Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 47 з 111    Сторінки: ПершаПопередні4243444546474849505152НаступнаОстання
Там только реестр, самих в кабинете НН нет.
Quote
costa
Quote
senia
Форумчані, підкажить будь ласка, як в этом кабинете можно посмотреть внутрь налоговой накладной и вытянуть ее, раньше подтягивала из медка, а как теперь?

Нашла на просторах интернета, сама еще не проверяла: папка "сео пдв"->реєстр операцій->вибрати или дату документов,или дату регистрации->Реєстр податкових отриманих
Нет там такого "Реєстр податкових отриманих", есть "Реєстрація податкової накладної-отриманої", без возможности заглянуть внутрь НН, или есть ещё какие-то шаги?
О,чудо, я вчера зарегистрировала 1 НН, сегодня отправила еще7.Подписываю только ключом одного директора и отправляю
.Еще раз мой вопросик - с каким расширением Вы сдаете отчет по ЕСВ, в 1С он в dbf????


хочу отправить договор в налоговую (первый раз), нажимаю "подписать и отправить" выкидывает на начальную страницу - "Виникла помилка при завантаженні криптографічної бібліотекиНевідома помилка(65535)"-что бы это значило? подскажите, пожалуйста и как понять, отправлен или нет?
спасибо
Quote
confex
.Еще раз мой вопросик - с каким расширением Вы сдаете отчет по ЕСВ, в 1С он в dbf????
Из 1С выгружаются только таблицы 5 и 6 в dbf, в Медок эти таблицы загружаются уже в нужный формат xml. Может в кабинете так же? Хотя сомневаюсь.
Blick!Спасибо, но этот кабинет меня сегодня дрстал, с ЕСВ толку никакого, он хочет только в XML.А с 7 шт НН сразу на 6 шт. выдало помилку -Порушення вимог наказу Міндоходів від 29.11 № 729 /надання документів з однаковим іменем файлу і т.д, все не пишу, 4 пункта.Подожду МЕДок, там все было нормально.Это у них такое из-за того, что раньше естественно я регистрировала НН на таких же покупателей, но дата то другая. Короче достали...Я не собираюсь переделывать и сдавать по-новому.
Quote
confex
Blick!Спасибо, но этот кабинет меня сегодня дрстал, с ЕСВ толку никакого, он хочет только в XML.А с 7 шт НН сразу на 6 шт. выдало помилку -Порушення вимог наказу Міндоходів від 29.11 № 729 /надання документів з однаковим іменем файлу і т.д, все не пишу, 4 пункта.Подожду МЕДок, там все было нормально.Это у них такое из-за того, что раньше естественно я регистрировала НН на таких же покупателей, но дата то другая. Короче достали...Я не собираюсь переделывать и сдавать по-новому.
ой десь сьогодні читала як виправити ,знайду кину
Як відправляєте ПН на реєстрацію через ел кабінет?
Завантажую ПН, на етапі підпису викидає на першу сторінку, підписую бух + печатка, воно вимагає ще підпису.

якого підпису воно ще хоче?
в налаштуваннях стоїть бух+печатка.
Колеги, допоможіть, будь-ласка!
В кого є модуль конвертації ключів в кеу 6?
Хороший вопрос, так как на сайте его уже нет...
Ребята как такое может быть, Ключи Украина, половина предприятий заходит в кабинет, половина нет, что то может быть не то с сертификатами, где искать причину, если бы все не заходили, а то как то выборочно, это пугает
Quote
angie
Колеги, допоможіть, будь-ласка!
В кого є модуль конвертації ключів в кеу 6?
у меня есть
давайте почту попробую скинуть
Quote
angie
angela.sem@gmail.com

а попробуйте по с сылке, я заархивировала и залила на обменник
[peredayka.com]
Quote
Lin@
Quote
angie
angela.sem@gmail.com

а попробуйте по с сылке, я заархивировала и залила на обменник
[peredayka.com]
Дякую!!!
як в кабінеті зрозуміти прийнята чи на ПН.
В МЕНЕ експортна ПН , в реестр СЕА не падає .
Квитанція приходить куди?
а импортировать получается витягом налоговую?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
як в кабінеті зрозуміти прийнята чи на ПН.
В МЕНЕ експортна ПН , в реестр СЕА не падає .
Квитанція приходить куди?

вот Шустрик говорит возле налоговой будет сбоку треугольник , на него нажать и там квитанция
у меня пока треугольника нет, жду
в мене також немає трикутника, буду чекати.
Ну й ідіотська програма... angry smiley
Да уж согласна....единственное удобно взаиморасчеты смотреть с бюджетом и СЭА
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
в мене також немає трикутника, буду чекати.
Ну й ідіотська програма... angry smiley

Дєвочки... но в мене трикутничок появився біля деки...
можить при реєстрації не так - нінаю, я ішо ПН не
реєструвала eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
можна якось побачити ПН зареєстровану на мене з номенклатурою та сумами в кабінеті?
Я не нашла як це зробить yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
можна якось побачити ПН зареєстровану на мене з номенклатурою та сумами в кабінеті?
ні
Quote
Шустрик
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
в мене також немає трикутника, буду чекати.
Ну й ідіотська програма... angry smiley

Дєвочки... но в мене трикутничок появився біля деки...
можить при реєстрації не так - нінаю, я ішо ПН не
реєструвала eye rolling smiley
деку минулого місяця здавала, там приходять в вхідні/вихідні документи квитанції та коли розвертаєш інформацію біля звітності, то вісить відповідь.
є відповідь на ПН, документ не прийнято, невірно накладені підписи.
але як же їх налаштувати ?
кабінет хоче підписати бух, дир, печатка.
Как-то странно работает система регистрации в кабинете. Вы видите, что вам клиент зарегистрировал НН, а саму НН вы не можете не увидеть, не распечатать. Какая гарантия, что правильное наименование товара, кодов, цены, названия предприятия и т.д. Как проверить правильность?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
Шустрик
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
в мене також немає трикутника, буду чекати.
Ну й ідіотська програма... angry smiley

Дєвочки... но в мене трикутничок появився біля деки...
можить при реєстрації не так - нінаю, я ішо ПН не
реєструвала eye rolling smiley
деку минулого місяця здавала, там приходять в вхідні/вихідні документи квитанції та коли розвертаєш інформацію біля звітності, то вісить відповідь.

Я той трикутничок бачу в веденні звітності - там
сама дека і біля неї ключик, а перед ключиком
такий манюсінький трикутничок на нього треба
нажать і випадають квитанції. А тікошо глянула
в виідні/вихідні - там тож єсть... а я не знала drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
lesya 73
Как-то странно работает система регистрации в кабинете. Вы видите, что вам клиент зарегистрировал НН, а саму НН вы не можете не увидеть, не распечатать. Какая гарантия, что правильное наименование товара, кодов, цены, названия предприятия и т.д. Как проверить правильность?
Никак. В кабинете НН нет, есть только реестр операций.
Розкажіть отупівшому як реєструєте ПН через кабінет щоб правильно наклались підписи.
Ключі України.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 47 з 111    Сторінки: ПершаПопередні4243444546474849505152НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053799999999993