Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відмова у прийнятті таблиці по критерію ризикові операції

Відправлено користувачем buh51 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка, як діяти. Направили у податкову таблицю платника пдв на реєстацію з кодом транспортних послуг. Надали всі документи по осн. засобам, договори, акти, наявність персоналу, таблиці 20-опп та інше. Бо в січні кілька разів блокували такі ПН та потім розблоковували. сьогодні прислали рішення про неврахування по причині ризикових операцій. В електронному кабінеті немає повідомлень про невідповідність. Як діяти? Чи можу я незважаючи на неврахування зараз подати на реєстрацію ПН з таки кодом за лютий, березень, чи вона буде все одно заблокована?
Аналогічна ситуація - таблицю з кодом транспортних послуг не приймають, намагалися декілька разів по різним підприємствам подати - безрезультатно, відмовляють. Відправляємо ПН на реєстрацію - які реєструються, а які блокують. Потім розблоковуємо.
Відправили на реєстрацію- заблокували. Будемо розблоковувати. Це мабудь прийдеться кожен місяць роботи.


У мене кожного місяця по кожному підприємству частину ПН на транспортні послуги блокують
Аналогічно. Попали в ризикові по 1 пункту- обсяг менше 500 тис. а з одним замовником більше 50 тис. Хоч бийся головою об стінку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031199999999998