Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Терминал и РРО

Відправлено користувачем Vitanya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Re: Терминал и РРО
Quote
ketka
Quote
nikon
Quote
Blick
Ничего подобного. Налоговики сами консультируют, что в книгу доходов сумма эквайринга записывается в день поступления на счет, при чем в сумме поступления, т.е. за вычетом комиссии. Может это только единщиков касается. Я их послушалась наполовину. Записываю в день поступления на счет, но в общей сумме. На 2 группе это совсем на налог не влияет, на 3 группе влияет несущественно.
Вот что касается единоподатников - вот тут я с Вами полностью согласна.
А у меня - ФОП на ОС с РРО и терминалом...И вот в этой ситуации я, пожалуй, соглашусь с Vitohka: сумма эквайринга прошла через РРО типа сегодня. А на счёт она попадёт или завтра, или через дня три ( это зависит от банка, выдавшего карточку). Я панически боюсь записать сумму эквайринга днём прихода денег на счёт, ибо пришьют неоприходование выручки. Поэтому записываю эквайринг в Книгу доходов днём проведения через РРО, и записываю всю сумму. А днём поступления денег на счёт пишу в графу затрат сумму комиссионных.eye rolling smiley
а это не аргумент:
НКУ
292.6. Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі

дата поступления денег-это дата их зачисления на текщий счет
У меня - общесистемник.
Re: Терминал и РРО
Quote
ketka
Quote
nikon
Quote
Blick
Ничего подобного. Налоговики сами консультируют, что в книгу доходов сумма эквайринга записывается в день поступления на счет, при чем в сумме поступления, т.е. за вычетом комиссии. Может это только единщиков касается. Я их послушалась наполовину. Записываю в день поступления на счет, но в общей сумме. На 2 группе это совсем на налог не влияет, на 3 группе влияет несущественно.
Вот что касается единоподатников - вот тут я с Вами полностью согласна.
А у меня - ФОП на ОС с РРО и терминалом...И вот в этой ситуации я, пожалуй, соглашусь с Vitohka: сумма эквайринга прошла через РРО типа сегодня. А на счёт она попадёт или завтра, или через дня три ( это зависит от банка, выдавшего карточку). Я панически боюсь записать сумму эквайринга днём прихода денег на счёт, ибо пришьют неоприходование выручки. Поэтому записываю эквайринг в Книгу доходов днём проведения через РРО, и записываю всю сумму. А днём поступления денег на счёт пишу в графу затрат сумму комиссионных.eye rolling smiley
а это не аргумент:
НКУ
292.6. Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі

дата поступления денег-это дата их зачисления на текщий счет

знову ж таки - еквайрінг - це окрема тема. Це не просто зарахування виручки на рахунок - це проведення розрахункової операції, коли ви в покупця сьогодні знімаєте гроші за покупку, а не покупець зараховує свої гроші сам, завтра. В цьому вся фішка.
Re: Терминал и РРО
Quote
ketka
Quote
Vitohka
Вже говорено-переговорено - приймання платіжних банківських карток через POS-термінал - це безготівкова виручка, але яка обов'язково має проводитись через РРО (тим суб'єктам, яким РРО обов'язково мати), як оплата платіжною картою. В книгу доходів записується в день приймання, а не в день зарахування на рахунок, інакше - штрафують за невчасне оприбуткування виручки.
спасибо всем за разъяснения,очень благодарна!

хочу сделать вывод: для книги доходов все-таки заносим такие суммы как безнал (если в этот же день есть еще наличные расчеты)?
нал/безнал ведь нужно показывать отдельными строками
ап,подскажите еще


Re: Терминал и РРО
Согласна, логичнее и удобнее записывать выручку в день продажи, но фискалы имеют другое мнение:
[kyiv.sfs.gov.ua]
Re: Терминал и РРО
Quote
Blick
Согласна, логичнее и удобнее записывать выручку в день продажи, но фискалы имеют другое мнение:
[kyiv.sfs.gov.ua]

так швидко зараз не знайду, але читала протилежну думку. В 2016 році була консультація, що будь-які кошти, які поступають на підприємницький рахунок єдинщика (навіть з призначенням платежу "власні кошти") теж вважаються доходом і мають бути записані в книгу доходів...
Re: Терминал и РРО
Так это из другой темы, да, они хотят все деньги в доход уже давно.
Re: Терминал и РРО
Т.е. оплата через терминал у ФОПа единщика отражается в книге доходов как наличный расчет в день проведения платежа, не зависимо от даты зачисления на р/с?
При этом налоговики потом не настаивают включаться эти поступление на р/с в доход?
Re: Терминал и РРО
Quote
Dimaxa
Т.е. оплата через терминал у ФОПа единщика отражается в книге доходов как наличный расчет в день проведения платежа, не зависимо от даты зачисления на р/с?
При этом налоговики потом не настаивают включаться эти поступление на р/с в доход?

безготівкова виручка в день здійснення розрахункової операції. В день зарахування на розрах.рахунок ще раз в книгу не записуємо.
Re: Терминал и РРО
Ну я ж давала ссылку на письмо фискалов, там все наоборот.

Таким чином, днем отримання доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку, який здійснює розрахунки через платіжний термінал, є день надходження коштів на розрахунковий рахунок платника.

В общем в книгу доходов единщика заношу датой поступления на счет и для целей книги считаю это безналом.
Re: Терминал и РРО
Quote
Blick
Ну я ж давала ссылку на письмо фискалов, там все наоборот.

Таким чином, днем отримання доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку, який здійснює розрахунки через платіжний термінал, є день надходження коштів на розрахунковий рахунок платника.

В общем в книгу доходов единщика заношу датой поступления на счет и для целей книги считаю это безналом.

Да я почитал это письмо от ДФС, если следовать письму все так и есть - безнал, заносим в книгу днем поступления на р/с.
Re: Терминал и РРО
В общем кто как понимает, тот так и заполняет на свой страх и риск. Прелестный повод для штрафов.
Re: Терминал и РРО
Quote
Blick
В общем кто как понимает, тот так и заполняет на свой страх и риск. Прелестный повод для штрафов.

в цьому випадку оштрафувати можуть за неправильне ведення книги на 51 грн. Це взагалі можна не брати до уваги і не паритись. Слідкувати тільки, щоб оборот не перевищив дозволеного на певній групі. Про комісію за еквайрінг можна поспорити (це все-таки є витратами РКО, які в єдинщиків не враховуються), але краще залишити кілька тисяч обороту "про запас".
Re: Терминал и РРО
Доброго всем вечора!
Прогляну відеоролік на цьому сайті: 911
і волосся дибки сталиconfused smiley
ФОП ЄП вид діяльності - торгівля. Дохід 1 міл. ще не отримали відповідно і РРО не ставили. Поставили той довбаний POS - термінал через який проводимо при потребі продаж товару (якщо покупець хоче розрахуватись карткою).

В цьому роліку чітко кажуть що при розрахунку через термінал обовязково потрібно РРО і без варіантів.
ЩО ТЕПЕР РОБИТИ ??????



Редаговано разів: 1. Востаннє 25/08/2016 12:29 користувачем МарГГо.
Re: Терминал и РРО
Не смотреть видеоролики, читать первоисточник. Терминал не является основанием для обязательности РРО.
Re: Терминал и РРО
Quote
Blick
Не смотреть видеоролики, читать первоисточник. Терминал не является основанием для обязательности РРО.
тобто я маю право використовувати на даний час термінал у своїй діяльності при цьому не використовувати РРО??
А на що зсилатись в такому випадку???
Re: Терминал и РРО
На то, что при обороте меньше 1 млн.грн РРО не нужен.
Re: Терминал и РРО
Quote
Blick
На то, что при обороте меньше 1 млн.грн РРО не нужен.
Дякую Вам!!!
Re: Терминал и РРО
Потрібна допомога!
Юридична особа загальносистемник користуємось касовим апаратом Марія 301 орендували термінал для розрахунків карткою в приватбанку і виникло таке питання. В положенні про форму та зміст розрахункових документів затвердженого НАКАЗОМ Мін фіном від 21.01.2016 №13 розділ 2 п. 6 пише, що у разі застосування при проведенні розрахунків з використанням електронного платіжного засобу (платіжної картки) платіжного терміналу, з'єднаного або поєднаного з реєстратором розрахункових операцій, касовий чек повинен додатково містити такі обов'язкові реквізити:
-ідентифікатор платіжного пристрою,
-суму комісійної винагороди (у разі наявності)
-вид операції
-реквізити електронного платіжного засобу(платіжної картки)....
Як трактувати з'єднаного або поєднаного з РРО ? Якщо в нас термінал не під'єднаний до касового і фіскальний чек відповідно не містить такої інформації то його треба під'єднувати? І хто цим має займатись сервісний центр по обслуговуванні РРО? Можливо є якісь роз'яснення з цього приводу. Буду вдячна за допомогу...
Re: Терминал и РРО
Добрые люди а как мне проверить,если мы покупаем у фопа например,расчитываемся картой. И принест он мне Чек терминала и товарный чек...Я же не знаю какой у него оборот и должен ли был он это провести через РРО.Я правильно понимаю,ко мне вопросов как к покупателю же не будет?

Заранее спасибо откликнувшимся
Re: Терминал и РРО
Quote
Marizell
Добрые люди а как мне проверить,если мы покупаем у фопа например,расчитываемся картой. И принест он мне Чек терминала и товарный чек...Я же не знаю какой у него оборот и должен ли был он это провести через РРО.Я правильно понимаю,ко мне вопросов как к покупателю же не будет?

Заранее спасибо откликнувшимся

ні, це не ваша відповідальність, це відповідальність продавця, якщо він не правильно провів продаж. До вас питань взагалі не повиино виникати
Re: Терминал и РРО
Добрый день!
Не могу разобраться, помогите пожалуйста!!!
Есть СПД на 2 группе, магазин розница.
На данный момент доход более миллиона , кассового аппарат пока нет.Оплата идет как наличными так и платежными картами.
Переходим на миниотделение с нового года, .............но остается POS терминал..... и возникает вопрос с кассовым аппаратом - ставить или нет????
Получается и минииотделение - безнал
и платежные карты безнал, т.е. мы попадаем в категорию безнальщиков?
или я неправильно что-то понимаю?
Всем заранее спасибо!confused smiley
Якшо ви отримали дохід більше мільону,
то РРО ви вже зобов'язані примінять, навіть
якшо у вас і готівка і інші види розрахунків.
От якби готівки не було зовсім, то тоді можна б
і до півтора мільону без РРО...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Терминал и РРО
Может неправильно меня поняли!
2016 год- доход более 1млн и расчеты были наличные и безналичные, в 2017 будет только безнал-вопрос ставить кассовый в 2017 по итогам 2016г или нет, т.к. будет только безнал???smiling smiley
Re: Терминал и РРО
1. Если на протяжении 2016 года Вы достигли дохода в 1 млн, то применять кассовый аппарат нужно с 1 числа квартала следующего за кварталом, в котором выручка составила 1 млн.
2. Платежи через POS терминал проводятся через РРО.
Re: Терминал и РРО
Quote
nikon
1. Если на протяжении 2016 года Вы достигли дохода в 1 млн, то применять кассовый аппарат нужно с 1 числа квартала следующего за кварталом, в котором выручка составила 1 млн.
2. Платежи через POS терминал проводятся через РРО.


Применять РРО по итогам 2016 ( в декабря перелимит возник), даже если только безнал будет в 2017????
Quote
Damti
Quote
nikon
1. Если на протяжении 2016 года Вы достигли дохода в 1 млн, то применять кассовый аппарат нужно с 1 числа квартала следующего за кварталом, в котором выручка составила 1 млн.
2. Платежи через POS терминал проводятся через РРО.


Применять РРО по итогам 2016 ( в декабря перелимит возник), даже если только безнал будет в 2017????
так а карты? расчеты по картам - через РРО

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Терминал и РРО
ФОП на 2гр. в 2015г доход до 1 млн. использовал терминал без РРО.
За 2015г. доход превысил 1 млн.
в 2016г. деятельность вели только по безналичному расчету и РРО не устанавливали. Но провели пару оплат платежными картами через терминал (провел сам директор своими картами чтоб закинуть денег на р/с).Можно этот эквайринг провести как получение Фин. помощи от физ лица а не как оплату от покупателя чтоб не попасть на штраф за неиспользование РРО?
Re: Терминал и РРО
Підскажіть, будь-ласка! ФОП (єдинщик - 2 група) тримає магазин, поставив POS-термінал:
1) покупець розрахувався карткою на суму 287,50 грн. У виписці з банку вказано суму 276,11 грн., а у призначенні платежу пише: відшкод.по екв.276,11 грн, бонус плюс 5,75 грн, комісія банку 5,64 грн. Яку суму враховувати в доходи 276,11 чи 287,50?
2) ФОП поповняє зі своєї картки телефони. Наприклад, поповнення на 20 грн. У виписці вказано -21,00 грн - оплата за товари та послуги по картці ....Де вони показуються? І, взагалі, чи може він поповняти зі своєї карти?
1) 287,50
2)20 поповнення, 1 грн комісія - поповнювати може.
Показувать 1грн у витрати, якшо ви ведете бух.облік,
який маєте 100%-не право не вести, тим паче єдинщик tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Терминал и РРО
Шустрик! Дякую за швидку відповідь. По 2-му не дуже зрозуміла. Клієнт дає продавцю 21,00грн., продавець поповнює на 20,00 грн. (20,00 грн поповнення + 1,00 комісія). Виходить, такий собі, взаємозалік. Але ФОП не показує їх, А як прийде перевірка і запитає, що це за суми у вас?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048500000000001