Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Норма расхода топлива при работе автономного обогревателя

Відправлено користувачем Gulsguliya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.Фирма начала заниматься грузоперевозками,пытаюсь понять имею ли я право включать в расходы в бух.учете расход топлива на автономку. Например если водитель ее включал при длительной погрузке-разгрузке или например спал ночью в машине.
И как мне посчитать норму расхода топлива при работе автономки если в приказе 43(додаток г) нет нормы .Пожалуйста помогите разобраться,заранее благодарна.
Я вважаю можна. Взагалі при роботі з транспортом у Вас повинні бути відповідні накази- один з них- про затрвердження норм, і ці норми не обовязково списувати з 43, можна встановлювати свої.

Для звязку з госпдіяльністю пишете наказ-
норми розраховуєте обовязково через заміри комісії протягом певного часу. Я би ще прописала в наказі- при роботі в таких то умовах (температура, час і т.п.) з метою ... (збереження здоровя..) дозволити водіям вмикати опалення в авто.

про самостійність встановлення норм наприклад тут [tax-ifrs.com.ua]
Спасибо вам огромное,а то я уже подумала что у меня какой то странный вопрос.Мне это надо было для увеличения расхода топлива,но в итоге поморочив себе и другим голову поняла,что особого увеличения по автономке не будет.Но на будущее буду знать, что в принципе можно. Еще раз спасибо.


А навіщо збільшувати ?- якщо треба заправляти інше авто- ну орендуйте його (якщо з фізиком обов’язково нотаріально)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026400000000004