Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Особовий листок!!

Відправлено користувачем byx_mag 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Особовий листок!!
Чи ообов'язково є вести особовий листок по обліку кадрів на ПП чи ФОП??
Re: Особовий листок!!
Якщо, у Вас є наймані працівники, то обов"язково, оскільки на кожного легально влаштованого працівника заводиться особова карточка і немає значення, чи це ПП чи ФОП. А якщо, врахувати штрафи за кожного нелегала, то краще перестрахуватися.
Re: Особовий листок!!
В мене є наймані, на кожного працівника в мене є дані, але саме особового листка по обліку кадрів я не веду. А можете мені скинути зразок такого листка бланк


Не обязательно, ничем не предусмотрено. Форма - типовая, а не обязательная
Re: Особовий листок!!
Я коли формую дані по працівниках в мене є - копії паспорта,ідент.коду, заяви( на прийнят, звільн, соц. пільгу...) накази по ньому, копії мед довідок кому треба, диплом про освіту. Чи цього достатньо?? окремо труд. книжка
Ще військовий облік
Re: Особовий листок!!
Quote
Котег :-)
Ще військовий облік
це по військових квитках???
Re: Особовий листок!!
Обов"язкове ведення особових карток, передбачене веденням кадрогового діловодства для зручності роботи з кадрами і можливо, як до бухгалтера, собливих претензій від перевіряючих не буде, але повтрюся, що з 1 січня 2015 року, дуже жорстко контролюють легелізацію працівників і на мою думку, краще престрахуватися і завести, тим більше, що це не складно. Типові форми, можна скачати з інтернету(форма П-2 ДС, форма П-2)
Re: Особовий листок!!
Вы хотите сказать, что при наличии приказа о приеме или договора, при подаче отчетов по ЕСВ и 1ДФ, но при отсутствии личных карточек, проверяющие могут утверждать, что сотрудник не принят на работу???
Quote
Marija
Обов"язкове ведення особових карток, передбачене веденням кадрогового діловодства для зручності роботи з кадрами
как єто обовзкове - передбачене веденням диловодства? передбачено может бить только законом
Quote
byx_mag
Quote
Котег :-)
Ще військовий облік
це по військових квитках???
да
Re: Особовий листок!!
Я ж не говорю, що за неоформлення особової картки Вас "посадять", але правильне оформлення працівника на роботу, супроводжується заведенням на нього особової картки, де зазначаються його особисті дані.
ні, почитайте, Ви сперше сказали дослівно: "обов"язково, оскільки на кожного легально влаштованого працівника заводиться особова карточка і немає значення, чи це ПП чи ФОП"
але ж це не так. обов"язковості немає
Re: Особовий листок!!
а якщо працівник був звільнений і потім через певний час знову прийнятий, то 2 картки потрібно?
Re: Особовий листок!!
Quote
Котег :-)
Ще військовий облік

ой, а что для этого надо? Подскажите, пожалуйста.
Взять копии военных билетов у всех мужчин или как?
Re: Особовий листок!!
Правильне оформлення працівника на роботу, супроводжується заведенням на нього особової карточки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І ні, нову карточку заводити не потрібно, просто зазначаєте номер нового наказу про прийняття.
Re: Особовий листок!!
Щодо обов'язковості "Особової картки" у перевіряючих з інспекції праці у акті перевірки наявне питання:
"Із кожним записом, що заноситься до трудової книжки на підставі наказу (розпорядження) про призначення на роботу, переведення і звільнення, працівники ознайомлені під розписку в особовій картці" з посиланням на пункт 2.5 глави 2 Інструкції порядку ведення трудових книжок працівників № 58
якщо Особової картки не має то як має реагувати інспектор праці?! Поставить відмітку"НІ" і запише у припис
Quote
Oxi
а якщо працівник був звільнений і потім через певний час знову прийнятий, то 2 картки потрібно?
вот идея такая [dtkt.com.ua]
про обязательность особовой картки говорено-переговорено. Покажите нормативній документ, где идет речь о ее обязательности.
я думаю 80% предприятий не ведут.
Quote
NadezdaZ
Quote
Котег :-)
Ще військовий облік

ой, а что для этого надо? Подскажите, пожалуйста.
Взять копии военных билетов у всех мужчин или как?
та там много чего надо, и ходить сверяться в военкомат, и проч. но этого почти никто не делает
Re: Особовий листок!!
якщо особова картка ведення якої встановлено Інструкцією №58 не потрібна, адже її не ведуть 80% предприятий то й військовий облік, який відмічається у Особовій картці теж не потрібний grinning smiley
обовязковість ведення особової картки Інструкцією 58 не встановлена
Re: Особовий листок!!
Quote
Котег :-)
Quote
NadezdaZ
Quote
Котег :-)
Ще військовий облік

ой, а что для этого надо? Подскажите, пожалуйста.
Взять копии военных билетов у всех мужчин или как?
та там много чего надо, и ходить сверяться в военкомат, и проч. но этого почти никто не делает

жуть какая.. как же сверять с военкоматом, если есть работники,которые прописаны в областях про которые я впервые услышала, когда их паспорта прочитала...
спасибо за ответ..
До слова
Стаття 19 Конституції. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Про військовий облік недавно А.Бикова писала [dtkt.com.ua]
Re: Особовий листок!!
якщо Особова картка П-2 не обов'язкова підкажіть у якій формі вести персональний облік військовозобов’язаних на підприємстві? можна ж на простому листку А -5 переписати записи з військового квитка і це буде досить згідно інструкції про військовий облік?
Re: Особовий листок!!
Обов'язково потрібно заводити Особову картку П-2 на кожного працівника незалежно від форм власності, виду діяльності й галузевої належності (у тому числі незалежно від кількості працівників на підприємстві).
Quote
Yuliya05
Обов'язково потрібно заводити Особову картку П-2 на кожного працівника незалежно від форм власності, виду діяльності й галузевої належності (у тому числі незалежно від кількості працівників на підприємстві).
да? smiling smiley чим передбачено? чи це лозунг?
Quote
lyktor
якщо Особова картка П-2 не обов'язкова підкажіть у якій формі вести персональний облік військовозобов’язаних на підприємстві? можна ж на простому листку А -5 переписати записи з військового квитка і це буде досить згідно інструкції про військовий облік?
да, можна в будь-якій формі вести: хоч в електронній, хоч в паперовій. Загалом, по закону про бухоблік, підприємство саме визначає форми упарвлінського обліку.
А картка П-2 - це всього лише типова форма.
Re: Особовий листок!!
спасибі за відповідь тепер вкажемо військомату що їхня інструкція з військового обліку не обов'язковаgrinning smiley ми не зобов'язані вести облік у спосіб як вказує інструкція, адже від ведення П-2 більше шкоди, а ніж користі. Ще раз спасибі за відповідьgrinning smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038699999999997