Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Неплатник ПДВ виявився платником

Відправлено користувачем svite 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Неплатник ПДВ виявився платником. Зареєструвала РК на неплатника і виписала нову ПН на платника.
Чи потрібно в декларації ПДВ показувати помилкові РК і ПН (зареєстровані) на неплатника?
Якшо це все в одному періоді, такі помилкові ПН і РК
на них, можна не включать...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Да це один період. А те, що помилкові РК і ПН на неплатника зареєстровані, в співставленні з декларацією (в якій їх немає) не вилізуть?


Ну ви ж РК відсторнувли ту неправильну ПН,
так шо всьо норматєльно)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А якщо покупець був платником ПДВ в 2014р ,а тепер він в серпні 2015р неплатник( свідоцтво ПДВ анулювапа податкова) Зробили повернення коштів з ПН за 2014р в серпні ,а зареєструвати РК не можемо, Пишуть ,що контрагент не є платником податку,
Доброго дня!!! Підскажіть будь-ласка, неплатник виявився платником через 3 місяці, процес виправлення ПН такий????
1.Реєструю РК на дату виявлення помилки з мінусом суми, на яку, була зареєстрована ПН в червні місяці,
2.Реєструю ПН датою виявлення помилки В ЄДРПН з правильними реквізитами.
3.Реєструю Уточнюючий розрахунок ПЗ з ПДВ у звязку з виправленням самост.виправлених помилок з такими самими сумами , що і подавала в червні в Податковій декларації.
4.В розшифровці ПЗ ставлю помітку "Уточнююча" і в роділі І пишу ІПН уже цього платника з "+", і в рядку "Інші" ставлю цю саму суму з "-"???

В мене таке ще питання виникає, цю суму, що реєструю в місяці виявлення помилки (вересні) я ніде в декларації і розшифровці до неї не зазаначаю? все-таки реєструю в вересні....Допоможвть будь-ласка!!!!!!!!
Правильная НН должна быть датой первого события, т.е. июнем.
Добрый день!Такая же ошибка,неправильная НН 27.10.2016,подаю Декларацию по НДС за октябрь с неправильным ИНН(неплательщик),выписываю в ноябре РК 17.11.2016 и правильную НН 27.10.2016(но уже на плательщика НДС),и подаю за октябрь Уточняющий по НДС,в котором в Приложении 5,одна строчка с -,другая с +.Возник вопрос,через текущую Деку насколько я понимаю нельзя исправить ошибку никак?Только идти по варианту,который я написала ?
Quote
Malinchic
неправильная НН 27.10.2016, подаю Декларацию по НДС за октябрь с неправильным ИНН (неплательщик), выписываю в ноябре РК 17.11.2016 и правильную НН 27.10.2016 (но уже на плательщика НДС)

А зачем неправильную НН и РК паказывать в декларации? Я бы показала только правильную НН.
Подавайте сразу правильную декларацию без неправильных НН и РК. Если уже подали, еще есть время сдать нову звитну.
Quote
Blick
Подавайте сразу правильную декларацию без неправильных НН и РК. Если уже подали, еще есть время сдать нову звитну.

смущает, то что РК идёт уже в ноябре,а Декларацию подаю за октябрь
Так РК ж к неправильной НН. Неправильные доки не должны вообще в деке отображаться.
Quote
Malinchic
Quote
Blick
Подавайте сразу правильную декларацию без неправильных НН и РК. Если уже подали, еще есть время сдать нову звитну.

смущает, то что РК идёт уже в ноябре,а Декларацию подаю за октябрь
а что вам мешало выписать РК с октябрьской датой?
Quote
Oxi
Quote
Malinchic
Quote
Blick
Подавайте сразу правильную декларацию без неправильных НН и РК. Если уже подали, еще есть время сдать нову звитну.

смущает, то что РК идёт уже в ноябре,а Декларацию подаю за октябрь
а что вам мешало выписать РК с октябрьской датой?

Время по регистрации уже прошло
Так РК ж на неплательщика, там по регистрации штрафов нет, да еще и на минус.
Quote
Blick
Так РК ж на неплательщика, там по регистрации штрафов нет, да еще и на минус.

Этот факт не взяла во внимание....спасибо за подсказку
Кстати, в законпроекте по изменениям в НКу на 2017 год есть норма о том что штрафы будут и по незарегинным НН на неплательщиков. Так что поторопитесь исправить все что можно еще исправить. Береженого Бог бережет.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Если они и придумают штрафы за НН неплательщикам, то действовать они будут с 2017 года, так что 2016 можно не исправлять.
Quote
Blick
Если они и придумают штрафы за НН неплательщикам, то действовать они будут с 2017 года, так что 2016 можно не исправлять.

Ішо неізвєстно як воно в кінці кінців пропишецця...
єслі, напрімєр, зарегістріровано в 2017-м РК до
помилкової налогової за 2016 confused smiley чую одним мєстом
шо це будить аж ніяк не в нашу пользу yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день! подскажите,правильно ли я поняла,что РК к неправильной НН(НН была выписана на неплательщика НДС) нигде не надо показывать в отчётности по НДС ?(РК выписала 22.11.16,дата неправильной НН 27.10.16.)
если Вы НН включили в деку, то надо
если Вы НН не включали в деку, то не надо


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
если Вы НН включили в деку, то надо
если Вы НН не включали в деку, то не надо

Неправильную НН показывала в октябре,теперь подаю УР в ноябре (уточняю октябрь),в нем значение по 100.... с минусом,новый ИНН с +.......а по РК который выписан 22.11.2016 сомнения (по логике думала,что он будет показан в ноябре в Деке,а нашла разъяснение,что его вообще нигде не надо показывать....вот и решила переуточнить)
все перепутали

подаете уточненку за октябрь +120 по плательщику
включаете РК в ноябрь -120 по неплательщику


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Это походу я неправильно все расписала Вам.
Выписала я НН 27.10.16 на неплательщика НДС,22.11.16 я нашла ошибку и выписала РК к неправильной НН(тем самым ее обнулила),дальше выписла правильную НН 27.10.16(выписала ее уже на плательщика НДС,датой возникновения НО).За октябрь подала Деку где показала данные НО под ИНН 100000000000.Хочу подать УР за октябрь,столбик 4 и 5 которого будет одинаковый,в 6 столбике пусто,разницы нет.В Придожении 5,ИНИ с 100000000000 с минусом,а новый ИНН с плюсом.А вот пойдет ли РК в отчетность по НДС(УР и в Деку по НДС за ноябрь) не могу понять.Нашла,что вроде этот РК в отчетности вообще не надо показывать.
Ошибочные нн и рк декларировать не нужно
Доброго дня!
Якщо підприємство стало платником потдатку з 1.04.2017. Оплата на Гугл була 26.04.2017. І Гугл не зареєстрував ПН. Бухгалтерія у них автоматизована, кажуть змінити неможливо. Що робити мені в такому випадку? Як відображати у декларації ддану операцію?
Починаючий бухгалтер і буду дуже вдячна за оперативну відповідь!
наш бухгалтер цілий рік реєструвала податкові накладні на бюджетну установу як неплатника (в договорі вони ІПН поставили прочерк), зараз я її заміняю, перевірила в кабінеті їх статус і в них є ІПН з 2004 р! з обліку ПДВ не зняті.
чи реально, що податкова при перевірці знайде цю помилку, ми в принципі завжди працювали тільки з бюджетом. І як думаєте, зараз мені реєструвати ці податкові як на платника ПДВ?
Новые я бы уже на плательщика регистрировала бы, старые не трогала
Коллеги,поделитесь опытом составления корректировки - неплательщик оказался плательщиком! НН зарегистрирована.и завтра последний день....плиииииз.....
я правильно опнимаю - сначала обнуляем с кодом 103 и "Неплатник", а потом составляем правильную НН?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000445