Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не обнаружил себя в реэстре единого на налога на сайте ДФС, подскажите, как поступить.

Відправлено користувачем Yaroslav1991 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброй день! Возник вопрос, я зарегистрировал предприятие 02.04.2015 году, вместе с карточкой подавал заявку на единый налог, получил Выписку, пошёл в налоговую, с вопросом, приняли, у меня заявку на единый или нет, ответ был такой, что если вас поставили на учет , то и заявку вашу приняли. Хотел ещё сходить к камеральному инспектору, но его ещё не назначили, так и начал деятельность, а вот сегодня чисто случайно узнал о реестре плательщиков единого налога, решил проверить, а моего ТОВ, там нет. А теперь вопросы, если бы я был на едином, то я бы нашёл свою предприятие? ЕСЛИ это не так, то как теперь быть, ведь я просил единый и не подавал заявку и никто меня не оповестил, что она не правильно заполнена либо еще что-то! Подскажите, как поступить в сложившейся ситуацией! Спасибо!
Не кіпішуйте заздря... дані на сайті геть не в режимі
онлайн з'являюцця... спробуйте пізніше...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А в реестре плательщиков налогов, я есть. И все же если меня не приняли, как упрощенца, то как мне этого добиваться, что заявку с картой регистрации подавал, а её проигнорили?


В якому реєстрі ви є - у податківців чи у реєстраторів?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну ще можете зателефонувать в податкову в відділ
реєстрації платників податків і там дізнатись чи вас
зареєстрували як платника єдиного податку...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Завтра піду до них розбирпатися, відчуваю, що мене реально не зареєстрували, так хоча б оповіситили згідно із законом!
Маю таку ж ситуацію з ФОП. зареєстрував в лютому, в лютому подав заяву на єдиний. в реєстр не внесли по тій причині, що помінялось підпорядкування міста (було в підпорядкуванні району, стало обласного підпорядкування). пояснення податківців - в Києві технічно це все не налаштували і підприємця не втягує в реєстр платників єдиного податку. написав їм листа з просьбою роз'яснити можливість застосування спрощеної системи оподаткування. у відповіді написали, що є технічна проблема, і коли не мають права перевести на єдиний дають письмову відмову. раджу Вам написати такого ж листа, в відповіді попросіть також надати інформацію чи була відмова в застосуванні спрощеної системи оподаткування
Так Ви реально на ЕП чи ні? Ваших данних нема просто в реєстрі? Завтра зранку йду до Печерскоі ДПІ вирішувати з ними всі питання, як складеться напишу Вам! Спасибі всім за участь у вирішенні мого питання!
Вім спасибі за підтримку, спілкувався з начальником своєі ДПІ, питання вирішив, ми на ЄП, а в реєстр внесуть, витяг замовив, отримую в четверг, а ле начальник заспокоів і все пояснив!
не нашла себя в реестри плательщиков единого налога. Хотя являюсь платником с октября 2012 года. Здаю отчеты, плачу единый налог. Что делать? Может кто-нибудь был в такой ситуации? До сих рор в реестр просто не заглядывала
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033499999999997