Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

видано кошти на відправку документів "нова пошта",які документи потрібно від них щоб я правильно оформила аван. звіт? Нова пошта надала тільки товарно транспортну накладну,її достаточно?

Відправлено користувачем Віка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
видано кошти на відправку документів "нова пошта",які документи потрібно від них щоб я правильно оформила аван. звіт? Нова пошта надала тільки товарно транспортну накладну,її достаточно?
На наличную оплату они дают квитанцию от ФОПа, и то - только по требованию. Поэтому мы пару лет назад заключили с ТОВ "Нова пошта" договор и оплачиваем по безналу постоплатой. Акты они присылают электронкой подекадно, а по окончании месяца курьером приносят оригиналы.


люди добрі , підкажіть. можливо хтось також стикається з ситуацією - постачальники нашому ТОВ відправляють товар Новою Поштою, ми платимо лише за доставку товару, а не за сам товар. На Нову пошту відправляється працівник, який готівкою оплачує доставку від імені ТОВ. Тепер увага, запитання - відділення Нової Пошти почали видавати фіскальні чеки з підкріпленими до них службовими чеками. У фіскальному чеку вказано - Безготівковий переказ коштів за... і номер замовлення, причому в шапці фіскального чека вказано ТОВ "ПОСТ ФІНАНС", а в службовому чеку пише - Платник наше ТОВ, Отримувач - НОВА ПОШТА, Призначення платежу : Переказ в оплату товарів послуг. Чи можу я такий чек від працівника провести через Авансовий звіт і відшкодувати йому ці кошти ? І знову ж таки як оприходувати даний чек, як на Постачальника - НОВА ПОШТА чи на ТОВ ПОСТ ФІНАНС ?
Я провожу Авансовым и приходую на Новую почту: услуги Вам оказывает Новая почта, оплатили услуги Новой почте. Это их внутренние заморочки проводить через ТОВ "ПОСТ ФІНАНС".
Quote
latar
Я провожу Авансовым и приходую на Новую почту: услуги Вам оказывает Новая почта, оплатили услуги Новой почте. Это их внутренние заморочки проводить через ТОВ "ПОСТ ФІНАНС".
что Вы говорите? оплатили одному, а акты от другого, и это внутренние заморочки? smiling smiley
мене мучить питання інше, якщо я хочу фіскальний чек офіційно провести, то ПДВ також відображати буду, а фіскальний чек не від нової пошти, він по суті від ТОВ ПОСТ ФІНАНС, лише в службовому чеку йде розшифровка за що і кому оплатили. Неув"язочка
Для НДС (НК) конечно надо проводить чек от ТОВ ПОСТ ФІНАНС. Тогда в авансовом наверное так "ТОВ ПОСТ ФІНАНС для оплаты товаров/услуг Новой Почте", примерно как в служебном чеке.
Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, если с Новой Почтой работать без договора (у нас ООО), от них будет только ТТН и чек на оплату, расчет наличными и возвращается работнику через авансовый отчет, то налоговая признает такие суммы как расходы?
и какая максимальная сумма таких расходов может быть?
Спасибо!smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035399999999999