Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 56 з 111    Сторінки: ПершаПопередні5152535455565758596061НаступнаОстання
Quote
IREN
Не деньги не списались.
В СЕА ПДВ есть.
В расчете с бюджетом у нас минус.
Вы точно понимаете что и откуда списывается ?
У вас есть лимит на СЕА или есть реальные деньги на вашем счете на СЕА - откуда списывается сумма к уплате по деке ?
И как у вас в расчете с бюджетом может быть "-" ? Это как в кармане у меня есть минус две гривни.... или это в деке у вас минус ?
Не зарегена НН за отчетный период, сдана дека с незарегенными обязательствами, в лимите полез минус из-за этого.
Теперь только пополнять счет и регить НН

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ну и что. У нас тоже. Они сами решают когда деньги списывать. Мы с Вами на этот процесс повлиять не можем, главное чтоб на счету НДС была необходимая сумма.


это да, причем списание денег под деку, никак не может влиять на лимит и явиться причиной не регистрации НН из-за нехватки лимита.
Quote
IREN
Не деньги не списались.
В СЕА ПДВ есть.
В расчете с бюджетом у нас минус.
наявність достатньої суми коштів на рахунку перевірте в кабінеті : СЕА ПДВ - Реєстр транзакцій
все інше Вас не повинно хвилювати
на всякий випадок зробіть запит , отримаєте підтверждення, що кошти є. а чтому не списані - питання не до вас
кто подскажет, почему привыходе на печать отчет ЕСВ пустая таблица?
Как распечатать отчет?
Quote
Иванна
кто подскажет, почему привыходе на печать отчет ЕСВ пустая таблица?
Как распечатать отчет?

Я сначала сохраняю отчет на комп в файле с расширением .pdf, а потом уже печатаю (когда в эл.кабинете откроете отчет, то с правой стороны разные значки и среди них значок для загрузки файла).
Отправила Уведомление по разблокировке с додатками.
Пришел ответ -"Документ не прийнято. Перевірте правильність даних Підписанта"
читаю, что нужно вручную внизу поставить код ИНН и ФИО директора.
Я указывала только ИНН, сейчас попробовала поставить ФИО-не дает туда ничего дописать...

и второй момент - если на предприятии нет главбуха - строчку, где бухгалтер в табличной части оставлять пустой?
У меня такая же проблема с как бы "неправильними даними підписанта" в Повідомленні, и поле для ввода ФИО директора там сейчас неактивно. Раньше, в июле, всё заполняла и подавала без проблем, сейчас Повідомлення из-за этого глюка відхиляють. Хотя Таблица подписывается без проблем, т.к. туда данные директора подтягиваются автоматом.

Я в июле отправляла Повідомлення с данными директора в строке "Бухгалтер" - док-т приняли, НН разблокировали.
Хтось може сьогодні зайти в кабінет?
Сьогодні заходить, але в мене чомусь не працює "Інформація з реєстрів".....вибирає "За критеріями пошуку нічого не знайдено"....не розумію чому так?
Подскажите, пожалуйста, есть ли возможность увидеть в кабинете квитанцию о блокировке НН?
Своей НН - не подскажу (выше кто-то писал что может быть в "Вхідні, вихідні документи"), а если заблокировали НН контрагента с вашим кредитом, то скорее всего нет - я не нашла, а в СОТА такая квитанция втянулась.
Може хтось знає як в цьому "найпрекраснішому" кабінеті в звітах додавати рядки. Мене цікавить додаток 5 до декларації ПДВ та таблиця 6 звіту ЄСВ. Буду дуже вдячна за відповідь, бо вже намучилася, а звіти треба подати.
В электронном кабинете заработал пункт ЄРПН. Теперь можно видеть НН зарегистрированные контрагентам. Не знаю как кого, а меня этот момент порадовал smiling smiley.
Quote
ira_478
В электронном кабинете заработал пункт ЄРПН. Теперь можно видеть НН зарегистрированные контрагентам. Не знаю как кого, а меня этот момент порадовал smiling smiley.
И меня порадовал !smiling smiley
Четвёртый день не могу вытянуть из ЕРПН под. накладную, зарегиную контрагентом ещё 15.09.
А теперь зашла в кабинет в ЕРПН, нашла там эту ПН, друканула себе (для спокойствияsmiling smiley ), внесла руцями в реестр - и наконец-то сформировала Деку !
Quote
ira_478
В электронном кабинете заработал пункт ЄРПН. Теперь можно видеть НН зарегистрированные контрагентам. Не знаю как кого, а меня этот момент порадовал smiling smiley.

Супер, спасибо за инфу!
а в мене чомусь нічого немає sad smiley
чи то підвисає, чи просто пусто ...
Заходжу в свій кабінет, потім тикаю на саму нижню кнопочку ЄРПН, а що далі ? чого я не бачу ?

з.і. не пропонувати заспівати пісеньку чи станцювати польку з гапаком winking smiley !
дякую !


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Quote
vlasta
а в мене чомусь нічого немає sad smiley
чи то підвисає, чи просто пусто ...
Заходжу в свій кабінет, потім тикаю на саму нижню кнопочку ЄРПН, а що далі ? чого я не бачу ?

з.і. не пропонувати заспівати пісеньку чи станцювати польку з гапаком winking smiley !
дякую !
Підвисає!
У мене теж до обіду там було пусто.....потім там все-все чудесно з'явилося !smiling smiley
Quote
vlasta
а в мене чомусь нічого немає sad smiley
чи то підвисає, чи просто пусто ...
Заходжу в свій кабінет, потім тикаю на саму нижню кнопочку ЄРПН, а що далі ? чого я не бачу ?

з.і. не пропонувати заспівати пісеньку чи станцювати польку з гапаком winking smiley !
дякую !

Підвисає капітально - токмо ждать drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Включаете ли Вы в деку незарегистрированные НО ?
Я включаю, но меня спрашивают многие , кто то включает, кто то нет.
Quote
Katrin0515
Включаете ли Вы в деку незарегистрированные НО ?
Я включаю, но меня спрашивают многие , кто то включает, кто то нет.

по НКУ надо включать
а так конечно - кто как хочет, так и делает. Кто читает НКУ, кто нет smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А вы выставляли период регистрации или выписки НН? Потом нужно нажать "Пошук". И все показывает. Если параметры не выбраны и "пошук" не нажимаете, там пусто.

Quote
Шустрик
Quote
vlasta
а в мене чомусь нічого немає sad smiley
чи то підвисає, чи просто пусто ...
Заходжу в свій кабінет, потім тикаю на саму нижню кнопочку ЄРПН, а що далі ? чого я не бачу ?

з.і. не пропонувати заспівати пісеньку чи станцювати польку з гапаком winking smiley !
дякую !

Підвисає капітально - токмо ждать drinking smiley
Quote
ira_478
А вы выставляли период регистрации или выписки НН? Потом нужно нажать "Пошук". И все показывает. Если параметры не выбраны и "пошук" не нажимаете, там пусто.

Quote
Шустрик
Quote
vlasta
а в мене чомусь нічого немає sad smiley
чи то підвисає, чи просто пусто ...
Заходжу в свій кабінет, потім тикаю на саму нижню кнопочку ЄРПН, а що далі ? чого я не бачу ?

з.і. не пропонувати заспівати пісеньку чи станцювати польку з гапаком winking smiley !
дякую !

Підвисає капітально - токмо ждать drinking smiley

Спочатку нада шоб воно показало той вибір - підвисає
якраз до цього tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
ira_478
А вы выставляли период регистрации или выписки НН? Потом нужно нажать "Пошук". И все показывает. Если параметры не выбраны и "пошук" не нажимаете, там пусто.

Quote
Шустрик
Quote
vlasta
а в мене чомусь нічого немає sad smiley
чи то підвисає, чи просто пусто ...
Заходжу в свій кабінет, потім тикаю на саму нижню кнопочку ЄРПН, а що далі ? чого я не бачу ?

з.і. не пропонувати заспівати пісеньку чи станцювати польку з гапаком winking smiley !
дякую !

Підвисає капітально - токмо ждать drinking smiley

Спочатку нада шоб воно показало той вибір - підвисає
якраз до цього tongue sticking out smiley
Так точно !smiling smiley
дівчатка, дякую ! smiling smiley

в мене нічого не показує і щось кудись внести не можу confused smiley
В СЕА все працює, а тут .....

буду чекати .....

з.і. Шустрику, ти така весела smiling smiley) хо літо eye rolling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Quote
vlasta

з.і. Шустрику, ти така весела smiling smiley) хо літо eye rolling smiley

То моя авка з шаріком кудась щєзла - перекрили
доступ на сайти з .ru - вобщім тігру не докладують
мНяса - бізабразіє hot smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
vlasta

з.і. Шустрику, ти така весела smiling smiley) хо літо eye rolling smiley

То моя авка з шаріком кудась щєзла - перекрили
доступ на сайти з .ru - вобщім тігру не докладують
мНяса - бізабразіє hot smiley

Твоєї тоже мені кстаті невідать - мо то в мого
кампУтєра глазки повилазили grinning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 56 з 111    Сторінки: ПершаПопередні5152535455565758596061НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000531