Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Администрирование НДС с 01.07.2015 - все вопросы о нерегистрации НН и другие...

Відправлено користувачем nataljavls 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 34    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
nikon
Quote
d'Arina
Quote
Люсия
Ув.бухгалтера, подскажите, пожалуйста, что мне теперь делать, я сдала декларацию НОВА ЗВИТНА. Сегодня поставщик присылает НН выписанную 22.07.2015, а зарегистрировали они в пятницу поздно вечером 14.08.2015. Сегодня 17.08.2015 я её увидела. Она у меня в отриманных АВГУСТА, в отриманные за ИЮЛЬ не могу в медке перебросить. Так может правильно, что НН в АВГУСТЕ???? Могу я эту НН оставить в августе???? Если нет-то как её,НН, перебросить за июль.....?????Регистрация у них прошла АВГУСТОМ,

Можете или сдать новую звитную с этой НН или включить НН в декларацию в августа. Если будете включать в июль, удалите из реестра августа, НН окажется в НН видсутни в реестре, затем при включении в реестр появляется окошко, в котором можно выбрать месяц - июль.
А разве можно такую НН включать в август ? confused smiley По новым правилам эта НН зарегина вовремя ( до 15-го числа месяца, следующего за месяцем выписки).

По новым правилам зарегистрированную НН можно включать в течении 365 дней с момента выписки. И налоговая в своём письме склоняется к этому. Письмо не просите искать, счас не найду.
Quote
d'Arina
Quote
nikon
Quote
d'Arina
Quote
Люсия
Ув.бухгалтера, подскажите, пожалуйста, что мне теперь делать, я сдала декларацию НОВА ЗВИТНА. Сегодня поставщик присылает НН выписанную 22.07.2015, а зарегистрировали они в пятницу поздно вечером 14.08.2015. Сегодня 17.08.2015 я её увидела. Она у меня в отриманных АВГУСТА, в отриманные за ИЮЛЬ не могу в медке перебросить. Так может правильно, что НН в АВГУСТЕ???? Могу я эту НН оставить в августе???? Если нет-то как её,НН, перебросить за июль.....?????Регистрация у них прошла АВГУСТОМ,

Можете или сдать новую звитную с этой НН или включить НН в декларацию в августа. Если будете включать в июль, удалите из реестра августа, НН окажется в НН видсутни в реестре, затем при включении в реестр появляется окошко, в котором можно выбрать месяц - июль.
А разве можно такую НН включать в август ? confused smiley По новым правилам эта НН зарегина вовремя ( до 15-го числа месяца, следующего за месяцем выписки).


По новым правилам зарегистрированную НН можно включать в течении 365 дней с момента выписки. И налоговая в своём письме склоняется к этому. Письмо не просите искать, счас не найду.
Процитирую коллегу :
Blick [ Відповісти приватно ]
Re: Захистимо бізнес від ПДВ-рахунків 13 August, 2015 13:32
Так никто и не спорит, что можно включать в пределах 365 дней, только включать нужно уточненкой. Право на включение в НК и право на внесение в текущую деку - это разные вещи.
Quote
nikon
Процитирую коллегу :
Blick [ Відповісти приватно ]
Re: Захистимо бізнес від ПДВ-рахунків 13 August, 2015 13:32
Так никто и не спорит, что можно включать в пределах 365 дней, только включать нужно уточненкой. Право на включение в НК и право на внесение в текущую деку - это разные вещи.

Со всем уважением к коллеге, но это её личное ИМХО.


Quote
d'Arina
Quote
nikon
Процитирую коллегу :
Blick [ Відповісти приватно ]
Re: Захистимо бізнес від ПДВ-рахунків 13 August, 2015 13:32
Так никто и не спорит, что можно включать в пределах 365 дней, только включать нужно уточненкой. Право на включение в НК и право на внесение в текущую деку - это разные вещи.

Со всем уважением к коллеге, но это её личное ИМХО.
Я с коллегой солидарна. Иначе не цитировала бы.
Не пытаюсь найти логику в опусах наших законотворцев.smiling smiley
Но не понимаю, если любую опоздавшую НН можно включать в кредит в пределах 365 дней, то зачем придуманы сроки регистрации ? Только лишь для того, чтобы определиться с размером штрафа?
Quote
nikon
Quote
d'Arina
Quote
nikon
Процитирую коллегу :
Blick [ Відповісти приватно ]
Re: Захистимо бізнес від ПДВ-рахунків 13 August, 2015 13:32
Так никто и не спорит, что можно включать в пределах 365 дней, только включать нужно уточненкой. Право на включение в НК и право на внесение в текущую деку - это разные вещи.

Со всем уважением к коллеге, но это её личное ИМХО.
Я с коллегой солидарна. Иначе не цитировала бы.
Не пытаюсь найти логику в опусах наших законотворцев.smiling smiley
Но не понимаю, если любую опоздавшую НН можно включать в кредит в пределах 365 дней, то зачем придуманы сроки регистрации ? Только лишь для того, чтобы определиться с размером штрафа?

Сами же говорите, что нет логики. smiling smiley
Моё мнение, срок регистрации и право на включение в НК это разные вещи, не нужно их связывать.
Я читала консультации налоговиков, что можно включать зарегистрированные НН в любом месяце в течении 365 дней, не подавая уточнёнок. Возможно будут более конкретные разъяснения.
Quote
d'Arina
............... срок регистрации и право на включение в НК это разные вещи, не нужно их связывать.
Я читала консультации налоговиков, что можно включать зарегистрированные НН в любом месяце в течении 365 дней, не подавая уточнёнок. Возможно будут более конкретные разъяснения.
М-да......в последнее время их разъяснения .......ещё больше запутывают и без того уже прекрасно запутанное....smiling smiley Причём каждое последующее разъяснение противоречит предыдущему.grinning smiley
Доброе утро! МТС не выписывал нам НН (считал неплательщиком). 14 июля зарегистрировал все накладные с начала года, в т.ч. и за январь (накладная до 10 тыс.). Я могу включить эту накладную в июль или только через уточненку в январь?
Quote
lelekm
Доброе утро! МТС не выписывал нам НН (считал неплательщиком). 14 июля зарегистрировал все накладные с начала года, в т.ч. и за январь (накладная до 10 тыс.). Я могу включить эту накладную в июль или только через уточненку в январь?

Зарегистрированные с опозданием НН, включаются в деку в месяце регистрации, в июль.
Quote
d'Arina
Quote
lelekm
Доброе утро! МТС не выписывал нам НН (считал неплательщиком). 14 июля зарегистрировал все накладные с начала года, в т.ч. и за январь (накладная до 10 тыс.). Я могу включить эту накладную в июль или только через уточненку в январь?

Зарегистрированные с опозданием НН, включаются в деку в месяце регистрации, в июль.

Просто нашла в ЗІРе консультацию:

Питання

Чи має право платник податку, який в січні 2015 року не включив до складу податкового кредиту суму ПДВ на підставі податкової накладної, яка складена постачальником товарів/послуг у січні 2015 року та яка не підлягала обов’язковій реєстрації в ЄРПН, включити таку суму ПДВ до складу податкового кредиту в наступному податковому періоді, в якому таку податкову накладну зареєстровано в ЄРПН?

ВідповідьКоротка:
Податкові накладні, які складені постачальником товарів/послуг у січні 2015 року та які не підлягали обов’язковій реєстрації в ЄРПН (сума ПДВ не перевищує 10 тис. грн. та складені за операціями з постачання товарів, що не відносяться до підакцизної та імпортованої продукції), включаються до складу податкового кредиту покупця за січень 2015 року (за умови дотримання інших вимог ПКУ щодо формування податкового кредиту). До складу податкового кредиту наступних звітних періодів такі податкові накладні не можуть бути включені.
У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Повна:
Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами і доповненнями (далі – ПКУ) для покупця товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, є податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) платником податку, який здійснює операції з постачання таких товарів/послуг.
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН здійснюється не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.
У січні 2015 року обов’язковій реєстрації в ЄРПН підлягали податкові накладні, у яких сума ПДВ перевищує 10 тис. грн., а також ті, що були складені при здійсненні операцій з постачання підакцизної та імпортованої продукції.
Податкові накладні, які складені постачальником товарів/послуг у січні 2015 року та які не підлягали обов’язковій реєстрації в ЄРПН (сума ПДВ не перевищує 10 тис. грн. та складені за операціями з постачання товарів, що не відносяться до підакцизної та імпортованої продукції), включаються до складу податкового кредиту покупця за січень 2015 року (за умови дотримання інших вимог ПКУ щодо формування податкового кредиту). До складу податкового кредиту наступних звітних періодів такі податкові накладні не можуть бути включені.
Згідно з п. 50.1 ст. 50 ПКУ у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
У меня в Витяге за июль р.2=829,00, р.9=584,00, р.10=245,00. Подскажите, пожалуйста, как будет выглядеть Дека за июль?Спасибо.
alla71 ,как положено!
а на самом деле: в р 20.1=584, доп окошко 22.1=829, а больше данных вы не дали
Quote
alla71
У меня в Витяге за июль р.2=829,00, р.9=584,00, р.10=245,00. Подскажите, пожалуйста, как будет выглядеть Дека за июль?Спасибо.
Р.S. Меня интересует, как показать в Деке р.10?
доброго дня всім!!!

Підкажіть, якщо ліміт не дозволяє зареєструвати частину липневих ПН і немає можливості поповнити рахунок,що тоді???

Здавати деку і вказувати їх там,хоч вони не зареєстровані. Чи не здавати деки поки не зареєструємо-якось не хотілося б так,а то там штрафи....

порадьте щось
Після того, як ви здасте деку, сума незареєстрованого ПДВ попаде у р.8 витягу, що вплине на реєстраційну суму.
За логікою - мала б змінусуватися з р. 8, але як у дфс гадають - я не знаю.
В мене сума несплаченого ПДВ за червень по декларації (через червневі накладні, зареєстровані у липні), по пала у р. 5 з мінусом. Липневим кредитом у декларації цю суму боргу закрила, а на витяг воно не вплинуло. Чекаю кінця серпня, коли втягуються дані декларації до картки...
Quote
Julya
Після того, як ви здасте деку, сума незареєстрованого ПДВ попаде у р.8 витягу, що вплине на реєстраційну суму.

Так якщо ПН не зареестрована в Реестрі, тоді краще не відображати її в Декларації?. . . а відобразити в декі. за той період в якому вона буде зареестрована?. . .
Quote
faeton-2000

Так якщо ПН не зареестрована в Реестрі, тоді краще не відображати її в Декларації?. . . а відобразити в декі. за той період в якому вона буде зареестрована?. . .

Я б так не робила. Ви ж занижуєте свої зобов'язання. Показувати мусите через уточнюючий, нарахувати собі штраф за заниження...
Quote
faeton-2000
Quote
Julya
Після того, як ви здасте деку, сума незареєстрованого ПДВ попаде у р.8 витягу, що вплине на реєстраційну суму.

Так якщо ПН не зареестрована в Реестрі, тоді краще не відображати її в Декларації?. . . а відобразити в декі. за той період в якому вона буде зареестрована?. . .
НО по дате первого собития в деку, это НК по дате регистрации если с опозданием
Справа в тому шо зобов'язання ви мусите відобразити,
незалежно від реєстрації...

[kyiv.sfs.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Справа в тому шо зобов'язання ви мусите відобразити,
незалежно від реєстрації...

[kyiv.sfs.gov.ua]

Как на меня, то это Правовой Нонсенс(!). Если ввели механизм единого реестра, то потверждённым фактом возникновения обязательст является реестрация в этом самом реестре. . . нет реестрации - нет правовой колизии. . .

. . .ИДИОТИЗМ. . . извените за мой "французский"
в р 20.1=584, доп окошко 22.1=829. А разве сумма овердвафта не "вылезет" в стр.22.1 со знаком "-"?
Ну факт реєстрації насправді не є доказом шо ви зробили
правильно... І так "спорить" можно до бесконєчності... grinning smiley
Це сарказм - єслішо...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
alla71
в р 20.1=584, доп окошко 22.1=829. А разве сумма овердвафта не "вылезет" в стр.22.1 со знаком "-"?
22.1 разве можно с минусом?
Quote
Шустрик
Ну факт реєстрації насправді не є доказом шо ви зробили
правильно... І так "спорить" можно до бесконєчності... grinning smiley
Це сарказм - єслішо...eye rolling smiley

Персональное Спасибо smiling smiley
вот и я о том же. А при заполнении в опз вылезает атоматом
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 34    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048700000000002