Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Особовий листок!!

Відправлено користувачем byx_mag 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Ви прикалуєтесь? smiling smiley
Re: Особовий листок!!
В особовому листку відображаються всі дані про відпустку, причина звільнення і т.д., потім після звільнення особова картка підшивається в особисту справу працівника і зберігається на підприємстві разом з зар.платою, а вести її чи ні справа кожного підприємства, просто коли людина піде на пенсію, то буде підніматися особова справа і перевірятися працював працівник на підприємстві чи ні. Уявіть ситуацію у Вас на підприємстві працює не 10 працівників а 1500 тис., Ви будете перелистувати накази щоб, знайти персональний наказ на конкретну людину, чи легше буде підняти особову справу в якій підшита особова картка з вказаним в ній наказом, думаю все ж так легше. До того ж інструкцію з кадрового діловодства ніхто не відміняю. Перевірити її можуть працівники архіву, мають право на таку перевірку.
Re: Особовий листок!!
Каждый решает самостоятельно заводить или нет, навязывать что данная типовая форма обязательна нет смысла,работала я и на крупном предприятии,где штат несколько сот единиц, и кадровики не вели эти формы,хоть и проверки были постоянные, штрафов за это никто не выписывал. А если почитать инструкцию кадрового делопроизводства, то там и все приказы по отпускам и приему надо заводить отдельно и у каждого свой срок хранения- но этого так же не все придерживаются, и инспекция по труду за это так же не штрафует)


если 1500 чел, то еще удобнее вести в компе, а не в бумажном виде.
это бред всё, и каменный век. и оно не обязательно.
приведу контраргумент для тех, кто считает, что обязательно. Вот реестры налоговых накладных - обязательны, подача отчетности - обязательна, потому что есть обязательная форма, она утверждена.
Форма платежного поручения - обязательна, форма чека, форма ПКО и РКО. Они обязательны.
Re: Особовий листок!!
Повертаючись до запитання, як переконати інспектора праці, що працівники із кожним записом внесеним до трудової книжки ознайомлюються під розписку в особистій картці, якщо такої картки не має?
Quote
lyktor
Повертаючись до запитання, як переконати інспектора праці, що працівники із кожним записом внесеним до трудової книжки ознайомлюються під розписку в особистій картці, якщо такої картки не має?
ніяк не переконати, бо вони не ознайомлюються smiling bouncing smiley
ось тут науковий погляд на картку П-2, на сторінках 48-49 (по посиланню буде ПДФ-файл): [irbis-nbuv.gov.ua]
Re: Особовий листок!!
Quote
Котег :-)
Quote
lyktor
Повертаючись до запитання, як переконати інспектора праці, що працівники із кожним записом внесеним до трудової книжки ознайомлюються під розписку в особистій картці, якщо такої картки не має?
ніяк не переконати, бо вони не ознайомлюються smiling bouncing smiley

рвение вести оте карточки совершенно не разделяю, но по СССРу помню, что на заводе к трудовой книжке крепился листик, на котором была распечатана табличка, в которой стояли мои подписи об ознакомлении с записями в трудовой книжке.
у нас при приеме на работу сразу заполняешь карточку сам, и потом ставишь подпись отам, где ознакомлен с записью в трудовой ))) только с первой записью ознакомляют. Ну, и с последней ))
Re: Особовий листок!!
у нас на заводе это делали чаще, как бы ни при каждой новой записи.
Re: Особовий листок!!
Поднимаю тему.
Пришло письмо из военкомата с требованием предоставить данные по военнообязаным. В телефонном разговоре представитель военкомата хочет видеть именно личные карточки п-2 + копии военных билетов. Вот и вся "необходимость" ведения этих карточек. При этом письмо пришло к фл-п.
Re: Особовий листок!!
Законодавство не покладає на фізичну особу — підприємця або іншу самозайняту особу обов'язків із ведення військового обліку та не встановлює відповідальності таких осіб за прийняття громадян на роботу без військового квитка.

Так, перелік документів, які особа (працівник) зобов'язана подати при укладенні трудового договору, передбачений ст. 24 КЗпП і включає паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, — також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи. Трудове законодавство не передбачає вимог щодо подання військового квитка при прийнятті на роботу.

Перевірка у громадян під час прийняття на роботу наявності військово-облікових документів (у військовозобов'язаних — військових квитків або тимчасових посвідчень (замість військових квитків), а у призовників — посвідчень про приписку до призовних дільниць) передбачено нормами п. 3.4 Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах1. Однак цей обов'язок поширюється на підприємства, установи, організації.

Статті 14, 34 Закону про військовий обов'язок2 встановлюють відповідні обов'язки також лише для підприємств, організацій, установ.
Тож на підставі цих норм законодавства можна зробити висновок, що фізособи-підприємці або інші самозайняті особи такого обов'язку не мають.

Також наголосимо, що за прийняття на роботу військовозобов'язаних та призовників, які не перебувають на військовому обліку за місцем проживання, передбачено адміністративну відповідальність за ст. 211-3 КУпАП. Однак така відповідальність, знову ж таки, покладається лише на керівників або посадових осіб підприємств, установ, організацій. Аналогічно за правопорушення щодо військового обліку, передбачені ст. 211-2, 211-5 КУпАП, можуть нести відповідальність лише посадові особи. А стаття 210 КУпАП встановлює відповідальність за порушення правил військового обліку для військовозобов'язаних і призовників.

Відповідно, фізособа-підприємець або інша самозайнята особа не несе адміністративної відповідальності за порушення правил військового обліку або прийняття на роботу осіб, що не перебувають на військовому обліку.

Серед практиків є поширеною думка, що підприємець має здійснювати військовий облік, перевіряючи наявність відповідних документів, у разі використання типової форми П-2 «Особова картка працівника», затвердженої наказом Держкомстату та Міноборони від 25.12.2009 р. №495/656. Згадана картка містить наприкінці інформацію щодо військового обліку (військово-облікова спеціальність, звання тощо). Однак використання особової картки не є обов'язковим, оскільки вона є типовою формою, що не зареєстрована в Міністерстві юстиції (типові форми навіть не підлягають такій реєстрації).

Отже, на нашу думку, підприємець чи інша самозайнята особа може здійснювати розглянуті заходи за необхідності і на власний розсуд — відповідно до визначеної самостійно форми і в зручному порядку.
[online.dtkt.ua]
Re: Особовий листок!!
И снова подниму вопрос, в свете массовых проверок по охране труда, нужны эти личные карточки или слать их лесом? Так же ,вопрос про посадови инструкции
Карточки не обязательны. Обязательной формы нет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039800000000001