Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЩО Де КОЛИ

Відправлено користувачем olga1705 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЩО Де КОЛИ
Підскажіть будь ласка...Було придбано у 2020 році касовий апарат , і він вісить на складі по даний час...як його ввести в експлуатацію по доках ? вартісь його 5200 грн...МНМА..чи МШП? зразу 100% знос..чи на 5 років(по терміну його придатності)...??

дякую!!
Re: ЩО Де КОЛИ
А він використовується?
Якщо так, то введіть в експлуатацію актом як МНМА на 112 рахунок. Термін придатності РРО зазвичай 7 років, а не 5. Але ж оскільки це МНМА, можна відразу 100% зносу. Метод зносу МНМА повинен бути прописаний в обліковій політиці.
Re: ЩО Де КОЛИ
Доброго дня! так використовується...метод зносу МНМА прописаний в обліковій політиці..100 % зразу..,але в мене сумніви на рахунок того,що його потрібно кудись поставити...на позабаланс...чи як?....проводки:
ДТ112 КТ 22 там вісить
дт903 кт112 введення в експлуатацію...??


Re: ЩО Де КОЛИ
в цій орканізації...вони вводили в експл. накладною...заводили картки обліку мшп..закріпляли за відп.особою...і там вже списували по терміну використання...тобто...на бумажці...
Re: ЩО Де КОЛИ
Quote
olga1705
Доброго дня! так використовується...метод зносу МНМА прописаний в обліковій політиці..100 % зразу..,але в мене сумніви на рахунок того,що його потрібно кудись поставити...на позабаланс...чи як?....проводки:
ДТ112 КТ 22 там вісить


дт903 кт112 введення в експлуатацію...??

Виділене так.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ЩО Де КОЛИ
Re: ЩО Де КОЛИ
По МНМА проводки должны быть такие:
дт 153 кт 631 - приобретение
дт 112 кт 153 - ввод в эксплуатацию
дт 903 кт 132 - износ.
И пока оно эксплуатируется, так и висит полная сумма в дт 112 и кт 132.
А при ликвидации будет списание дт 132 кт 112.
Re: ЩО Де КОЛИ
Дякую!! у 2020 році була зроблена проводка Дт22 Кт631... і все там вісить..
минулий рік...як тепер?
Re: ЩО Де КОЛИ
Чтобы не трогать 2020 год, я бы сторнировала ту проводку январем 2021 и провела так, как я описала в предыдущем посте, т.е. ввела в эксплуатацию январем 2021.
Re: ЩО Де КОЛИ
Re: ЩО Де КОЛИ
а почему износ сразу на 903?, если есть производство, то сначала износ на 231, а потом уже на 903 после распределения расходов за период, или я ошибаюсь ???
Re: ЩО Де КОЛИ
Ну, это частности. У меня износ РРО вообще-то на 93 счет идет.
Re: ЩО Де КОЛИ
полностью согласна, рро применяют для фиксирования ПРОДАЖ за нал, соответственно, продажи = 93 сч
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058199999999997