Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Страховий стаж для обчислення лікарняного

Відправлено користувачем Elena1988 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка. Працівниця принесла лікарняний, страховий стаж з 2013 року 71 місяць. Відправили до ФСС заявку на отримання коштів по лікарняному його не прийняли. Передзвонили і сказали, що відпустка по догляду за дитиною до 3-х років не повинна входити до цього стажу і робота по ЦХП теж ( по довідці з Пенсійного фонду(Додаток 9, ОК-5,ОК-7) всі ці періоди є). При цьому по цій працівниці у 2019 році було 2 лікарняні листи, які повністю зодовольнили їх. Як треба правильно розрахувати їй страховий стаж. І як тепер бути?
Заказываете на сайте ПФ "Дані про страховий стаж" и забудьте вы про эти ОК-5 7...
Заказ производится в электронном виде заходите как юр лицо! получаете через несколько секунд ответ


Добрий день, а як порахувати стаж для лікарняного до 2004 року? В Довідці з ПФУ раніше немає даних. З трудової книжки рахувати? А якщо є записи з центру зайнятості, вони входять у страховий стаж для лікарняного?
До 2004 года страховой стаж равен трудовому, поэтому считается по трудовой книжке.
Центр занятости тех лет тоже в стаж включается.
Quote
Blick
До 2004 года страховой стаж равен трудовому, поэтому считается по трудовой книжке.
Центр занятости тех лет тоже в стаж включается.

Дякую. А ФСС же цей стаж не побачить коли я подам заяву-розрахунок? Вони ж тільки зможуть побачити стаж до 2004 року з даних ПФУ.
Quote
Blick
До 2004 года страховой стаж равен трудовому, поэтому считается по трудовой книжке.
Центр занятости тех лет тоже в стаж включается.

2001, 2004 это уже пенсионный страховой

у больничного три периода

до 2001 - всё идет ПТУ, армия, трудовой ит д

2001-2011 -трудовой , армия ,ПТУ выпали

с 2011 всё по данным реестра
У працівника є роки з 1995 року де він працював у роботодавця і є періоди перебування на обліку в ЦЗ.
Наприклад, 1-й період роботи - 1 рік 11 місяців, 2-й період у ЦЗ - 6 міс, 3-й період роботи - 36 днів, 4-й період роботи - 5 міс 26 днів.
Як правильно скласти дні, щоб перетворити їх у місяці?
1 рік 11 міс + 6 міс = 2 роки 5 міс + 36 днів = ??? (2 роки 5 міс 36 днів чи 2 роки 6 міс і скільки днів?) + 5 міс 26 днів = ???
Ну 36 днів - це місяць і залежно від місяця 5, 6 чи 7, 8 днів.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну 36 днів - це місяць і залежно від місяця 5, 6 чи 7, 8 днів.

А як це визначити, якщо прийнятий на роботу 02 лютого, а звільнений 16 березня одного року?
Ще вичитала таке:
Також до страхового стажу зараховуються такі періоди, за які сплачено страхові внески:

відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
період отримання виплат за окремими видами соціального страхування;
допомоги по тимчасовій непрацездатності,
допомоги по вагітності та пологах;
допомоги по безробіттю;
допомоги внаслідок нещасного випадку на виробництві;
пенсії по інвалідності.

В нас працівник інвалід 2 групи, вже давно в нього інвалідність з 2000 року. Тобто цей весь період коли йому виплачувалась пенсія по інвалідності теж зараховується у страховий стаж?
Quote
Roksolana2017

Ну 36 днів - це місяць і залежно від місяця 5, 6 чи 7, 8 днів.

А як це визначити, якщо прийнятий на роботу 02 лютого, а звільнений 16 березня одного року?

Ну з 02 лютого по 01 березня це буде місяць. А з 02 по 16 березня - 15 днів.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Заказала на сайте ПФУ Довидку про страховой стаж.
Странно, но ПФ не видит стаж за 3 квартал этого года......
Отчёт подала ещё 5 жовтня, всё ОК, есть кв. № 2, начисленные зарплаты всех сотрудников видит, а стаж - нет....
У кого-нибудь было такое ???
Quote
nikon
Заказала на сайте ПФУ Довидку про страховой стаж.
Странно, но ПФ не видит стаж за 3 квартал этого года......
Отчёт подала ещё 5 жовтня, всё ОК, есть кв. № 2, начисленные зарплаты всех сотрудников видит, а стаж - нет....
У кого-нибудь было такое ???

Так ше мабуть не настав "час ікс" - пройде обробка - тоді буде видно.
От тіки коли в них терміни тієї обробки - хто зна(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Заказала на сайте ПФУ Довидку про страховой стаж.
Странно, но ПФ не видит стаж за 3 квартал этого года......
Отчёт подала ещё 5 жовтня, всё ОК, есть кв. № 2, начисленные зарплаты всех сотрудников видит, а стаж - нет....
У кого-нибудь было такое ???

Так ше мабуть не настав "час ікс" - пройде обробка - тоді буде видно.
От тіки коли в них терміни тієї обробки - хто зна(((
Ааааааааа.....
А я ж хочу заяву-розрахунок подавать....
А ПФ пишет, что в 2021 году страх. стаж = 6 месяцев ( ну да, не видит липень+серпень+вересень !!! )
Но у сотрудника, который на больничном, ОГРОМНЫЙ страх. стаж даже без этих трёх месяцев.....
Там всё равно 100% больничный !
Как Вы думаете, подать Заяву-розрахунок с тем страхстажем, который мне написал ПФ ? Тобто, пока без этих трёх месяцев?
Я бы подала с правильным стажем, т.е. с учетом 3 квартала. Думаю, в соцстрахе тоже не дураки работают и поймут, что эти три месяца просто пока не появились на сайте ПФ.
Quote
Blick
Я бы подала с правильным стажем, т.е. с учетом 3 квартала. Думаю, в соцстрахе тоже не дураки работают и поймут, что эти три месяца просто пока не появились на сайте ПФ.
Угу !
Спасибо !
Завтра с утреца подам правильно. Ну а если не зайдёт, подам как ПФ пишет !
Quote
nikon

Я бы подала с правильным стажем, т.е. с учетом 3 квартала. Думаю, в соцстрахе тоже не дураки работают и поймут, что эти три месяца просто пока не появились на сайте ПФ.
Угу !
Спасибо !
Завтра с утреца подам правильно. Ну а если не зайдёт, подам как ПФ пишет !

Так, а навіщо вказувати зайвий стаж? 96 міс вказується і все, їм не потрібний зайвий стаж.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040699999999999