Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація ПДВ та податкові за листопад

Відправлено користувачем yulita 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, у листопаді не догледіла та внесла до податкового кредиту дві податкові, що були зареєстровані контрагентом пізніше сроку реєстрації.
Податкова на цей кредитний ПДВ виставила акт з донарахуванням ПДВ та нарахувала адмінштраф.
Інспектор у телефонній розмові сказала, що ці дві податкові я можу включити у декларацію за січень після оплати штрафсанкцій.
Але у мене виникає побоювання, щоб у лютому мені не прийшов ще один лист щастя від податкової за задвоювання (бо ці податкові показані у декларації за листопад, та будуть показані у декларації за січень).
Як правильно Вийти з цієї ситуації:
- листопад - в декларацію внесено ПК за несвоєчасно зареєстрованими податковими
- січень - сплачено недоданий ПДВ по цім податковим після отримання акту (до отримання акту помилка не була помічена та уточнююча дека не робилася)
- що робити з декою за січень? чи маю я право просто поставити ці дві податкові до кредиту?
Буду вдячна за відповідь.
Вам треба здати уточнюючу декларцію за Листопад, з урахуванням 5% штрафу за рішенням ДФС, де видалити ті дві податкові. А вже потім включати їх у декларацію за Січень.
Так, я теж вважала, що треба робити уточнюючу за листопад, але інспектор категорично сказала цього не робити, а просто внести ці дві податкові у декларацію за січень.
Нічого не розумію.


А я вважаю, що немає чого знімати уточнюючою, бо податківці вже зняли ці ПН актом. Тепер вони вже у звітності відсутні, треба просто внести їх у січень, або в інший місяць не пізніше 3 років з їх виписки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025599999999992