Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Хозрасходы в авансовых отчетах

Відправлено користувачем ahineya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Укажите в подписи плательщика

Quote
alisona
новое ооо заплатило за юр. адрес через кассу банка на рс предприятия, но в квитанции указано плательщик ООО ..... как таком случае делать авансовый отчет, если не указано фио и должность сотрудника который оплатил?

ИМХО, непринципиально. Важно, что название предприятия-плательщика указано. Делайте ав.отчет и все.


А вообще странно - банки обычно в квитанции к заяве указывают, через кого вносятся деньги...
ой, когда директор сам платит, никого не спросив, да еще и банки пишут что хотят, так и получается
спасибо!
дівчатка питання - сам подорожній лист відмінили, і тепер можна користуватись довільною формою листа, а вимоги до таких довільних форм є ?
Ну вимоги як до первинного документа - шоб були всі реквізити)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну вимоги як до первинного документа - шоб були всі реквізити)))
ясно-понятно spinning smiley sticking its tongue out

а відмітки механіка і лікаря також обов"язковими залишились?
Отут не підкажу - не працюю з таким)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Медосмотр предрейсовый остался обязательным для водителей, перевозящих грузы и пассажиров (для водителей-профессионалов до и после рейса). Для водителей легковушек еще в 2014 отменили обязательный осмотр перед поездкой.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000408