Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Операційний час реєстрації ПН

Відправлено користувачем kris18 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Вчора відправила на реєстрацію ПН о 18:15. Квитанцій досі немає. Це я на штраф напоролась, чи все таки реєстрація буде 14.10?sad smiley
На жаль. Робота реєстру ПДВ в військовий час з 08-00 до 18-00.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Квитанцій досі немає.. Куди дзвонити? sad smiley


Может реестр опять не работает, у меня тоже отправлена 14-го и ничего....и вообще никаких движений с пятницы нет
Quote
Valeka
[news.dtkt.ua]

Я в обід додзвонилась в податкову, сказали проблеми з сервером, сьогодні все зареєструється. Але ось досі жодної квитанції..
в мене накладна з умовного продажу, відправила 18.10 о 9:08 і досі немає відповіді
Сьогодні вийшов от такий лист
[cv.tax.gov.ua]


.....
Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в ЄРПН.

....
Накладні мої, відправлені 14.10, так і не змінили статус: очікується доставка. Ні квитанцій, ні повідомлення. Додзвонитися на гарячу лінію не можу. Як тепер бути з декларацією? Куди включати ці накладні?sad smiley
Перевірте реєстрацію в електронному кабінеті. Якщо її там немає, незареєстровані накладні включаєте в таблицю 1.1 додатка 1.
Quote
Blick
Перевірте реєстрацію в електронному кабінеті. Якщо її там немає, незареєстровані накладні включаєте в таблицю 1.1 додатка 1.

а що потім з нею робити?
Чекати квитанцію. Зазвичай, навіть при неполадках у податківців, хоч якась відповідь таки приходить. Якщо нічого не буде, тоді мабуть намагатися зареєструвати заново.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030300000000005