Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заповнення особої картки працівника

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На підприємстві підняли оклади всім працівникам, чи потрібно це підняття записувати в особову картку працівникаа в 4 розділ - Призначення і переведення?
обязательно указывать стаж работы?


Про стаж тоже интересует, ото всю трудовую книжку по стажу работы в карточку переписываете????
Я просто копию трудовой делаю.
Quote
Lin@
Про стаж тоже интересует, ото всю трудовую книжку по стажу работы в карточку переписываете????
Я просто копию трудовой делаю.
А на шо копия? Трудовая то у вас хранится.Записываем данные только по нашему предприятию.
А точно, шо то я психанула tongue sticking out smiley, нету там такого в карточке про подробный предыдущий стаж grinning smiley
то в другой карточке "особовый лист з облику кадрив"
Добрий день. Можливо вже в когось була схожа ситуація, що розділ "Відпустки" в особовій картці заповнений повністю? Що далі робити? Мені заповнити нову особову картку чи можна собі роздрукувати тільки табличку розділу "відпустки"і далі продовжувати заповняти? Буду вдячна за відповідь.
Я печатаю только таблицу под отпуска и пишу "Продовження особової картки ПІБ"
Доброго дня, а як що я не заповнюю в карточці відпустки, то це порушення?
Quote
ПСИ
Доброго дня, а як що я не заповнюю в карточці відпустки, то це порушення?
Неведення особових карток перевіряючі кваліфікують як інші порушення вимог законодавства про працю, штраф - 1 мінімальна з/п.
А ось з приводу деяких недоліків ведення особових карток ніяких наслідків при перевірці не повинно бути.
добрый день, как вы заполняете оклад в личной карточке если в штатке 1 единица и полный оклад, а принимаем на работу на 3 часа в день пропорционально отработанному времени , зп считаем по часам
А це обов'язково там оклад ставити на момент приймання на роботу? Я тільки но звернула увагу. Колонка - Розряд (оклад)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002