Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помилка при відправці Декларації з ПДВ

Відправлено користувачем Tetyana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Нигде не написано, но это доп.поле нужно, чтоб правильно рассчитать стр.23, а если нет стр.22, то нет и 23. Смысл заполнять? Я не заполняю, вопросов у фискалов нет.
і ще таке питання якщо хто знає: який рядок потрібно заповнювати якщо куплено послугу міжнародного перевезення і отримано на неї податкову накладну?
Отправляла сегодня ДЕКУ по НДС . В пакете дод 1 и дод.5.При отправке вышло сообщение (ошибка отправки почты). В итоге ДЕКА и дод.5 ушли а дод. 1 нет. Пока есть только 1я квитанция. Прийдет вторая- буду отправлять звитну нову. В додатке 1 мне ставить звитный или звитный новый?


Quote
ninamah
і ще таке питання якщо хто знає: який рядок потрібно заповнювати якщо куплено послугу міжнародного перевезення і отримано на неї податкову накладну?
отримано на неї податкову накладну
Как таинственно.....А что в этой податковой накладной? Мы ж откуда знаем....smiling smiley
Quote
nikon
Quote
ninamah
і ще таке питання якщо хто знає: який рядок потрібно заповнювати якщо куплено послугу міжнародного перевезення і отримано на неї податкову накладну?
отримано на неї податкову накладну
Как таинственно.....А что в этой податковой накладной? Мы ж откуда знаем....smiling smiley
послугу міжнародного перевезення в який рядок?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035800000000008