Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вперше хочу виплатити аванс і зарплату. Запуталась

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
sashka111
Quote
Blick
У ФОПа может быть главбух с правом подписи отчетов, но это при его желании. А оно надо лишние ключи оформлять?
є бухгалтер офіційно оформлений, але право підпису є тільки у ФОПа, тобто ключі тільки на фопа.
Вот и я о том же. Чтобы бух подписывал отчеты, нужно по нему 1-ОПП сначала подать, потом ключи сделать. А смысл? А подписывать отчеты просто так бух не может, ГНИ ж не уведомлена о нем как о подписанте.
Quote
Blick
Quote
sashka111
Quote
Blick
У ФОПа может быть главбух с правом подписи отчетов, но это при его желании. А оно надо лишние ключи оформлять?
є бухгалтер офіційно оформлений, але право підпису є тільки у ФОПа, тобто ключі тільки на фопа.
Вот и я о том же. Чтобы бух подписывал отчеты, нужно по нему 1-ОПП сначала подать, потом ключи сделать. А смысл? А подписывать отчеты просто так бух не может, ГНИ ж не уведомлена о нем как о подписанте.
1-ОПП це ж подають юридичні фірми?
підкажіть, якщо з вересня місяця подавала звіт ЄСВ і вказувала головного бухгалтера, але тепер зрозуміла, що не потрібно цього робити, надалі не буду вказувати, то будуть штрафні санкції зі та подані раніше звіти ЄСВ?


Доброго дня!
також вперше хочу виплатити аванс. Як тоді бути, якщо усі місяці виплачували через банк за попередній місяц 1 числа.Одночасно сплачувались податки за попередній місяць. То як розпочати аванс виплачувати? наприклад, сьогодніі 17.02.17, хочу завтра виплатити аванс і сплатити податки із з/п. Аванс 1600грн . податок 575, вз 48, ЄСВ 704. а вже наприклад, 1.03.2017 сплачую з/п ( і не перераховую податки, а просто вказую коли їх сплатила) залишок 976грн (на руки). Так?
Дякую за допомогу
А чому не можна перераховувати аванс з податками за аванс (можете округлювати до цілих цифр), а потім зарплату із податками за зарплату (фактично нараховане за місяць мінус те, що перераховано з авансом)? Навіщо ізобрєтать вєлосіпєд?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001