Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 96 з 111    Сторінки: ПершаПопередні919293949596979899100101НаступнаОстання
Они всегда заранее списывают, если на счете СЭА есть, бывало что и 23-го числа.
Quote
Шустрик


Обнаковєнно - зберігаєте в xml і там єсть зверху кнопочка завантажить winking smiley

нет в моей 1с такой кнопочки

Так не в 1-Сці, а в кабінєті, коли створили потрібний звіт - там зверху єсть
ця кнопочка drinking smiley
аааааа, понятно тепер
Добрый вечер.
Подскажите, на 1 квартал ЕСВ, у кого то сделали начисления ?
Стоит переплата, и никак не шевелится.


Та вони ше лампічать снятіє за березень-квітень мабуть winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый вечер, коллеги. 06.05 через кабинет отправила "Заяву про надання довiдки про вiдсутнiсть заборгованостi з платежiв, контроль за справлянням яких покладено на контролюючi органи" [J1300305] . Пятый рабочий день сегодня закончился, ответа нет. Директор нервничает - сроки по тендерной документации горят. Может кто-то подскажет из опыта. Смотрю в кабинете в вхідних документах?
Quote
LLK62
Добрый вечер, коллеги. 06.05 через кабинет отправила "Заяву про надання довiдки про вiдсутнiсть заборгованостi з платежiв, контроль за справлянням яких покладено на контролюючi органи" . Пятый рабочий день сегодня закончился, ответа нет. Директор нервничает - сроки по тендерной документации горят. Может кто-то подскажет из опыта. Смотрю в кабинете в вхідних документах?

Потрібно зайти в розділ вхідні/вихідні документи. Якшо там немає - то
перевіряти так: зайти в перегляд звітності - якшо в графі додатки біля заяви
нема одинички - значить її ще не зробили, коли одиничка з'явицця - значить
зроблена. Перегляньте ще стан розрахунків з бюджетом - чи не вилізли у вас
недоїмки по ПДВ чи інших податках, бо можуть штрафи по невчасно реєстрованим
ПН якшо були такі за 2016 -2019 повиставлять...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ше перевірте чи правильно номер закону про закупівлі ви написали.
Я згубила паличку в №922-VIII останню і мовчок був довго, бо подібну
відмову вони посилають ПОЧТОЮ... Шукайте номер модератора своєї
ДПІ, телефонуйте і питайте шо з вашою заявою, бо чекатимете довго...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Да, так и есть! Я с этим столкнулась неделю назад. Тоже в законе палочку потеряла. Для того чтобы получить справку отправляйте побыстрее НОВЫЙ запрос, но уже укажите правильно номер закона.
Поділюся своїм гірким досвідом по відправці звітності в особистому кабінеті платника податків. Сформувавши ранком звіт, успішно підписав його ЕЦП, а от відправити не міг цілий день. Пише: «сервер недоступний. Спробуйте пізніше». Пробував кожну годину на протязі дня до 23,00. Нічорта. Аж доки не поміняв браузер. Я працював в браузері Cent Browser, а перейшов на браузер Google Chrome. І о чудо! З першого разу звіт пішов. Так що висновок: якщо сервер недоступний - спробуйте попрацювати в іншому браузері. А раптом допоможе.
І ще один делітантський н’юанс по звіту ЄСВ. Ніяк не міг добавить рядок в тб.6.
А виявилось все просто.
1.Виділяєм перший рядок.
2.Клікаєм правою кнопкою мишки на лівий куточок цього першого виділеного радка.
3.З’являється (випливає) вікно
4.Клікаєм в ньому на плюс +, потім на трикутничок.
5. Появляється список дій. Клікаєм на « після вказаного рядка»
.
А тепер і в мене питання. Уже ввосьме пенсійний повертає звіт по ЄСВ, таблиця 5 по звільненню/прийому працівника. Помилка: "професійна назва роботи, поле кодЗКППТР, поле код КП не відповідають значенням в класифікаторі ДК 003:2010". В тому класифікаторі вказано: " продавець продовольчих товарів.код КЗППТР - 17353, код КП - 5220. Я так і пишу в звіті. А вони мені вкотре повертають. Що я роблю неправильно? Може хто зіштовхувавсь з подібним? Підкажіть, будь-ласка.
А тепер і в мене питання. Уже ввосьме пенсійний повертає звіт по ЄСВ, таблиця 5 по звільненню/прийому працівника. Помилка: "професійна назва роботи, поле кодЗКППТР, поле код КП не відповідають значенням в класифікаторі ДК 003:2010". В тому класифікаторі вказано: " продавець в продовольчому магазині".код КЗППТР - 17353, код КП - 5220. Я так і пишу в звіті. А вони мені вкотре повертають. Що я роблю неправильно? Може хто зіштовхувавсь з подібним? Підкажіть, будь-ласка.

Накінець-то розібрався в чім справа.Раніше я в звіті писав: "продавець в продовольчому магазині", а потрібно писати " ]продавець продовольчих товарів" Код КП - 5220 Код ЗКППТР- 17353. Тобто помилка тупо в назві посади, хоч коди писались правильні .Як тільки я виправив це в звіті, так одразу його і прийняли. Не повторюйте моїх помилок, бо на їх пошук іде дуже багато часу.
В кабінеті ці поля з довідника заповнюються або вручну? Якщо вручну, можливо "продавець" треба з великої літери написати. Або перевірте, можливо десь зайвий пробіл ставите.
Спасибо большое за ответы, буду разбираться
Как ни странно, и у меня третьей палочки нет - переписывала с образца (((((( Послала повторно, но в сроки не укладываемся (((( Как этого модератора искать? На горячую линию не могу дозвониться ?
Как ни странно, и у меня третьей палочки нет - переписывала с образца (((((( Послала повторно, но в сроки не укладываемся (((( Как этого модератора искать? На горячую линию не могу дозвониться ?

А Вы выбираете бумажный вариан или электронный???

Мы выбирали эл. Пришел отказ. Эл приходин не чере5 дней, а раньше. И можно понять в чем причина.
Выбирала электронный. Ни выписки, ни отказа. Подала повторную заяву.
Смотрите вхідні вихідні документы?
Дозвонилась до инспектора по недоимкам (это она делает довидку). Действительно ошибка в номере Закона. Спасибо Шустрику и atlantplus, хоть поняли в чем дело. Никто же позвонить не мог, указать на ошибку, хотя телефон в заяве указывали.sad smiley Ждем теперь, когда начальник довидку подпишет.
Всем добрый день! Я после отправки отчета, через 1-2 дня перезваниваю в пенсионный, уточняю- получили , все ли правильно.
нет слов, одни выражения
ничего не работает, ничего нельзя даже просто посмотреть
Quote
buh!
нет слов, одни выражения
ничего не работает, ничего нельзя даже просто посмотреть

Ну лампічать оновлення згідно 1210 мабуть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тільки що авторизувався в ЕК - абсолютно без проблем! Все працює!! Ніяких зауважень!!!
добрый день
подскажите где посмотреть переплату за прошлые года
мы перешли из одной ГНИ в другую так вот оплаты за год вижу а сумму переплаты которая была в прошлой ГНИ не могу найти они же должны были ее нам передать на новую или ????????????
Quote
laneta
добрый день
подскажите где посмотреть переплату за прошлые года
мы перешли из одной ГНИ в другую так вот оплаты за год вижу а сумму переплаты которая была в прошлой ГНИ не могу найти они же должны были ее нам передать на новую или ????????????

это все только в расчетах с бюджетов
подайте запрос на расчеты плательщика с бюджетом, получите вытяг
Quote
faeton-2000
Тільки що авторизувався в ЕК - абсолютно без проблем! Все працює!! Ніяких зауважень!!!

вообще ничего не работает, ни в одном браузере
Наверное просто большая нагрузка на сервер. Ключ считался с пятой попытки, расчеты с бюджетом не открываются, реестр транзакций открылся, а реестр операций никак.
Quote
faeton-2000
Тільки що авторизувався в ЕК - абсолютно без проблем! Все працює!! Ніяких зауважень!!!

А що це за дивні помітки часу на цьому форумі?! Я авторизувався не більше аніж годину тому, а не о 8.45. . .
запрос в эл.кабинете?
никогда не подавала подскажите как это сделать
спасибо
Quote
faeton-2000

Тільки що авторизувався в ЕК - абсолютно без проблем! Все працює!! Ніяких зауважень!!!

А що це за дивні помітки часу на цьому форумі?! Я авторизувався не більше аніж годину тому, а не о 8.45. . .
Уже давно заметила, с неделю назад, здесь время по Гринвичу )))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 96 з 111    Сторінки: ПершаПопередні919293949596979899100101НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054399999999999