Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Мій ФОП зареєстрував ПРРО своїми ключами від банку, таким чином мій сертифікат перестав діяти

Відправлено користувачем Lulusik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!
Може хтось стикавсь з таким випадком?))
Два дні тому, мій ФОП зареєстрував ПРРО в податковій своїм сертифікатом і ключами з Приватбанку. Але я користувалась ключами і сертифікатом АЦСК Україна. Таким чином , коли я спробувала надіслати звіт в податкову, звіт не прийняли. Написали що діючі сертифікати Приватбанку. Але цей же звіт я спробувала підписати новими ключами в кабінеті податкової, його теж не прийняли. Написали, що потрібно здати форму F1391102 «Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису»..
Тож таке питання , що мені робити спочатку і далі? Завантажити сертифікати Привата, потім Зробити звіт 1391102 на нові сертифікати і ключи? , і як підписати - спочатку новими а потом старими підписами і далі, заблокувати сертифікати старі, коли прийде квитанція №2?
Спробуйте вже сьогодні ключами Привату має все підписатись без проблем.
База оновилась і ключі Привату підтягнулись.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую)) сьогодні спробую, стільки всього навалилось з цим ПРРО spinning smiley sticking its tongue out відпишусь Вам.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041500000000005