Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 66 з 111    Сторінки: ПершаПопередні6162636465666768697071НаступнаОстання
Дозвонилась на горячую линию приёма отчётности, ФЗ доставлен и в ДПИ и в Статистику.
у всех кабинет не работает с утра, или я одна такая везучая?


у меня при загрузке ключа пишет...Вы не имеете право подписи....eye popping smiley
Була помилка: не маєте права підпису, ключ зчитувався...через 15 хвилин все працює.
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста ,срок действия сертификатов ключей прошел 10.02.18.
12.02.18 отправила Заяву про приєднання до договору ,подписала новыми ключами и пришел отказ в причине указано
"Невiдповiднiсть реєстрацiйних даних автора, зазначених у Заявi
про приєднання до Договору/Повiдомленнi про надання iнформацiї
щодо ЕЦП, даним Єдиного державного реєстру та Державного реєстру
фiзичних осiб-платникiв податкiв (п.п. 9,13 розд. III).
Наказ Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.06.2017 №557 'Про
затвердження Порядку обмiну електронними документами з
контролюючими органами', зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї
України 03 серпня 2017 р. за № 959/30827. (Код: 2)
ЧТО ЕТО ЗНАЧИТ И ЧТО ДЕЛАТЬ?
Quote
Монна Нонна
Люди, ну это же налоговый кабинет, при чем тут статистика?
В электронном кабинете сейчас присутствует повидомлення о сертификатах в статистику. Так что по логике в статистику и финотчет должен нормально отправляться, если предварительно повидомлення отправлено. Но еще не пробовала.
доброе утро, подскажите где в кабинете оформлять запити на сумму НДС для регистрации налоговых накладных, не могу разобраться....
Quote
Terra
доброе утро, подскажите где в кабинете оформлять запити на сумму НДС для регистрации налоговых накладных, не могу разобраться....
там нема такого
суму ліміту можна побачити зразу
где увидеть сумму лимита, подскажите пожалуйста, с кабинетом пытаюсь начать работать
Quote
Terra
где увидеть сумму лимита, подскажите пожалуйста, с кабинетом пытаюсь начать работать
СЕА ПДВ- Реєстр операцій
СЕА ПДВ- Реєстр транзакцій - дивитесь про рух коштів (поповнення,списання)
ЕРПН - можна відкрити або завантажити вхідні/вихідні ПН
Quote
byx-2008
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста ,срок действия сертификатов ключей прошел 10.02.18.
12.02.18 отправила Заяву про приєднання до договору ,подписала новыми ключами и пришел отказ в причине указано
"Невiдповiднiсть реєстрацiйних даних автора, зазначених у Заявi
про приєднання до Договору/Повiдомленнi про надання iнформацiї
щодо ЕЦП, даним Єдиного державного реєстру та Державного реєстру
фiзичних осiб-платникiв податкiв (п.п. 9,13 розд. III).
Наказ Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.06.2017 №557 'Про
затвердження Порядку обмiну електронними документами з
контролюючими органами', зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї
України 03 серпня 2017 р. за № 959/30827. (Код: 2)
ЧТО ЕТО ЗНАЧИТ И ЧТО ДЕЛАТЬ?

Заходите в электрон.кабинет - "Облікові дані" - "Перегляд даних" и внимательно смотрите кто указан в графе "Керівник". Потом на сайт Минюста [usr.minjust.gov.ua] и смотрите там руководителя. Проверить надо каждую буковку. У меня в фамилии руководителя стояла буква "о" (ключи), а в налоговой сказали, что у них в данных стоит буква "а". Хотя никаких изменений не было, но пришлось вести письмо в налоговую с копией паспорта и кода руководителя.
Для byx-2008

Забыла написать. Также надо проверить сам ключ: вход в кабинет ключом руководителя и после введения пароля изучить графу "Власник". Может ошибку в ФИО допустили когда ключ делали.
я уже писала что может быть из за того что нет электронного адреса в реестре ЕДР
Quote
byx-2008
Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста ,срок действия сертификатов ключей прошел 10.02.18.
12.02.18 отправила Заяву про приєднання до договору ,подписала новыми ключами и пришел отказ в причине указано
"Невiдповiднiсть реєстрацiйних даних автора, зазначених у Заявi
про приєднання до Договору/Повiдомленнi про надання iнформацiї
щодо ЕЦП, даним Єдиного державного реєстру та Державного реєстру
фiзичних осiб-платникiв податкiв (п.п. 9,13 розд. III).
Наказ Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.06.2017 №557 'Про
затвердження Порядку обмiну електронними документами з
контролюючими органами', зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї
України 03 серпня 2017 р. за № 959/30827. (Код: 2)
ЧТО ЕТО ЗНАЧИТ И ЧТО ДЕЛАТЬ?
Lin@, правы на 100%. Сегодня целый день бьюсь головой об стену-такая же ситуация.В Медке сказали у многих сейчас эта проблема,т.к. ел.почту раньше не указывали у регистратора,а налоговой она теперь нужна .
Нужно у регистратора внести изменения(ел.почта),потом уже подать в налоговую эту заяву. Я утром у регистратора внесла изменения,часов в 11, в 3 часа в налоговую позвонила,они увидели эти изменения,и вот только что приняли заяву.angry smiley
А если я не в курсе, есть ли у меня электронная почта у регистратора, это можно где-то проверить?
Думаю на сайті реєстраторів [usr.minjust.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А от іше питання - єслі у реєстраторів цієї інфи нєту,
і в облікових даних в кабінєті тож, но коли створюєш
там же звіт - тягнецця емейл, значить десь жиж він
у них єсць confused smiley і чи цього достатньо confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Всім доброго дня. Зареєструвались тільки платником ПДВ. При реєстрації першої податкової накладної через електронний кабінет програма видає повідомлення "Помилка перевірки підпису. Не має права підпису..Можливо відсутній договір", хоча договір про приєднання підписаний, інші звіти підписуються і подаються нормально Підкажіть в чому моя проблема!!!
Quote
Шустрик
А от іше питання - єслі у реєстраторів цієї інфи нєту,
і в облікових даних в кабінєті тож, но коли створюєш
там же звіт - тягнецця емейл, значить десь жиж він
у них єсць confused smiley і чи цього достатньо confused smiley
Может с ЭЦП тянется, там он есть. Хотя обычно мне в ЭЦП емейл левый какой-то писали.
Думаю, этого не достаточно, им жеж именно у регистратора емейл надо.
Quote
Шустрик
Думаю на сайті реєстраторів [usr.minjust.gov.ua]
Не нашла я там е-мейла, как и графы для него. Хотя, может он должен быть в графе Інформація про здійснення зв'язку з юридичною особою, у меня там телефон, мож и е-мейл туда впихнут.
Quote
Blick
Quote
Шустрик
Думаю на сайті реєстраторів [usr.minjust.gov.ua]
Не нашла я там е-мейла, как и графы для него. Хотя, может он должен быть в графе Інформація про здійснення зв'язку з юридичною особою, у меня там телефон, мож и е-мейл туда впихнут.

Думаю єсліб він у реєстратора був, то і в карточці було б вИдать.
Я точно знаю шо у мене нєту і в карточці тож німа drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
Quote
Шустрик
А от іше питання - єслі у реєстраторів цієї інфи нєту,
і в облікових даних в кабінєті тож, но коли створюєш
там же звіт - тягнецця емейл, значить десь жиж він
у них єсць confused smiley і чи цього достатньо confused smiley
Может с ЭЦП тянется, там он есть. Хотя обычно мне в ЭЦП емейл левый какой-то писали.
Думаю, этого не достаточно, им жеж именно у регистратора емейл надо.

От і нєт - у мене в ЄЦП по чотирьом фірмам один ємейл, а кабінєті
тягне разні confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
Quote
Шустрик
Думаю на сайті реєстраторів [usr.minjust.gov.ua]
Не нашла я там е-мейла, как и графы для него. Хотя, может он должен быть в графе Інформація про здійснення зв'язку з юридичною особою, у меня там телефон, мож и е-мейл туда впихнут.
Да должен быть там же где телефон на сайте ЕДР
Підкажіть, хто в курсі, чи можна подати до статистики форму 1-підприємництво через Електронний кабінет платника? У вкладці "Введення звітності" її немає.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 66 з 111    Сторінки: ПершаПопередні6162636465666768697071НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051199999999996