Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НН самому себе с кодом 13. Какие проводки по ндс?

Відправлено користувачем Lesya2013 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Quote
Arlanda
ну если так-то что-то проясняется) спасибо. тогда списываю на пдв расходы как вы писали выше. но с удивленно поднятыми бровями)
не пойму что Вас так удивляет...
ну вот допустим, Вам нужно списать порчу... Вы выписываете НН. Куда НДС будете относить?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
меня удивляет что сумма пдв участвует и в расчетах по пдв и в расчете прибыли. а фразу "списать порчу"- я поняла в оккультном смысле и ненадолго зависла)))))
smiling smiley в том смысле снимают или наводят порчу smiling smiley
ПДВ - ну вот если бы не придумали все суммы включать в НК, тогда бы НДС только на расходы попадал.
а так... маемо шо маемо

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Как выписать налоговую самому себе в 1С? Сформировала условного контрагента так нужно ввести расчетный документ, какой)?
Quote
olpri
Как выписать налоговую самому себе в 1С? Сформировала условного контрагента так нужно ввести расчетный документ, какой)?

Вид операции выбираете УСЛОВНАЯ ПРОДАЖА
Девочки, не могу понять, выписала сама себе налоговую на воду, зарегистрировала, заполняю декларацию, оно в декларации и в додатке 5 чудно куда надо попадает, но просит ещё заполнить додаток 7. Это что такое значит? Вы заполняете?
У мене такі операції є, але не просило ніколи про д.7. А коли просить створити цей додаток?
Промоніторивши інформацію прийшла до висновку: д.7 подається тоді, коли є розподіл між оподатковуваними та неоподатковуваними операціями. ( і то за рік(). А якщо просто нарахування на умовний продаж ( в нашому випадку вода) - то включається тільки до д.5. Я уже теж в паніці, а раптом не вірно розумію!!!!! Цветик, ви що думаєте???
у меня тоже есть такие операции и ставила я их в ряд.4 декларации. Инспектор со своим начальством посоветовал такие операции (по нехоз. деятельности) ставить в общую гр.1 дабы не было у них вопросов
по тем суммам, которые поставила в гр.4 попросили написать письмо, почему нет додатка 7 и распределения
ну какое тут распределение?
и гр.4 четко описывает, какие туда операции входят, считаю, что нехоз. деятельность все-таки должна находиться там, но без подачи Дод.7
Так "м.е.док" сам туди заносить таку ПН - вона ж реєструється з кодом 13, і після реєстрації автоматично затягується в гр.4.1. Розподілу немає, бо використовується в оподатковуваних оперціях. Це виходить, треба вручну в декларації видалити із 4.1 та добавити в гр.1. А чи дозволить це зробити програма? Попробую в наступній smiling smiley
я бы не переносила эти сумы в 1.1
В порядке чётко указано:
у рядку 4.1 вказується сума податкового зобов’язання, нарахована протягом звітного періоду відповідно до пункту 198.5 статті 198 та пункту 199.1 статті 199 Кодексу, за операціями, що оподатковуються за основною ставкою.
Ні, я однозначно не буду переносити - все вірно. Я просто хочу попробувати, чи це технічно можливо. Перевірка "м.е.дка" smiling smiley
вот это я и пыталась доказать своему инспектору, что не идут эти операции в 1.1, а идут в 4.1 без Дод.7
у них указание что ли, если есть р.4.1 - значит должен быть Дод.7
дурдом
Сдала за февраль без додатка 7. Дальше посмотрим.
Ситуація 2. Підприємство оформлює в кінці місяця зведені податкові накладні на "компенсуючі" податкові зобов'язання, що нараховуються згідно з п. 198.5 ПКУ(використання товарів у звільненій від ПДВ діяльності та негосподарській діяльності) за ставкою 20 %. У якому рядку декларації показувати ці зобов'язання та чи потрібно заповнювати при цьому додаток Д5?
У новій декларації для відображення "компенсуючих" податкових зобов'язань виділено окремий рядок – р. 4.1 "Нараховано податкових зобов'язань відповідно до пункту 198.5 статті 198 та пункту 199.1 статті 199 Кодексу за операціями, що оподатковуються за: основною ставкою". З графи "Код додатка" декларації випливає, що до цього рядка подають додатки Д5 і Д7.
У додатку Д7 відображають розрахунок (перерахунок) частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних податком операціях за ст. 199 ПКУ. Цей розрахунок проводять за підсумками календарного року й показують у декларації за грудень.
А ось факт нарахування компенсуючих зобов'язань за п. 198.5 ПКУ підтверджують удодатку Д5.
З цією метою заповнюють табл. 1 "Операції на митній території України, що оподатковуються податком на додану вартість за основною ставкою та ставкою 7 %, крім ввезення товарів на митну територію України" додатка Д5, у якій зведену податкову накладну, оформлену на "компенсуючі" податкові зобов'язання, показують у гр. 2 "Платник податку – покупець (індивідуальний податковий номер)" за умовним індивідуальним податковим номером "400000000000" (п. 12 Порядку № 957).


Знайшла консультацію в журналі - автор Влада Карпова, к.е.н.
АртЗвит все ставит автоматом в гр.1
пришлось ручками исправлять
ДОброго дня.
Підкажіть, буль ласка, якщо я виписую податкову накладну на воду по новій формі, то ІПН покупця ставлю 6000000000 і пишу зведена причина 13
чи ІПН покупця ставлю 400000000000 і просто ставлю тип причини 13??????????????

В мене зареєстрована п.н. по першому варіанту, то це ж мабуть неправильно і я думаю, що потрібно зробити розрахунок-коригування до неї і виписати нову п.н. з новим номером, тільки по 2 варіанту.
Правильно???
При цьому ж штрафів не буде (податкова за 25.03.2016)????
Читаючи порядок заповнення №1307 приходжу до висновку, що зг. п.11 то 60000000000 і зведена, причина 13.
Але теж "тєрзают смутние сомнения". Допоможіть!!!
Quote
ksikosha
Читаючи порядок заповнення №1307 приходжу до висновку, що зг. п.11 то 60000000000 і зведена, причина 13.
Але теж "тєрзают смутние сомнения". Допоможіть!!!

Я сделала именно так.
В апреле еcть оплата непроизв.сумм.. Два дня пытаюсь определить код причины и код получателя, и не могу разобраться. Перечитала кучу консультаций и все равно полная неразбериха.
Вариант № 1 код причины 4 (постач. в межах балансу для невиробн. використання) и код 600000000000.
Вариант № 2 код причины 4( постач. в межах балансу для невиробн. використання) код 400000000000.
Вариант № 3 код причины 13 (Складена у зв’язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльностіwinking smiley и код 600000000000.
Вариант № 3 код причины 13 (Складена у зв’язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльностіwinking smiley и код 400000000000.
У меня в 1с 7.7 ставит код отримувача 600000000000 и при коду причины 4 и при коду причины 13.
И что слышно о додатке 7 к деке,хотя у меня только облагаемые операции, но читаю на форуме, что налоговики требуют и додаток 7, если заполнена стр. 4.1 деки?
В мене коли була 1с 8.2 - я вибирала умовний ІПН 400000000000.
Коли оновились до версії 8.3 - програма сама проставляє ІПН 60000000000.
Розподілені суми попадають в ряд. 4.1, і додаток 5.
Додаток 7 -нічого " не просить " заповнити, так і вивантажую в Арт-Звіт Плюс, вкінці року роблю річний перерахунок в додатку 7.
Quote
djina
В апреле еcть оплата непроизв.сумм.. Два дня пытаюсь определить код причины и код получателя, и не могу разобраться. Перечитала кучу консультаций и все равно полная неразбериха.
Вариант № 1 код причины 4 (постач. в межах балансу для невиробн. використання) и код 600000000000.
Вариант № 2 код причины 4( постач. в межах балансу для невиробн. використання) код 400000000000.
Вариант № 3 код причины 13 (Складена у зв’язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльностіwinking smiley и код 600000000000.
Вариант № 3 код причины 13 (Складена у зв’язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльностіwinking smiley и код 400000000000.
У меня в 1с 7.7 ставит код отримувача 600000000000 и при коду причины 4 и при коду причины 13.
И что слышно о додатке 7 к деке,хотя у меня только облагаемые операции, но читаю на форуме, что налоговики требуют и додаток 7, если заполнена стр. 4.1 деки?
код 600000000000 ставится в сводных НН. Если не сводная - 400000000000. А вот 4 или 13 - я бы выбрала 13 наверное. В коментариях 4 - это в пределах баланса для непроизводственного использования, а 13 - использование ОС/товаров/услуг в нехоздеятельности.
Спасибо! Тоже остановилась на вар. код 13 и 6000000000000. Хотя много разъяснений в изданиях, но толковых мало.
Так все-таки, надо ли подавать дод.7 к деке по НДС только из-за того, что есть заполнена стр. 4.1 в деке из-за нехоз. расходов?
Необлагаемой деятельности нет. Эта сумма указана в дод. 5. А додаток 7 пустой. Подавать его только из-за того, что он предусмотрен стр.4.1 деки? Некоторые пишут, что ГФС требует.
Подскажите, пожалуйста, как в 1с 8 на воду самому себе выписать нн на обязательства? Получена нн на воду - не исп-е в хоз деят-ти
В номенклатуре нужно писать ту же номенклатуру на которую выписывал нам поставщик в нн или номер и дату налоговой накладной от поставщика?
Добрый день!
Поделитесь опытомв программе 1С 8.3
Сверхлимитные услуги мобильной связи оформляю через удержание из зарплаты сотрудника.
Т.е. оформляю налоговую накладную на условную продажу, а также хочу включить в доход ту часть сверхнормотивных расходов и удержать из дохода сотрудника, чтоб обойтись без НДФЛ и ВЗ.
Подскажить в программе есть ли стандартный документ или эти операции проводятся через ручную операцию.
По налоговой накладной понятно, оформляется налоговая накладная на условную продажу, а вот как быть с прибылью и сотрудниками?
Если эти сверхнормативные расходы были в январе, то я налоговую выписываю в январе, а удержание из з/п уже делаю февралем, т.к. январская з/п уже выплачена. Или эти все операции принципиально делать в одном месяце?
у меня 1с 8.3
приходую товар с налоговым назначением -Обл. НДС
проводки есть по НДС, НН по НК включаем все без исключения для хоз или нехоз

далее чтобы перевести в нехоз деятельность есть в 1С документ - документы- запасы склад - изменение налогового назначения запасов)
далее в нём выбираю свой товар, который не используется в хоз деятельности и ставлю новое налоговое назначение необл НДС , нехоз д-сть
ставлю сумму и авоматически база определяем что нужно корректировать -НО ... НК
и выдаёт сумму корректировки НДС! по этому документу формируется проводка
Дт 949 Кт 6435
на основании этого документа создаю налоговую накладную ( и в ней автоматически код 40000000000 и тип 13 )
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00080599999999997