Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Коригування ПДВ

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Коригування ПДВ
Помилково виписала податкову на поставку металобрухту не на ту фірму , і зареєструвала. Операція без ПДВ. Я можу сама відкорегувати, чи мені потрібно їх просити зробити коригування?
Quote
Sony
Помилково виписала податкову на поставку металобрухту не на ту фірму , і зареєструвала. Операція без ПДВ. Я можу сама відкорегувати, чи мені потрібно їх просити зробити коригування?
нет, только контрагент

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Коригування ПДВ
Дякую. Це добре , якщо люди з розумінням поставляться, а якщо пошлють мене подальше........ Як можна було таке придумати ? Дибілізм.


Re: Коригування ПДВ
Quote
Sony
Дякую. Це добре , якщо люди з розумінням поставляться, а якщо пошлють мене подальше........ Як можна було таке придумати ? Дибілізм.
коригування робите ви , а покупець тільки реєструє
я сразу говорила ,что нужна уточняющая НН....

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Коригування ПДВ
Щось я не розумію. Зробила все по сценарію. І тепер для мого фактичного покупця , основою буде мій другий розрахунок коригування, де вже все правельно вказано, так? А податкової він так і в очі не побачить? Получається, що податкову повністю заміняє коригування.
Re: Коригування ПДВ
Quote
Sony
Щось я не розумію. Зробила все по сценарію. І тепер для мого фактичного покупця , основою буде мій другий розрахунок коригування, де вже все правельно вказано, так? А податкової він так і в очі не побачить? Получається, що податкову повністю заміняє коригування.
ні, для фактичного покупця ви повинні виписати нову вірну ПН і зареєструвати
Re: Коригування ПДВ
sad smiley А для чого тоді в розяснені податкова пише : "Другий розрахунок коригування реєструє сам постачальник (у ньому вказується правильний ІПН і «відновлюються» обсяги постачань). "
Re: Коригування ПДВ
"Відновлюються" - це означає з плюсом, а якщо я ще випишу податкову, тоді , по-логіці, в мене задаоїться зобовязання.....
Re: Коригування ПДВ
не вірно податкова роз*яснює
Re: Коригування ПДВ
Щас подзвоню куратору..... хоч на них надії мало....
Re: Коригування ПДВ
Quote
Sony
"Відновлюються" - це означає з плюсом, а якщо я ще випишу податкову, тоді , по-логіці, в мене задаоїться зобовязання.....
ви першим коригуванням знімете зобовязання по першій ПН на НЕвірного покупця і випишете нову ПН на вірного покупця
Re: Коригування ПДВ
Та я це розумію, так як колись було. Єдине оце дебільне розяснення мене збило з толку.
Підкажіть будь-ласка, мені покупець оплатив кошти, я виписала ПН. Через 2 дні я ці кошти повернула покупцю. Хто повинен виписати РК ?
Re: Коригування ПДВ
Quote
anjellicca
Підкажіть будь-ласка, мені покупець оплатив кошти, я виписала ПН. Через 2 дні я ці кошти повернула покупцю. Хто повинен виписати РК ?
ви виписуэте та пыдписуэте РК, выдправляєте покупцю, а він вже зі свого боку підписує і реєструє
Re: Коригування ПДВ
Ви виписуєте, надсилаєте покупцю, і він його реєструє.
Re: Коригування ПДВ
Разъяснение не просто дебильное, а совсем не выполнимое, т.к. невозможно выписать РК к НН на другого контрагента.

А подскажите, нужно ли эти неправильные НН и РК в деке показывать? Мне продавец удружил, прислал чужую НН с моим ИНН. РК сделали и я зарегистрировала, а теперь не знаю, показывать ли это в отчете. Ведь в неправильной НН название другого предприятия, и оснований для ее выписки мне нет.
Re: Коригування ПДВ
Blick , для вас вони не суттєві, але мабуть краще показати.
Re: Коригування ПДВ
Да понятно, что на итог они не влияют, но как-то стремно показывать в НК НН, которая выписана безосновательно и не на мое предприятие, хоть и вместе с РК. С фискалов станется потом НН снять, а РК не заметить. А если не показать, будут расхождения с покупателем по дод.5 и дод.1. Вот и думай, как лучше...
Re: Коригування ПДВ
"Щас подзвоню куратору..... хоч на них надії мало...."
Ось я вчора і додзвонилась до куратора..... Пояснила їй свою ситуацію, сказала що читала таке розяснення податкової про 2 коригування...... на що вона мені сказала унікальну річ . Дослівно : "Податкова не може давати ніяких розяснень, тому що вона відношення до Податкового Кодексу ніякого немає!!!"
Я в шоці.......
По моєму питаню нічого так і не сказала.
Re: Коригування ПДВ
Quote
Sony
"Податкова не може давати ніяких розяснень, тому що вона відношення до Податкового Кодексу ніякого немає!!!"
.
ха-ха, а какже 52 статья кодекса.
но ответ уникальный
Re: Коригування ПДВ
Oxi , я податкову зможу виписати і зареєструвати під тим самим номером?
Re: Коригування ПДВ
Quote
Sony
Oxi , я податкову зможу виписати і зареєструвати під тим самим номером?
а спробуйте і нам розкажетеwinking smiley
Quote
Sony
Oxi , я податкову зможу виписати і зареєструвати під тим самим номером?
той же датой и под тем же номером - не пройдет.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Коригування ПДВ
Доброго дня. Контрагент у ПН невірно вказав сумму ПЗ, виписав РК від 28.07.2015 року та відправив мені для реєстрації ще у п"ятницю 07.08.2015 року. У п"ятницю не отримала рк І СЬОГОДНІ НЕ ОТРИМАЛА Рк для реєстрації. Телефонувала у податкову - відповіли, що вони тут нідочого, адже за доставку документів "Відповідає" МЕДОК, Медок говорить, що це ДФС . Що робити, як отримати РК?
Re: Коригування ПДВ
так нехай ще раз відправить вам, це ж не вплине нінащо, може прийде
Re: Коригування ПДВ
Добрий день!
Може хтось стикався з таким.
Постачальник видав нам і зареєстрував ПН поставивши Х (хрестик) навпроти Не видається покупцю, типу причини не вказано. Ми платник ПДВ і нам цей податковий кредит потрібен. Як правильно відкорегувати таку ПН?
1. Повна відміна РК даної ПН (ми реєструємо) і постачальник видає нову ПН без цього хрестика.
2. РК без хрестика і наші реквізити (таблична частина не заповнюється).
Постачальник каже, що правильний 2 варіант, а я сумніваюсь...
Підскажіть, будь-ласка, як правильно.
Буду дуже вдячна!
Re: Коригування ПДВ
Quote
janna27
Добрий день!
Може хтось стикався з таким.
Постачальник видав нам і зареєстрував ПН поставивши Х (хрестик) навпроти Не видається покупцю, типу причини не вказано. Ми платник ПДВ і нам цей податковий кредит потрібен. Як правильно відкорегувати таку ПН?
1. Повна відміна РК даної ПН (ми реєструємо) і постачальник видає нову ПН без цього хрестика.
2. РК без хрестика і наші реквізити (таблична частина не заповнюється).
Постачальник каже, що правильний 2 варіант, а я сумніваюсь...
Підскажіть, будь-ласка, як правильно.
Буду дуже вдячна!
якщо сроки ще не пройшли і одинакове ПО, я б вибрала варіант 1
а так можна і варіант 2
Re: Коригування ПДВ
Помогите пожалуйста.Была выписана и зарегистрирована нн в июне месяце, товар не забирали, теперь пришел покупатель и берет частично другой товар. Делаю корректировку со знаком - на те товары, которые не забирают, но почему-то не могу в корректировке создать новые строки для товара, который забирают. Что я неправильно делаю?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050000000000006