Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 40 з 111    Сторінки: ПершаПопередні3536373839404142434445НаступнаОстання
Quote
buh!
Все дуже просто
Заходите в електронний кабінет
ВВедення звітності---Створити запит----Вибираєте потрібний звіт, потім потрібні додатки-------Створити----відкривається пустий звіт-----Якщо у вас є готовий звіт кнопка"Завантажити" і завантажуєте xml-файл

Дякую))))
Quote
buh!
Все дуже просто
Заходите в електронний кабінет
ВВедення звітності---Створити запит----Вибираєте потрібний звіт, потім потрібні додатки-------Створити----відкривається пустий звіт-----Якщо у вас є готовий звіт кнопка"Завантажити" і завантажуєте xml-файл

дякую
Quote
vikitoria
Quote
buh!
Все дуже просто
Заходите в електронний кабінет
ВВедення звітності---Створити запит----Вибираєте потрібний звіт, потім потрібні додатки-------Створити----відкривається пустий звіт-----Якщо у вас є готовий звіт кнопка"Завантажити" і завантажуєте xml-файл

дякую

получилось?


Отправила сегодня в Сонате уведомление о принятии сотрудника на работу, мне пришла 2 квитанция о том, что отчет принят, присвоен номер, а в кабинете плательщиков налогов в "просмотр отчетов" этого отчета не нашла.Подскажите, может ли такое быть?
Я отправляла 25.05 , квитанции пришли 25.05, а в кабинете появилось вчера(30.05).
Спасибо, успокоили, думала что только у меня такое получилось. Буду ждать.
А зачем его еще и в кабинете проверять, если квитанция есть? Тем более кабинет - вещь ненадежная, там часто глюки.
Доброго вечора!!! Хочу Вас запитати, я сьогодні відправила звіт ЄСВ через кабінет платника податків, прийшла квитанція 1, де пише "Документ збережено на центральному рівні. Через певний час подбайте про прийом квитанції 2".....в мене виникають сумніви чи дійсно я відправила звітність пакетом, адже про те, що документи пов'язані між собою у квитанції 1 не має ні слова.....як правильно має виглядати квитанція 1, якщо відправляти звітність єсв через кабінет???
Привіт. в першій квитанції\ так і пише. в другій вказується що прийнято ПАКЕТ
а про те, що вона одна, то так і має бути??? чи має бути три квитанції #1???
хтось здавав звіт ЄСВ через кабінет платника податків, Вам квитанції і 1 і 2 прийшли?
подзвонила до пфу, запитала про звіт, він є, зданий ще в той самий день, коли подала..... але квитанції 2 немає, можливо таке, що загрузка звітів у кабінет відбувається пізніше і квитанція прийде також пізніше??? вже ж не варто подавати звіт ще раз? (якщо у програмі у пфу він висвітлюється)?
Quote
sashka111
подзвонила до пфу, запитала про звіт, він є, зданий ще в той самий день, коли подала..... але квитанції 2 немає, можливо таке, що загрузка звітів у кабінет відбувається пізніше і квитанція прийде також пізніше??? вже ж не варто подавати звіт ще раз? (якщо у програмі у пфу він висвітлюється)?
Якщо хвилюєтесь - подзвоніть на гар.лінію дфс, напрямок 0 і попросіть відправити ще раз квитанцію 2.
дякую Вам) але тільки сьогодні прийшла квитанція 2, правда дата стоїть 02.06, в той день коли подала, видно десь затрималась.....
Доброго дня, колеги.
Хочу запитати щоб то воно значить...
Ніколи раніше не перевіряла в електронному кабінеті платежі, бо не було потреби, а вчора заглянула і побачила таке: переплата по військовому збору біля 2 тисяч... це мабуть всі платежі 2014 року...Що думаєте?
Quote
вип
Доброго дня, колеги.
Хочу запитати щоб то воно значить...
Ніколи раніше не перевіряла в електронному кабінеті платежі, бо не було потреби, а вчора заглянула і побачила таке: переплата по військовому збору біля 2 тисяч... це мабуть всі платежі 2014 року...Що думаєте?
П.с. мала н увазі всі плтежі 2014-2017 роки...
начисления по ВЗ и по подоходному не падают почему-то, впрочем как и в актах сверки по этим платежам с налоговой. Они предоставляют только суммы оплаты.
Quote
buh!
Quote
vikitoria
Quote
buh!
Все дуже просто
Заходите в електронний кабінет
ВВедення звітності---Створити запит----Вибираєте потрібний звіт, потім потрібні додатки-------Створити----відкривається пустий звіт-----Якщо у вас є готовий звіт кнопка"Завантажити" і завантажуєте xml-файл

дякую

получилось?

так, вийшло
Добрый день, подскажите, плиз, как в кабинете посмотреть лимит для регистрации налоговых?
Quote
Фекла
Добрый день, подскажите, плиз, как в кабинете посмотреть лимит для регистрации налоговых?
дивіться там де сам реестр накладних
Quote
Фекла
Добрый день, подскажите, плиз, как в кабинете посмотреть лимит для регистрации налоговых?
СЕА ПДВ - Реєстр операцій.
СЕА ПДВ-РЕЄСТР ОПЕРАЦІЙ , а там читайте Сума ліміту
в пятницу платила налоги по з/п, но смотрю что в кабинете их нет до сих пор. Это только у меня так и просто в кабинете опять сбой?
Подскажите пжл, если вводить и отправлять отчет ЕСВ через кабинет, то в Перегляд звітності пишет тип №0, а все предидущие тип №1. Это так должно быть?

С ув.
Quote
alesy
в пятницу платила налоги по з/п, но смотрю что в кабинете их нет до сих пор. Это только у меня так и просто в кабинете опять сбой?

Ну тошо ви сплатили ше не значить шо їх рознесли в базу eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Лия
Подскажите пжл, если вводить и отправлять отчет ЕСВ через кабинет, то в Перегляд звітності пишет тип №0, а все предидущие тип №1. Это так должно быть?

С ув.
у мене тоже пише тип #0...
уже не первый месяц сдаю через эл.кабинет-всегда №0,-звит оброблено пфу квитанции есть
просто в прошлом месяце в ел кабинете не могла создавать- пришлись бегать по программам- сота , соната и пр
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 40 з 111    Сторінки: ПершаПопередні3536373839404142434445НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051400000000001