Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Принцип "витягнутої руки"

Відправлено користувачем buhtemptgmailcom 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Надійшов лист від податкової з вимогою збільшити фінансовий результат на 30% від вартості товару, придбаного в Німеччині в відомого товаровиробника технічної продукції тільки на підставі того, що організаційно-правова форма компанії входить до переліку з Постанови 480

АБО

довести, що сума витрат підтверджується принципом "витягнутої руки". І, чесно кажучи, я трошки в шоці, виходить, що що б ти не купив за кордоном, навіть в офіційній компанії-виробника, але з ОПФ фірми зі списку, маєш потім доводити податковій, що ціни є справедливими, або 30% суми покупки платити в бюджет. Це якась нісенітниця, як на мене. Може хтось отримував подібні запити? Яким чином доводили справедливість цін?
я ТЦО звіт здаю з 2018 кожного року, документацію сама не пишу (звіт сама) - замовляємо, нажаль то недешеве задоволення. Теж відомий всесвітній виробник.
Дивно що Ви отримали такий запит- ваажала, що по 140.5.4 то тільки в комплексну перевірку. - в мене за 22 так- не дотягнула закуп до 10 млн, буду писати той звіт щоб було. Напишу сама- але в мене як приклад є за минулі роки

Що Вам можна порадити- треба надати, якщо Ви ніколи з тим не стикалися- замовляти документацію у профільної компанії. Я можу Вас зорієнтувати як написати по подробному плану- можете маякнути в лічку
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000334