Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Случайно недоплатили сотруднику ЗП в сентябре. Как провести?

Відправлено користувачем Фокси 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, обнаружила ошибку в расчете ЗП за сентябрь - ошиблись в днях и недоплатили 400грн... как это провести? можно ли включить в октябрьскую ведомость недоплату? чем чревато если найдут? Знаю, что в отчете ЕСВ отображать в таб. 5 отдельной строчкой - с указанием месяца 9
Доначисляйте в октябре. Думаю, ничем не чревато, т.к. ошибка исправлена.
А вот по отчету ЕСВ не все так однозначно. Я тоже считаю, что отдельной строкой надо с кодом типу нарахувань - 2, так всегда и делала. Но в инструкции по заполнению отчета сказано, что доначисления за прошлые периоды относятся тому периоду, в котором они доначислены.
Спасибо! да, я тоже дочитала, что и в ведомости начисления ЗП и, соответственно, в отчете по ЕСВ, ставить текущий месяц - не нужно отдельной строкой доначислять


Ну вот не согласна я с этим никак. Это ж доход прошлого месяца по-любому. Тем более, если зарплата близка к минималке, из-за этих ошибок может вылезти доначисление ЕСВ до минимального там, где его быть не должно, если правильный месяц указать. Или наоборот, можно избежать доначисления. Например, оклад у сотрудника 6000, в сентябре он был за свой счет, поэтому зарплата 4000, нужно доначислять ЕСВ с 1000. А мы "случайно" ошиблись, начислили ему 5000 и доначисления до минвзноса нет. А в октябре начислили 6000, удержали лишнюю 1000, и снова доначисления до минвзноса нет. Разве это правильно?
А если в сентябре ошиблись и начислили 8000 вместо 6000, тогда в октябре пересчитаем и выйдет 6000-2000=4000, и доначисление ЕСВ на ровном месте. Некрасиво как-то.
Колеги, допоможіть будь ласка.
За вересень недоплатила одному працівнику 0,01 грн) тобто копійку)))
Була помилка у попередній відомості, що видала йому на 1 копійку більше, а треба було менше.
Виплата за вересень. У нас сроки виплати 16-е і 30, 31-е, тобто 30 вересня вже виплатила всю зп за вересень.
Як тепер мені буди з цією копійкою? Виплатити зараз до 07 жовтня? Я ж не порушу строки виплат?
І як її виплатити? Ми перераховуємо на картки.
Створити відомість на цього працівника на 0,01 грн? Податки ж треба буде платити? Можна перерахувати наприклад по 5 грн ЄСВ, ВЗ і ПДФО? Чи як вийти з цієї ситуації? Дякую.
Допоможіть, будь ласка. Може в кого була подібна ситуація?
Роксолана, заспокойтесь! Доплатите цю копійку в жовтні, ніхто Вам нічого не зробить.
Quote
Цветик
Роксолана, заспокойтесь! Доплатите цю копійку в жовтні, ніхто Вам нічого не зробить.
Та вже нерви не ті ...))
Дякую, що відповіли.
Я вже вирішила, що доплачу копійку до 07 жовтня на картку працівника, щоб не було до мене претензій.
Доброго дня! А якщо навпаки - переплатила. Забула, що 2 дні вересня були відпускними і нарахувала з/п повністю за 22 р.дні (найманий працівник у ФОП 2-га група). Якщо керівник не проти, то можна не виправляти? Чи краще виправити, поки ще звіти не здавала?
Оформіть як винагороду за сумлінну працю, та непереймайтеся.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034100000000004