Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 71 з 111    Сторінки: ПершаПопередні6667686970717273747576НаступнаОстання
Привет всем!
Как фоп начал работать только в прошлом году. В конце прошлого года нашел Ел кабинет на сайте ДФС. Практически не пользовался - только смотрел состояние расчета з ДБ. Все было в порядке. в Этом году вижу недоимку по ЕСВ??? Проверяю отчетность и проплаты все вроде в порядке? В налоговую заехать некогда, да и общаться с нашими инспекторами радости мало. Это только у меня такая байда или чтото не правильно посчиталось в кабинете из-за увеличения ЕСВ в 2018??
так это нужно анализировать почему вылезла недоимка, смотрите начисления-оплаты и момент возникновения недоимки
А ви щойно дивились кабінєт - чи це було раніше?!?!?!
Якшо раніше - то в них була обробка інфи - і показувало
некоректно - погляньте зараз - якшо та ж ситуація - тоді
заходьте в сам податок і дивицця звідки ноги ростуть drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


я вже не знаю, що йому хочеться, цьому кабінету, годину не можу втягнути звіт, вже готовий, тільки підписати і відправити
ну шо за напасть
Сервіс тимчасово недоступний
Сервіс тимчасово недоступний
Сервіс тимчасово недоступний

ТАК, А КОЛИ Ж ВІН БУДЕ ДОСТУПНИЙ? роботи на 2 хвилини, а чекати потрібно день
Сервіс недоступний - тож хотіла здать звіти.
По одній встигла відправити і через пару хвилин
і друга квіташка прилетіла, а другу ніяк не втяну...
тільки через хвилин двадцять після всякої чортівні
івидало оте сервіс недоступний - і вже годину, мо й
більше - ніяких рухів не дає зробить... yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Сервіс недоступний - тож хотіла здать звіти.
По одній встигла відправити і через пару хвилин
і друга квіташка прилетіла, а другу ніяк не втяну...
тільки через хвилин двадцять після всякої чортівні
івидало оте сервіс недоступний - і вже годину, мо й
більше - ніяких рухів не дає зробить... yawning smiley
Пробуйте другим браузером.
Я вчера доооолго не могла работать в кабинете, тоже писало, что сервер недоступен. Заходила как всегда через Хром. А в конце дня попробовала Мозиллой - и ура!ура!ура! - всё работало (а в то же время с Хрома дальше тупо писАло про недоступный сервер!!!).
так сьогодні 15, сєрвєр устал
а зранку добре літав
Quote
nikon

Сервіс недоступний - тож хотіла здать звіти.
По одній встигла відправити і через пару хвилин
і друга квіташка прилетіла, а другу ніяк не втяну...
тільки через хвилин двадцять після всякої чортівні
івидало оте сервіс недоступний - і вже годину, мо й
більше - ніяких рухів не дає зробить... yawning smiley
Пробуйте другим браузером.
Я вчера доооолго не могла работать в кабинете, тоже писало, что сервер недоступен. Заходила как всегда через Хром. А в конце дня попробовала Мозиллой - и ура!ура!ура! - всё работало (а в то же время с Хрома дальше тупо писАло про недоступный сервер!!!).

В мене Хрому давно навіть на компі нема - він не дружить з моїм
Віндовс ХР, я тепер тільки з Мозіллою і працюю - та думаю то з
їхнім серваком шось - не в мене ж одної такоє eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик


Сервіс недоступний - тож хотіла здать звіти.
По одній встигла відправити і через пару хвилин
і друга квіташка прилетіла, а другу ніяк не втяну...
тільки через хвилин двадцять після всякої чортівні
івидало оте сервіс недоступний - і вже годину, мо й
більше - ніяких рухів не дає зробить... yawning smiley
Пробуйте другим браузером.
Я вчера доооолго не могла работать в кабинете, тоже писало, что сервер недоступен. Заходила как всегда через Хром. А в конце дня попробовала Мозиллой - и ура!ура!ура! - всё работало (а в то же время с Хрома дальше тупо писАло про недоступный сервер!!!).

В мене Хрому давно навіть на компі нема - він не дружить з моїм
Віндовс ХР, я тепер тільки з Мозіллою і працюю - та думаю то з
їхнім серваком шось - не в мене ж одної такоє eye rolling smiley
У меня тоже Віндовс ХР !
С Хромом очень даже дружит )))) Только Хром всю дорогу пишет, что он не обновляется на моём компе....Но работает т-т-т....Мозилла больше капризничает, если нужна Мозилла - иду на комп дира.
Чому не можу відкрити додатки до звіту. Головна сторінка відкривається. В минулому місяці проблем не було. Допоможіть!!! Дякую!
Руки у программистов кабинета кривые. Чем тут можно помочь? Только ждать, что когда-нибудь исправят.
Кабинет, что уже Все?! Сдох?!
Утром еще туго, но работало, а сейчас - выдает ошибку запроса...
"отриЧувача" мабуть виправляють
Представляю себе, что нас ждет после 22.03, с началом 2-й серии блокировки нн.
Как эти рукожопы втулят туда все эти навороченные критерии рызыкив?!
Дякую! Сьогодні зайшов до кабінету - цифри інші. Але може хтось поясніть шо означають коди 99P 99P 17В 99O 101 99O 101 99P 17В 99O 101 99O 101 - як що наводити на них курсор підказки з'являються, але ж не зрозуміло як проводиться розрахунок - підкажіть куди подивиться, в якому документі шукати порядок (методику) нарухувань за цими кодами?
Только что проверила, у меня по НДС в расчетах с бюджетом тупо арифметика не сходится и поэтому недоимка вылезла, при чем с копейками, хотя ни в начислениях. ни в оплатах копеек нет. В общем ждать надо пока исправят.
Quote
vodanoy65
Дякую! Сьогодні зайшов до кабінету - цифри інші. Але може хтось поясніть шо означають коди 99P 99P 17В 99O 101 99O 101 99P 17В 99O 101 99O 101 - як що наводити на них курсор підказки з'являються, але ж не зрозуміло як проводиться розрахунок - підкажіть куди подивиться, в якому документі шукати порядок (методику) нарухувань за цими кодами?
101 - це ваша оплата
а інше чисто їхній двіжняк, то нараховано по декларації, то зменешено переплату, то збільшено переплату
Подскажите, плиз, делаю отчет ЕСВ в кабинете, в табл.6 выдает ошибку - ошибка суммирования по кол.17,18,21.
При этом если поставлю в кол. 10 единичку - ошибка пропадает, но кол. 10 (код типу нарахувань) должна быть пустая! У меня обычная ЗП наемному, сдала уже 3 отчета и нет такой проблемы, а тут уже 1,5 часа бьюсь безрезультатно! Помогите!
Quote
sldaemon
Подскажите, плиз, делаю отчет ЕСВ в кабинете, в табл.6 выдает ошибку - ошибка суммирования по кол.17,18,21.
При этом если поставлю в кол. 10 единичку - ошибка пропадает, но кол. 10 (код типу нарахувань) должна быть пустая! У меня обычная ЗП наемному, сдала уже 3 отчета и нет такой проблемы, а тут уже 1,5 часа бьюсь безрезультатно! Помогите!

Не звертайте увагу - шось недолампічили додладу - відключіть автоперерахунок
збережіть і відсилайте - я теж маялась з цим цілий день - потім дозвонилась на
їх довідку і ото мені таке присовітували... здалась все нормально т-т-т... пакет
прийнято з нуликами в квітанції winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, дякую, відправила, (так і не зрозуміла, чому тільки по одному підприємству ця помилкаeye popping smiley)
В мене теж тільки по одному ФОПу - в двох всьо норм, а от
одному наче шось наврочено т-т-т...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
потойбічний світ якийсь в цьому електронному кабінеті, хочеться вірити, що хоч розробники знають, що там відбуваєтьсяgrinning smiley
Quote
sldaemon
Шустрик, дякую, відправила, (так і не зрозуміла, чому тільки по одному підприємству ця помилкаeye popping smiley)
Шустрик права. не обьращайте внимания, у меня две новых ЕСВ за февраль были, таже проблема, просто здала с этой непонятной ошибкой, принялось без замечаний. Там той ошибки и не могло быть, по 1-му человеку с з/пл 3725грн, какие там могут быть ошибки
по старым 15 ЕСВ-шкам все без проблем
нужно было посмотреть одну единственную налоговую и все воскресенье кабинет не работает, тупо не работает
Кабинет сдох? Даже страница входа не грузится
Quote
Zvedlana
Кабинет сдох? Даже страница входа не грузится
Аналогично. Почистила все кеши и все-равно: помилка передачи на сервер.
Рабочее время регистр-ции НН установили с 8-20. А кто-то будет учитывать, что все это рабочее время ВОНО не працювало!
кошмар, как они задолбали уже, то и делаешь, что вглядываешься в монитор компа с надеждой в глаза, что когда-нить это все начнет работать по-человечески
вообще никакой реакции

вот это даааааааа, вот это система!!!!!!

Не удается получить доступ к сайту
Превышено время ожидания ответа от сайта cabinet.sfs.gov.ua.



а как же тогда понимать:
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 лютого 2018 р. № 204
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку ведення
Єдиного реєстру податкових накладних

1. Пункт 3 викласти в такій редакції:
“3. Операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Реєстру, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочій день, такий день вважається операційним днем.”.

Так что авария случилась? вообще-то аварии - это на водоканал или в киевэнерго, где-то туда
а есть какой-то телефон хотя бы, позвонить, спросить
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 71 з 111    Сторінки: ПершаПопередні6667686970717273747576НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000578