Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кадрові питаня!

Відправлено користувачем kittymitrogmailcom 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Кадрові питаня!
Допоможіть будь ласка!!!
Працівник працював за сумісниством з липня 2014. Звільнився з основного місця роботи у жовтні 2014, повідомивши про це у січні 2015 року. І тепер хоче щоб його прийняли з листопада на основне. Чи можна це зробити????
Re: Кадрові питаня!
Підскажіть, будь-ласка! Чи потрібно підприємцю видавати наказ про затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку? А також про затвердження графіка змінності?
Re: Кадрові питаня!
Quote
GlaOks
Підскажіть, будь-ласка! Чи потрібно підприємцю видавати наказ про затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку? А також про затвердження графіка змінності?

Ви десь дізнались відповідь? Бо мені це теж потрібно.


потрібно, но ніхто не робить
тільки правила ВТР за законом затверджує не власник, а трудовий колектив
Re: Кадрові питаня!
Quote
Котег :-)
тільки правила ВТР за законом затверджує не власник, а трудовий колектив

Тобто не сам ФОП, а його 1 працівник?))
Боооже. Я якраз сиджу над розробкою цих правил, щоб Охороні праці було на 1 пункт менше до чого приколупатись. А з графіком не знаю, що робити.
Re: Кадрові питаня!
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
тільки правила ВТР за законом затверджує не власник, а трудовий колектив

Тобто не сам ФОП, а його 1 працівник?))
Боооже. Я якраз сиджу над розробкою цих правил, щоб Охороні праці було на 1 пункт менше до чого приколупатись. А з графіком не знаю, що робити.

Сама затверджу заднім числом, а працівника ознайомлю під розписку. Краще неправильно зроблені, чим їх відсутність)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
тільки правила ВТР за законом затверджує не власник, а трудовий колектив

Тобто не сам ФОП, а його 1 працівник?))
Боооже. Я якраз сиджу над розробкою цих правил, щоб Охороні праці було на 1 пункт менше до чого приколупатись. А з графіком не знаю, що робити.
не фоп, а его работники. так закон предусматривает.
если 1 работник, то можно обойтись письменным договором.
Re: Кадрові питаня!
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
тільки правила ВТР за законом затверджує не власник, а трудовий колектив

Тобто не сам ФОП, а його 1 працівник?))
Боооже. Я якраз сиджу над розробкою цих правил, щоб Охороні праці було на 1 пункт менше до чого приколупатись. А з графіком не знаю, що робити.
не фоп, а его работники. так закон предусматривает.
если 1 работник, то можно обойтись письменным договором.
Договором про що? Трудовим чи іншим якимось?
Re: Кадрові питаня!
А якщо вже два працівники, то потрібно скласти якийсь документ, що вони його затверджують?
протокол зборів трудового колективу
Re: Кадрові питаня!
Quote
Котег :-)
протокол зборів трудового колективу

Мамо рідна!!! Скільки макулатури потрібно друкувати, аби лишнє порушення трудової дисципліни не приписали.
Re: Кадрові питаня!
Правила сделала, еще этот протокол склепать надо.И надо ли какой-то приказ для утверждения кроме протокола? И если в правилах есть график, то нужно ли его потом как-то вести или рабочие часы записывать можно только в табель учета рабочего времени?
Спасибо)
приказ не нужен, достаточно протокола. график - это отдельный документ. грубо говоря, правила тольок определяют порядок его составления. хотя смотря какой у вас этот график. если через день и одинаково, все понятно, то можно и не делать.
а что его там делать: это ж листок с крестиками.
Re: Кадрові питаня!
А ФОП бере участь в голосуванні на зборах трудового колективу?
Re: Кадрові питаня!
Ну в принципі так, то не складно. Туди включати працюючих по договору ЦПХ?
Quote
Ira_Sirena
А ФОП бере участь в голосуванні на зборах трудового колективу?
нет. там трудовой коллектив за поданням работодателя. он типа подписывает за "Подання"
Quote
Ira_Sirena
Ну в принципі так, то не складно. Туди включати працюючих по договору ЦПХ?
нет. это ж не работники, это контрагенты (исполнители)
Re: Кадрові питаня!
ооо, голова горить. А якщо є два працівники і два магазини. Ну і сам фоп ніби-то працює. То графік складається на кожен магазин окремо?
Quote
Ira_Sirena
ооо, голова горить. А якщо є два працівники і два магазини. Ну і сам фоп ніби-то працює. То графік складається на кожен магазин окремо?
да, график отдельно на каждый. а правила ВТР общие на всех.
и всех новопринятых надо с правилами под расписку потом ознакомлять
Re: Кадрові питаня!
То правила в одному з магазинів зберігати чи в інший копію зробити?
Подивіться, будь-ласка, ссилочку. чи можу я собі той протокол переробити, вибравши те, що стосується правил ВТР. І чи потрібен ще той якийсь Витяг з протоколу? [pomichnyk.org]
Re: Кадрові питаня!
Тільки почала, а вже заплуталась:

ПРОТОКОЛ №__
Загальних зборів трудового колективу
с.Кунка «12» травня 2016 р.
Присутні:
1. Перкун М.І. – роботодавець??? Чи як тут вказати?
2. Незбутня Н.А. – продавець-консультант
3. Мандролько В.В. - продавець-консультант
Засідання Загальних зборів трудового колективу просто колективу чи що вказати?Товариства з обмеженою відповідальністю „Рябий пес” (далі Товариство) є правомочним.
Re: Кадрові питаня!
Доброго дня!
а підскажіть, будь ласка, а якщо приймаєио людину по договору цпх? заява на прийняття і наказ вже непотрібно? чи лише договір? і подаємо повідомлення в ДФС?
при заключении договора никаких заявлений не нужно. ГНИ уведомлять не нужно, это не штатный сотрудник

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Кадрові питаня!
ДЯКУЮ!
ЗНАЧИТЬ ЛИШЕ ДОГОВІР, БЕЗ ЗАЯВ!
АЛЕ ДФС ПОВІДОМЛЯТИ ПОТРІБНО, СТАВИТИ КАТЕГОРІЯ ОСОБИ- 2., БЕЗ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ. ДЗВОНИЛА В ПОДАТКОВУ, І Є РОЗЯСНЕННЯ ДФС ЩО ПОТРІБНО
Вы их больше слушайте
Цивільно-правові договори

Обов'язок працедавців інформувати фіскальні органи про прийом на роботу встановлено частиною третьої стaтті 24 КЗпП. Але ж Кодексом законів про працю регулюються відносини, що виникають в рамках трудових договорів. А стосунки в рамках цивільно-правових договорів регулюються Цивільним кодексом.

Тобто працедавці не повинні інформувати ДФС про укладення цивільно-правових договорів нa виконання робіт (aбо надання послуг), оскільки такі договори не регулюються КЗпП.

Це підтвердили фахівці ДФС у своєму роз'ясненні на Загальнодоступному інформаційно-дoвідковому ресурсі («ЗІР») в категорії 301.01.

[www.buhoblik.org.ua]
это для совместителей нужно указывать "без трудовой"

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Кадрові питаня!
Quote
trans27
ДЯКУЮ!
ЗНАЧИТЬ ЛИШЕ ДОГОВІР, БЕЗ ЗАЯВ!
АЛЕ ДФС ПОВІДОМЛЯТИ ПОТРІБНО, СТАВИТИ КАТЕГОРІЯ ОСОБИ- 2., БЕЗ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ. ДЗВОНИЛА В ПОДАТКОВУ, І Є РОЗЯСНЕННЯ ДФС ЩО ПОТРІБНО

Наскільки я розумію, та категорія ставиться в звіті по єсв, якщо ви надумаєте платити податки по цьому договору, а не викинете його і напишете новий.
Quote
trans27
ДЯКУЮ!
ЗНАЧИТЬ ЛИШЕ ДОГОВІР, БЕЗ ЗАЯВ!
АЛЕ ДФС ПОВІДОМЛЯТИ ПОТРІБНО, СТАВИТИ КАТЕГОРІЯ ОСОБИ- 2., БЕЗ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ. ДЗВОНИЛА В ПОДАТКОВУ, І Є РОЗЯСНЕННЯ ДФС ЩО ПОТРІБНО
вы в своем уме?!
Re: Кадрові питаня!
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
ооо, голова горить. А якщо є два працівники і два магазини. Ну і сам фоп ніби-то працює. То графік складається на кожен магазин окремо?
да, график отдельно на каждый. а правила ВТР общие на всех.

А вот если в правилах внутреннего распорядка написано-пятидневка с 9 до 18, а у нас торговые центры, все понимают что они и в выходные работают, это ведь небольшое нарушение? По максимуму, я так понимаю, при проверке скажут написать отдельно графики всем,да?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047400000000009