Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 62 з 111    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667НаступнаОстання
Відправила заяву на приєднання до договору про визнання електронних документів. У мене навпроти заяви стоїть іконка "ключик" - це вважається що заява підписана чи вже відправлена? Бо квитанцій нема і жодних кнопок "відправити"/"перевірити" і т.п. також confused smiley
це вважається відправленою. Потім біля ключика зліва буде трикутничок чорний. на нього стати - розкривається і будуть квітанції
Там вроде на ключик нажимать надо, чтоб увидеть квитанции.


Дякую! Якщо натискати на ключик, то мені відкривається сам документ... Буду чекати на трикутник )))) дякую smiling smiley
У меня ключик дает печатную форму
Перед клєточкой з ключиком должин появицця
манюсінький трикутничок-стрєлочка - отам уже
відповіді drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ТетянкаБ
Что-то новое пишет при входе в кабинет " Сервіс недоступний Ошибка авторизации пользователя" У кого-нибудь есть еще такое?
аналогично
О якобы в будущем платных ключах рассказали единщики (которые торгуют на рынках) они сейчас сдают отчеты в налоговой и их агитируют брать ключи сейчас в этом году, а то стращают, что в следующем году будут платные. Может просто пугают? Хотят чтобы по электронке сдавали отчеты?
Питаюцця виполнить план по охвату електронной звітністю winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ви не маєте права підпису. - Вот как начал говорить мне кабинет
С утра еще мали а теперь зась
Quote
7019829
Ви не маєте права підпису. - Вот как начал говорить мне кабинет
С утра еще мали а теперь зась

ВОНО так 1-й, 2-й раз говорить, а на 3-й раз все норм, тобто уже маєте право
Люди! Як боротися.Не реєструють заяву про приєднання до договору.То писали причину відмови-код2, то вимагали ще й підписом бухгалтера підписати, а він там взагалі не передбачений, а на кінець написали причиною відмови-код5.Я так розумію-це наявність діючого договору, але в 1 квит.писали,що діючий договір відсутній.Мабуть будуть косити бабло.
Пожалуйста подскажите как сформировать или хотя бы зарегистрировать налоговые накладные в теперешнем электронном кабинете?Второй день бьюсь, ничего не получается. Раньше было через "введення звітності". Теперь от туда пропали налоговые накладные. Всё выведено в отдельную группу "Реєстрація ПН/РК" Но чтобы я там не делала, хоть "створити", хоть "завантажити", постоянно всплывает сообщение "Помилка обробки запиту".
Та же проблема! Второй день....
И как на зло на выходные все припало, когда в ГФС не дозвониться.
Представляю что будет в понедельник.
Quote
krasa
Пожалуйста подскажите как сформировать или хотя бы зарегистрировать налоговые накладные в теперешнем электронном кабинете?Второй день бьюсь, ничего не получается. Раньше было через "введення звітності". Теперь от туда пропали налоговые накладные. Всё выведено в отдельную группу "Реєстрація ПН/РК" Но чтобы я там не делала, хоть "створити", хоть "завантажити", постоянно всплывает сообщение "Помилка обробки запиту".

Вы с чьими ключами заходите?
Захожу с ключами АЦСК «Україна». Всё работает корректно. Отчеты сдаются без проблем, а налоговые накладные, ну никак!
Quote
krasa
Захожу с ключами АЦСК «Україна». Всё работает корректно. Отчеты сдаются без проблем, а налоговые накладные, ну никак!
Может глюк на сервере? Попробуйте еще кэши браузера почистить. Числа десятого делали с ключами ДФС, тоже ошибки разные лезли, хотя и сохраняло. А потом стал цепляться глюк с вылетом на СЕА ПДВ, который если уже появился, живет на конкретном компе, пока кэши не затрешь.
Подскажите, кто знает, возможно ли сдать заяву 3-пдв ( зачва про анулювання платника пдв) через кабинет налогоплательщика?
Quote
brick
Quote
krasa
Захожу с ключами АЦСК «Україна». Всё работает корректно. Отчеты сдаются без проблем, а налоговые накладные, ну никак!
Может глюк на сервере? Попробуйте еще кэши браузера почистить. Числа десятого делали с ключами ДФС, тоже ошибки разные лезли, хотя и сохраняло. А потом стал цепляться глюк с вылетом на СЕА ПДВ, который если уже появился, живет на конкретном компе, пока кэши не затрешь.

Бесполезно. Не работает
В кабинет с вечера пятницы, все выходные и вот до сейчас войти так и не удалось. Пишет сервис временно не доступен!confused smiley
заходила-віходила, все нормуль
Вхід тимчасово обмежений moody smiley С и Б!!! Мне РК за весь год по 199 ст. сегодня впихнуть нужно... А декабрь недоступен для анализа. Медок тормозит с втягиванием входящих документов. Вот как работать?

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Quote
davi13
В кабинет с вечера пятницы, все выходные и вот до сейчас войти так и не удалось. Пишет сервис временно не доступен!confused smiley
те саме і у мене...
Quote
lika
заходила-віходила, все нормуль
Везунчики...smiling smiley
пробуйте різні браузери .
У мене експлорер давно глючить , мозілла з п'ятниці "вхід тимчасово недоступний"sad smiley , а от хром поки відкривається .

щоб їм пусто було , з такою роботою !


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
В пятницу заходила Хромом.....вчера вечером - Мозиллой.....Сегодня опять Хромом...
Может, от ключей ещё зависит? У меня - Украина.
реєструю податкові через медок.
Одна податкова пару днів десь гуляла, потім все-таки зареєструвалась, але пропав код ЄДПОУ, номер рахунку/договору, а ще в колонці "походженні документу" з'явилася помітка "ЄРПН".
Перший раз таке . Тепер хвилююсь, чи то нормально , чи мою податкову забракували ( але кв. з реєстр. номером є ) confused smiley
В когось було щось подібне ?


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Я заходила в кабинет с сайта ДФС в выхрдные (там есть кнопочка электронный кабинет, и нужно пароль ввести только раз). А напрямую - доступ обмежений.
Спасибо, действительно через сайт дфс заходит
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 62 з 111    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046800000000002