Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

прибыль в 2015году сдаем раз в год?

Відправлено користувачем 19821982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
я имею ввиду стандартно? без убытков, без авансовых платежей..
а если убытки в 2014, в 1квартале 2015 тоже убытки. Сдавать за год? Если появится прибыль во 2/3 квартале, то за квартал?


я думаю если убытки и опять в 1 кв. убытки то раз в год сдавать
у всех год, кроме случая
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.
и это касается плательщиков АВ естественно
так а за 1 квартал подавать в таком случае? за 2014г убыток за 1 кв. убыток а подавать только за полугодие 2015 первый раз?
Quote
tanenka_b
так а за 1 квартал подавать в таком случае? за 2014г убыток за 1 кв. убыток а подавать только за полугодие 2015 первый раз?
если прибыль по рез-там 1го квартала у плательщика АВ тогда подается
Окончательно запуталась, помогите разобраться.
Фирма сдавал прибыль 1 раз в год, не плательщик авансовых взносов, но по итогам 2014 года - сдали прибыль под 0, т.е. не прибыли ни убытков. Все равно сдаем за полугодие (если за 1 квартал прибыль)?
если доход до 20 млн-1 раз в год
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034400000000001