы и платежа? и в каждом месяце учитывать зп инвалида для расчета базы начисления ЕСВ и платежа в отчетном месяце 2015 г?
3. как поступать с переходящими больничными из месяца в месяц и не сданными больничными на конец месяца для расчета базы и платежа .
Я уже раз давала цю зсилку-може і вам допоможе [docs.dtkt.ua] .Я за 2014 рік зробила згідно їх розяснення,а от з 2015 в мене питання :Якщо в квітні я хочу примінити коефіцієнт,по всім вимогам можна,але в мене є двоє людей у яких нарахування менше мінімалки,як нарахування рахувати?
так цей лист читала, але мене не дуже влаштовує те що там викидують з/п інваліда.
також питання щодо розрахунку бази за 2014 р, що робити з лікарняними за 2013 р.
на гарячій лінії сказали, що для розрахунку бази за 2014 рік включається все що відображено в табл 1, тобто лікарняні за 2013 рік також туди входять, але тоді в мене завищено середньомісячна база та платіж.
також стосовно лікарняних які переходять з місяця в місяць, то для них застосовується коефіціент місяця в якому лікарняні нараховані, а не розбиваються по місяцях.
сказали що по лікарняним в Віснику податкової № 9 за 2015 рік є роз'яснення з прикладами.
хтось виписує вісник?
Re: Знову зміни ЄСВ
Працівник працює неповний робочий день і його зарплата становить 609 грн, підприємство при цьому має право на застосування понижуючого коефіцієнта. Як в цьому випадку правильно його застосувати? До всієї бази, тобто до 1218 грн, чи тільки до 609 грн, а на додаткову базу нарахувань коефіцієнт не застосовується?
Re: Знову зміни ЄСВ
Подскажите, как верно отобразить в отчете такую ситуацию
работник болел с 7 по 29 мая
начислена зп 217 грн.
За май я показываю только зп без доначисления ЕСВ (больничный принес только вчера)?
А в отчете за июнь показываю больничный (указываю месяц "05") и доначисляю ЕСВ тоже за май?Так?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 7    Сторінки: Попередні1234567
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999