Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Все о подаче ФОРМЫ №4 госрегистратору

Відправлено користувачем cezaryulia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 12    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
buh!
на мой взгляд, руководство наше государственное, которое этот бред придумывает, предприятия вообще не иформируют, вообще!!!, т.е. мы где-то что-то читаем, слышим

где разъяснительная работа? сейчас у 98% предприятий есть электронный адрес, с которого сдаются отчеты, НЕУЖЕЛИ СЛОЖНО, ОТПРАВИТЬ ВСЕМ АВТОМАТОМ ПИСЬМО-РАЗЪЯСНЕНИЕ на человеческом языке и не в последние недели, а заблаговременно
мне еще в марте что-то попадалось про этих бенифициаров, но я абсолютно не придала этому значения, я посчитала, что меня это вообще не касается с моими маленькими предприятиями, где, и уставной не всегда есть, и учредителей не больше одного.

Другой момент, в январе регистрировала юрид. лицо, точно помню, что дозаполняла уже у госрегистрир вот именно эту страницу, а госрегистратор даже не объяснила, что я заполняю, на мой вопрос- а что это?, ответ - так нада, это новое

ХЕЛЬГА, Я С ВАМИ ПОЛНОСТЬЮ СОГЛАСНА И Я ТОЖЕ НИКУДА НЕ ПОБЕГУ, я просто не добегу у меня 9 предприятий, печати подписи, паспорта, хотя бы сбор полной этой информации займет пару дней точно

Д-Е-Б-И-Л-И-З-М
часто вспоминаю один момент, как Янукович давал интервью, по вопросу, почему же не подписали соглашение с ЕС, он дал, грубый, короткий, но правильный ответ "Я не позволю что б мой народ нагибали"

но нас нагибают, то ценами на газ и комуналку, то новыми налогами, то новыми отчетами, то новыми акцизными марками, то никому ненужным переименовыванием улиц, они не понимают, что с такой жизнью, налоги платить скоро никто не будет, люди просто все подохнут
и вот кому нужны эти бенифициары, я не понимаю, ЕС?
+
У меня тоже громадська організація.Вчера была в отделении юстиции Печерского района,начальник сказал:хотите сдавайте,хотите нет.У меня никаких разъяснений нет." Я сдавать не буду. Да и что мы можем сдать,если у нас конечных бенефициаров.Т.е из самого закона выплывает,что мы должны сдавать(ну забыли нас в перечне исключений),а под саму форму 4 мы не вписываемся.
Quote
YuraKo
А Громадські організації подають Форму 4?
У меня тоже громадська організація.Вчера была в отделении юстиции Печерского района,начальник сказал:хотите сдавайте,хотите нет.У меня никаких разъяснений нет." Я сдавать не буду. Да и что мы можем сдать,если у нас нет конечных бенифициаров.Т.е из самого закона выплывает,что мы должны сдавать(ну забыли нас в перечне исключений),а под саму форму 4 мы не вписываемся


Подскажите плз. У юр.лица учредитель Иванов И.И. 50% и ПП ",,," тоже 50%. Собственник этого ПП "..." тоже Иванов И.И. (100% собственник). Я заполняю страницу 4 на Иванова И.И. как на физ. лицо. Далее ещё одну страницу на ПП "..." и также прописываю Иванова И.И. А 5 страницу нужно заполнять???
Quote
donetsk7
Бляха муха.. Шо за идиотизм.. - Если у меня в моем ООО учредители - 3и физика по 33,3%..
- Мне подавать всякую хрень (форма 4,.. форма 6.. форма 10.. форма 11 .. и т.д. ) регистратору.. или нет?

Скажу "Большое спасибо".. если просто ответите: да / нет.

Насчет формы 4- НЕТ.
Насчет формы 6- на Ваше усмотрение.
Quote
natalka17
Quote
donetsk7
Бляха муха.. Шо за идиотизм.. - Если у меня в моем ООО учредители - 3и физика по 33,3%..
- Мне подавать всякую хрень (форма 4,.. форма 6.. форма 10.. форма 11 .. и т.д. ) регистратору.. или нет?

Скажу "Большое спасибо".. если просто ответите: да / нет.

Насчет формы 4- НЕТ.
Насчет формы 6- на Ваше усмотрение.

Разве Форму 4 не обязаны подавать абсолютно все юрособы???
да подают за физиков, то по разному читают ту норму
просто в проекте физиков убрали, понятно что они и есть учреды
Quote
natalka17
Quote
donetsk7
Бляха муха.. Шо за идиотизм.. - Если у меня в моем ООО учредители - 3и физика по 33,3%..
- Мне подавать всякую хрень (форма 4,.. форма 6.. форма 10.. форма 11 .. и т.д. ) регистратору.. или нет?

Скажу "Большое спасибо".. если просто ответите: да / нет.

Насчет формы 4- НЕТ.
Насчет формы 6- на Ваше усмотрение.
почему 4-НЕТ?
У меня ФОП 3 гр без НДС и наёмных сотрудников, ему подавать нужно эту форму?
Quote
Михаил
да подают за физиков, то по разному читают ту норму
просто в проекте физиков убрали, понятно что они и есть учреды

То есть по новому проекту форму 4 не те юрособы, у кого учредитель физлицо??? Что-то я запуталась...
Quote
Михаил
да подают за физиков, то по разному читают ту норму
просто в проекте физиков убрали, понятно что они и есть учреды

То есть по новому проекту форму 4 не подают те юрособы, у кого учредитель физлицо??? Что-то я запуталась...
Кто-то знает новости о том, что инспекторы разъясняют, что если на предприятии учредители физ.лица, то форму 4 им сдавать не надо. Вроде бы такое решение приняли сегодня ночью. Кто-то видел официальные источники? скиньте ссылочку, пожалуйста.
Quote
lesusha
У меня ФОП 3 гр без НДС и наёмных сотрудников, ему подавать нужно эту форму?
ФОПам не нужно
Quote
Anuta111
Quote
YuraKo
А Громадські організації подають Форму 4?
У меня тоже громадська організація.Вчера была в отделении юстиции Печерского района,начальник сказал:хотите сдавайте,хотите нет.У меня никаких разъяснений нет." Я сдавать не буду. Да и что мы можем сдать,если у нас нет конечных бенифициаров.Т.е из самого закона выплывает,что мы должны сдавать(ну забыли нас в перечне исключений),а под саму форму 4 мы не вписываемся

->
[www.minjust.gov.ua]
лист від 14.05.2015 р. № 193-32/27
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Начальникам головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в областях та місті Києві

Щодо внесення відомостей
про кінцевого бенефіціарного
власника (контролера) юридичної
особи до Єдиного державного реєстру
юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців
У зв’язку з численними зверненнями щодо порядку встановлення кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, а також порядку подачі інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи державному реєстратору для внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Єдиний державний реєстр ) надаємо наступну інформацію.
Статтею 64 Господарського кодексу України визначено, що підприємства, крім державних та комунальних підприємств, зобов’язані встановлювати свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), регулярно оновлювати і зберігати інформацію про нього та надавати її державному реєстратору у випадках та в обсязі, передбачених законом.
Згідно з частиною другою статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» (далі - Закон про реєстрацію) в Єдиному державному реєстрі має міститись, зокрема:
інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа, а саме: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків;
інформація про структуру власності засновників - юридичних осіб (крім політичних партій, творчих спілок та їх територіальних осередків, адвокатських об’єднань, торгово - промислових палат, державних органів, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій), яка дає можливість встановити фізичних осіб - власників істотної участі цих юридичних осіб, а саме: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Відповідно до частини першої статті 17 Закону про реєстрацію відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного
державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України.
Для внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа, та про власника істотної участі засновника юридичної особи, якщо засновник - юридична особа, представник юридичної особи має подати державному реєстратору реєстраційну картку «Форма 4», яка затверджена наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 № 3178/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.10.2011 за№ 1207/19945 (зі змінами).
Слід зазначити, що положеннями Закону про реєстрацію не встановлено вимоги щодо подання державному реєстратору будь-яких підтверджуючих документів.
При поданні реєстраційної картки «Форма 4» заповнюються лише ті поля, які стосуються зміни відомостей про юридичну особу, що вносяться до Єдиного державного реєстру.
Звертаємо увагу, що затверджена форма реєстраційної картки (Форма 4) передбачає внесення даних про фізичну особу у розділ про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів1).
Положеннями Закону про реєстрацію та формою реєстраційної картки не передбачено внесення у відповідне поле інформації «відомості відсутні» чи «відсутні» тощо.
У разі відсутності відповідних змін (необхідної інформації) юридичною особою така реєстраційна картка не подається.

У випадку подання невірно заповненої реєстраційної картки рекомендуємо залишати подані документи без розгляду із зазначенням підстави: документи подані не в повному обсязі.
Зазначену інформацію просимо довести до відома державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для подальшого використання в роботі.

Директор Департаменту державної реєстрації
Король Н.В

______________________
этот мир не ждет гостей...
Quote
katushacommon
Quote
Михаил
да подают за физиков, то по разному читают ту норму
просто в проекте физиков убрали, понятно что они и есть учреды

То есть по новому проекту форму 4 не подают те юрособы, у кого учредитель физлицо??? Что-то я запуталась...

да, оставили только для уредителей юриков
По поводу "підтверджуючих докуентів".

Из опыта, тех кто сдавал, - регистратор не требует подтверждений в виде каких-то выписок из реестров, свидетельств и тд?

Я имею в виду для случая, когда цепочка длинная (юр лицо - юр лицо - 2 юр лица - физ лица).
Quote
Olga_FM
По поводу "підтверджуючих докуентів".

Из опыта, тех кто сдавал, - регистратор не требует подтверждений в виде каких-то выписок из реестров, свидетельств и тд?

Я имею в виду для случая, когда цепочка длинная (юр лицо - юр лицо - 2 юр лица - физ лица).
нет, регистратор берет только заполненную форму и вносит из нее данные
законоппроект № 2896 от 19.05.2015г.
Юр.лицам с учредителем физ.лицом подавать не нужно.
И продлили сроки сдачи на 4 месяца.
Всем добрый день. Возможно, повторюсь вопросом: на каком языке вписывать название юр.лица нерезидента?
А если, не хватает клеточек вписать номер паспорта нерезидента? Как быть?
Quote
Boya
законоппроект № 2896 от 19.05.2015г.
Юр.лицам с учредителем физ.лицом подавать не нужно.
И продлили сроки сдачи на 4 месяца.

В Соломенской уже сообщили, что приняли. Но я пока не вижу подтверждения, так что пока стоим в очереди.
Quote
Flina
Quote
Boya
законоппроект № 2896 от 19.05.2015г.
Юр.лицам с учредителем физ.лицом подавать не нужно.
И продлили сроки сдачи на 4 месяца.

В Соломенской уже сообщили, что приняли. Но я пока не вижу подтверждения, так что пока стоим в очереди.

Направлено на розгляд Комітету (20.05.2015) [w1.c1.rada.gov.ua]
Добрый день, подскажите, а если у нас учредитель юрлицо, а у этого юрлица учредитель тоже юрлицо, как заполнять 4-ю страницу, просто код ЭДРПОУ, и больше ничего?
И адрес - это физлица, или юрлица-предприятия?
Вчера в Голосеевской начальник сообщила, что рассматривают продление сроков подачи. Вроде вчера должны были решить. Никто не слышал?

Вчера по Харьковским новостям сказали, что женщина со среды отмечается и на вчера на утро она была № 1020-я. По бенифициарам ( учредителям) сказали показывать тех, у кого доля в Уставнов Фонде больше 10 %. Сроки не перенесли. Штрафы с 25 мая от 5100 до 8500 грн.
не помню где , но вычитала вот такое :фізичні особи, які прямо або опосередковано, одноосібно або спільно з пов’язаними особами, володіють часткою у 25% або більше статутного капіталу або права голосу в юридичній особі, вважатимуться кінцевими вигодоодержувачами такої особи
Quote
vitula
Вчера по Харьковским новостям сказали, что женщина со среды отмечается и на вчера на утро она была № 1020-я. По бенифициарам ( учредителям) сказали показывать тех, у кого доля в Уставнов Фонде больше 10 %. Сроки не перенесли. Штрафы с 25 мая от 5100 до 8500 грн.

Якщо у ТОВ засновник - фізична особа 100%, то треба цю форму 4 нести чи всеж таки тільки у тому випадку, якщо засновник - юридична особа???
Quote
katushacommon
Quote
vitula
Вчера по Харьковским новостям сказали, что женщина со среды отмечается и на вчера на утро она была № 1020-я. По бенифициарам ( учредителям) сказали показывать тех, у кого доля в Уставнов Фонде больше 10 %. Сроки не перенесли. Штрафы с 25 мая от 5100 до 8500 грн.

Якщо у ТОВ засновник - фізична особа 100%, то треба цю форму 4 нести чи всеж таки тільки у тому випадку, якщо засновник - юридична особа???


Треба нести
Доброго дня! Підкажіть, здавав хтось вже ф.4 з громадських організацій (неприбуткова), де повноваження засновників припиняється, згідно законодавства, з моменту державної реєстрації такої організації. Вищій керівний орган - загальні збори, якими обираються на певний період для керівництва організацією правління та голова правління. Хто буде кінцевим бенефіціарним власником у цьому випадку????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 12    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048300000000001