Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помер працівник

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Помер працівник
Підкажіть, будь ласка,
помер працівник в квітні, заробітну плату виплатимо брату за нотаріальною довіреністю від дружини.
В звіті по ЄСВ, ставимо в табл. 5 яку підставу для припинення трудових відносин, нараховані кошти в табл. 6 показуємо нв померлого?
І ще питання по 1-ДФ, як правильно відобразити? Померлого працівника, його код, нарахування і звільнення в одному рядку, а дружину чи брата (як правильно?) в іншому, із яким кодом?
Буду дуже вдячна за відповідь!
зарплата йде по коду працівника. це матдопомога, якщо будете виплачувати, - за кодом отримувача
Re: Помер працівник
Тобто в 1-ДФ зп нарахована і виплачена по коду померлого працівника?
А допомога на поховання від соцтраху по коду дружини чи брата (брат отримає, кого правильно вписати?) з кодом 146?
А як із ЄСВ? Зарплату показуємо на померлого, а яка підстава для припинення трудових відносин?


немає статті такої - просто пишимо " припинено в зв язку зі смертю"
Re: Помер працівник
В Медку причини " припинено в зв язку зі смертю" немає, правда є - "Інша". Можливо її треба вказати?
а где это код причины, шото не помню
я не знаю таблицы по номерам smiling smiley
Quote
accountent
Тобто в 1-ДФ зп нарахована і виплачена по коду померлого працівника?
А допомога на поховання від соцтраху по коду дружини чи брата (брат отримає, кого правильно вписати?) з кодом 146?
да и да. только код я не знаю
Re: Помер працівник
Quote
accountent
В Медку причини " припинено в зв язку зі смертю" немає, правда є - "Інша". Можливо її треба вказати?
Да.
Підкажіть, будь ласка,
в 1-ДФ з/п, невикористану відпустку + оренда моб.телефону, виплати, які належали померлому і які отримала дружина, відображаємо по ІНН померлого працівника?
Re: Помер працівник
Підкажіть, чи обовязково виплачувати допомогу на поховання родичам померлого працівника? ( я маю на увазі офіційно)
Re: Помер працівник
Чи обов'язково виплачувати працівникам зарплату? (я маю на увазі не у конверті)
Quote
Kylinichenko
Підкажіть, чи обовязково виплачувати допомогу на поховання родичам померлого працівника? ( я маю на увазі офіційно)
ну так а як же, якщо вони довідку з загсу принесуть
Re: Помер працівник
а як відображати ці нарахування? і звіт якийсь у фонд подавати? ...вперше таке, тому взагалі не знаю з чого починати...
Re: Помер працівник
Quote
Kylinichenko
а як відображати ці нарахування? і звіт якийсь у фонд подавати? ...вперше таке, тому взагалі не знаю з чого починати...
Это всем известный отчёт во всем известный соцстрах (ФСС з ТВП ).
Почти как больничный
Re: Помер працівник
Цілий день сиджу розбираюсь, ось що зрозуміла:
1) звертаються родичі, надають копію свідоцтва про смерть
2) далі ФОПу потрібно подати заяву-розрахунок в ФСС
3)ФСС на протязі 10 днів перераховує кошти в розмірі 4100,00
4) ФОПу необхідно не пізніше наступного дня виплатити ці кошти
5) подати якийсь звіт у ФСС. Який???
6) в 1-дф ці кошти відображаються?
7)чи може ФОП виплатити 4100 із своїх коштів раніше,а потім отримавши кошти із ФСС не виплачувати вже їх???
Re: Помер працівник
І ще питання, а якщо родичі не звернуться із заявою про виплату допомоги на поховання? - ФОП нічого не повинен сам виплачувати, окрім зп яку не отрмав поомерлий??
Re: Помер працівник
Quote
Kylinichenko
Цілий день сиджу розбираюсь, ось що зрозуміла:
1) звертаються родичі, надають копію свідоцтва про смерть
2) далі ФОПу потрібно подати заяву-розрахунок в ФСС
3)ФСС на протязі 10 днів перераховує кошти в розмірі 4100,00
4) ФОПу необхідно не пізніше наступного дня виплатити ці кошти
5) подати якийсь звіт у ФСС. Який???
6) в 1-дф ці кошти відображаються?
7)чи може ФОП виплатити 4100 із своїх коштів раніше,а потім отримавши кошти із ФСС не виплачувати вже їх???
Отчёт по форме №Ф4-ФСС з ТВП, он один и для больничных, и для помощи по погребению.
Ну, посмотрите на 2-ю страницу этого отчёта !!!
И правила выплаты средств такие же, как и больничных: дождётесь денег от соцстраха на спецсчёт - тогда выплачиваете.
Re: Помер працівник
без заяви родичів не можна виплатити допомогу?
Мало свидетельства о смерти, там есть специальная справка на одноразовое пособие.
Re: Помер працівник
я просто веду до того що по факту роботодавець вже надав за свій кошт допомогу родичам, чи не буде порушенням,якщо не виплатити допомогу від ФСС, якщо не буде заяви від родичів ???
Ну а чого державі віддавать те, що людині належить, бо буху лінь подати заявку?
Так це буде порушення
Re: Помер працівник
потрібно відкривати окремий рахунок?
це повинен бути якийсь спеціальний рахунок? чи які вимоги до цього рахунку?
Re: Помер працівник
Можливо комусь знадобиться інформація по цій темі:
1. Родичі померлого ОБОВЯЗКОВО повинні написати заяву з проханням на виплату допомоги на поховання за рахунок ФСС на імя роботодавця, обовязково надавши такі документи: копія свідоцтва про смерть, копія свідоцтва про одруження, копія паспорта, копія ід.коду, ОРИГІНАЛ витягу з держреєстру.

Якщо рочі не подадуть такої заяви, допомоги вони не отримають.Роботодавець не зможе самостійно подати заявку до ФСС на виплату.

2.Роботодавець подає заяву-розрахунок до ФСС.

3.На протязі 10 днів ФСС перераховує кошти роботодавцю на рахунок 2604....
4. Не пізніше наступного дня виплачуємо кошти родичам померлого.
5.Звітуємо в ФСС.
А що це за прикол з заявою? Ясно що якщо вони витяг принесли, то і заяву написали. То бухгалтеру лінь
Re: Помер працівник
а якщо взагалі нічого родичі не хотять писати, хотять щоб їх ніхто не трогав, навіть свідоцтво про смерть не хотять давати
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000454