Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Включення вхідних розблокованих ПН в декларацію

Відправлено користувачем Цветик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Щось дивне відбувається. Може це якісь нові зміни?

В жовтні-грудні нам заблокували багато вхідних податкових накладних, які розблокували в січні-лютому. Сьогодні (в лютому) я роблю в Електронному кабінеті реєстр розблокованих податкових, щоб подивитись, що я можу включити в декларацію за січень. Вибираю дату складання ПН 1.10.22-31.12.22, а Дату реєстрації - 01.01.23-31.01.23. Формую. Реєстр пустий. Тю.
Іду в Соту, формую список Рішень про розблокування. Дати - всюди січень-лютий. Тобто, є рішення, по яким податкові зареєстровано в січні і лютому. Іду знову в реєстр вхідних податкових в Електронному кабінеті, не вибираю дати, а вибираю фільтр по ІПН постачальника.
Па-ба-мм!
Дата реєстрації - це дата відправлення на реєстрацію. Тобто що, я можу включити ці податкові в ПК в попередні періоди через уточнёнку? Тобто, якщо в січні мені зареєстрували жовтневу податкову, а в грудні у мене виліз шалений ПДВ до сплати, то я можу подати Уточнюючу декларацію за грудень і зменшити цей ПДВ? А куди ляже переплата? На бюджетний рахунок? А чи реально її звідти повернути? Знаю точно, що можна повертати переплату, яка на звичайному СЕА рахунку, а чи повертають вони переплату з бюджетного рахунка?

І чи так завжди було? Мені здавалось, що раніше можна було заблоковані податкові включати в звітність тільки в період їх розблокування.
Ну чому тільки в періоді розблокування - не раніше, а пізніше правило 365
днів ніхто не відміняв...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Цветик
Тобто що, я можу включити ці податкові в ПК в попередні періоди через уточнёнку? Тобто, якщо в січні мені зареєстрували жовтневу податкову, а в грудні у мене виліз шалений ПДВ до сплати, то я можу подати Уточнюючу декларацію за грудень і зменшити цей ПДВ?

звісно ж не можете), я розблоковані вхідні теж виловлюю по ІПН постачальніка, і вірно Вам Шустрик написала- включаємо в Деку місяця розблокування та/або протягом 365


Дякую. Теж завжди вважала, що не раніше дати розблокування, але ці податкові в Ел.кабінеті зареєстровані датою відправлення на реєстрацію, ось і перемкнуло.
Але, коли почала робити декларацію, то в Соті прописано в якому місяці можна включати, так що все як і раніше.

Іще питання: якщо я подам на бюджетне відшкодування, вони пишуть, що буде перевірка. Хто знає, ця перевірка - внутрішня камеральна, чи вони приїдуть і будуть дивитись документи?
Quote
Цветик
Іще питання: якщо я подам на бюджетне відшкодування, вони пишуть, що буде перевірка. Хто знає, ця перевірка - внутрішня камеральна, чи вони приїдуть і будуть дивитись документи?
В залежності від суми і інших факторів
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029599999999996