Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 103 з 111    Сторінки: ПершаПопередні9899100101102103104105106107108НаступнаОстання
Щось у мене весь час зависає електронний кабінет, поки, наприклад знаходжуся у якомусь одному розділі хвилин 10 -20, то вже в інший розділ перейти не можу, засипає чи зависає, не знаю як описати, рятуюсь тільки тим, що виходжу з кабінету зовсім, все закриваю а потім заходжу знову. У когось є така проблема? Чи це в мене щось у браузері? Подкажіть, будь ласка.
Овердрафт сьогодні підружають, нарахування по ЄП ФОПівським,
доречі по 2-й групі помилково тільки по 1000, замість 1200...
Можливо тому... Я просто кожен раз оновлюю сторінку в ГуглХромі...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Дякую, в мене таке не тільки сьогодні, було ще й до нового року, думала, можливо оновлюють щось, але вже так довго затяглося...не зручно працювати
Всім Привіт!

Наскільки я бачу, то рахунки в ЕК наразі ще не змінені. . .
Quote
faeton-2000
Всім Привіт!

Наскільки я бачу, то рахунки в ЕК наразі ще не змінені. . .

Нет. И оплата еще не введена за 6-е января.
Quote
Roksolana2017

Всім Привіт!

Наскільки я бачу, то рахунки в ЕК наразі ще не змінені. . .

Нет. И оплата еще не введена за 6-е января.

Ну так воно ж не ручками, вводицця а обробкою.
Чічас вони овердрафт по ПДВ обробляли і нарахування
ЄП по ФОПам - правда помилкові по 2-й групі. Замість
1200 (6000х20%) нараховано по 1000. Я даж перезвонювала
в свою податкову в кабінєт звірки і перепитувала - можить
мєстні власті понизили % по ЄП - сказали шо і самі не знають...
Бачили і удівляються откуда такоє - ілі зменьшення какесь буде
ілі яки(а)йсь Фрося помиливсь з мінімалкою, бо проведення
робить головна ДПАУ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
похоже, что проблемы некорректности во всем и повсюду беспокоят только нас
налоговой до одного места все наши проблемы

я сегодня только поняла, что что б оплатить ЕСВ с приватовского счета по Киеву, нада в код ОКПО "0" добавить
т.е. в новых реквизитах код 44116011, а в приватбанке нада набирать 044116011, у меня ни одна зарплата по 2 части декабря не выплачена из-за этого нуля, а что эа нуль и для чего и с каких это пор код ЕДРПОУ стал девятизначным (ведь "0" - это цифра) - вообще непонятно
Quote
buh!
похоже, что проблемы некорректности во всем и повсюду беспокоят только нас
налоговой до одного места все наши проблемы

я сегодня только поняла, что что б оплатить ЕСВ с приватовского счета по Киеву, нада в код ОКПО "0" добавить
т.е. в новых реквизитах код 44116011, а в приватбанке нада набирать 044116011, у меня ни одна зарплата по 2 части декабря не выплачена из-за этого нуля, а что эа нуль и для чего и с каких это пор код ЕДРПОУ стал девятизначным (ведь "0" - это цифра) - вообще непонятно

Ви помиляєтесь. В платіжці спробуйте вручну замінити 4411. . . з'явиться випадаюче вікно де вам банк запропонує два варіанти 044116011 та 44116011 - виберіть 44116011. Назву отримувача заповнить автоматично, а із списку запропонованих рахунків виберете який вам потрібен.
По ЕСВ в кабинете поменяли счет, оплаты не видно еще, по другим налогам старые.
Quote
faeton-2000

похоже, что проблемы некорректности во всем и повсюду беспокоят только нас
налоговой до одного места все наши проблемы

я сегодня только поняла, что что б оплатить ЕСВ с приватовского счета по Киеву, нада в код ОКПО "0" добавить
т.е. в новых реквизитах код 44116011, а в приватбанке нада набирать 044116011, у меня ни одна зарплата по 2 части декабря не выплачена из-за этого нуля, а что эа нуль и для чего и с каких это пор код ЕДРПОУ стал девятизначным (ведь "0" - это цифра) - вообще непонятно

Ви помиляєтесь. В платіжці спробуйте вручну замінити 4411. . . з'явиться випадаюче вікно де вам банк запропонує два варіанти 044116011 та 44116011 - виберіть 44116011. Назву отримувача заповнить автоматично, а із списку запропонованих рахунків виберете який вам потрібен.
так видає помилку #400
Quote
buh!


похоже, что проблемы некорректности во всем и повсюду беспокоят только нас
налоговой до одного места все наши проблемы

я сегодня только поняла, что что б оплатить ЕСВ с приватовского счета по Киеву, нада в код ОКПО "0" добавить
т.е. в новых реквизитах код 44116011, а в приватбанке нада набирать 044116011, у меня ни одна зарплата по 2 части декабря не выплачена из-за этого нуля, а что эа нуль и для чего и с каких это пор код ЕДРПОУ стал девятизначным (ведь "0" - это цифра) - вообще непонятно

Ви помиляєтесь. В платіжці спробуйте вручну замінити 4411. . . з'явиться випадаюче вікно де вам банк запропонує два варіанти 044116011 та 44116011 - виберіть 44116011. Назву отримувача заповнить автоматично, а із списку запропонованих рахунків виберете який вам потрібен.
так видає помилку #400

Учора в Приваті без проблем за описаним алгоритмов провів платежі по ЗП.
сегодня уже все ок, можно работать ))
Рахунки в ЕК вже здається оновлюються. . . але ще ніби не всі. . .
Не все, у меня только ЕСВ обновился и нет оплаты за 06.01
У кого есть фопы в других городах, там еще старые реквизиты

немного порядок навел только Киев ((((((
У меня (Одесса) два юрика и ФОП - новые счета
Quote
faeton-2000



похоже, что проблемы некорректности во всем и повсюду беспокоят только нас
налоговой до одного места все наши проблемы

я сегодня только поняла, что что б оплатить ЕСВ с приватовского счета по Киеву, нада в код ОКПО "0" добавить
т.е. в новых реквизитах код 44116011, а в приватбанке нада набирать 044116011, у меня ни одна зарплата по 2 части декабря не выплачена из-за этого нуля, а что эа нуль и для чего и с каких это пор код ЕДРПОУ стал девятизначным (ведь "0" - это цифра) - вообще непонятно

Ви помиляєтесь. В платіжці спробуйте вручну замінити 4411. . . з'явиться випадаюче вікно де вам банк запропонує два варіанти 044116011 та 44116011 - виберіть 44116011. Назву отримувача заповнить автоматично, а із списку запропонованих рахунків виберете який вам потрібен.
так видає помилку #400

Учора в Приваті без проблем за описаним алгоритмов провів платежі по ЗП.
да у мене вроді як і з "0" пройшли платіжки, третій день повернення немає, правда і перевірити ні де
Капец, они работают, уже 14 число, у еще ничего нет в кабинете.
Так еще и ФОПам неправильно начислили единый налог.
15 число, кабинет сдох я так понимаю...
По ФОПам видно уже оплату.
Долго конечно работают они.
Эффективность на высоте, шо сказать)
Карантин же, можно не торопиться......
Quote
alesy
15 число, кабинет сдох я так понимаю...
похоже, что таки да
"Не визначена помилка, спробуйте пізніше."
"Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)"

при каждой попытке новая причина

не, что написать единственный раз в жизни "Ребята, извините, у нас все умерло"
Даже арт-звит не может запыты сформировать
"Помилка під час відправлення звіту засобами сервісу. There was no endpoint listening at [soap.tax.gov.ua] that could accept the message. This is often caused by an incorrect address or SOAP action. See InnerException, if present, for more details."
Всім привіт!

Я дивлюсь, що по ЄП (Київ, Оболонський район), змінився тільки ЄДРПОУ отримувача, а рахунок той самий. . .
Quote
faeton-2000
Всім привіт!

Я дивлюсь, що по ЄП (Київ, Оболонський район), змінився тільки ЄДРПОУ отримувача, а рахунок той самий. . .
Я уже писала. Там, где не объединяли громады, счета не менялись.
Quote
Blick

Всім привіт!

Я дивлюсь, що по ЄП (Київ, Оболонський район), змінився тільки ЄДРПОУ отримувача, а рахунок той самий. . .
Я уже писала. Там, где не объединяли громады, счета не менялись.

Дякую!!! ) -<@
Сервер ЕК "ліг". . . чи це може моя локальна проблема?
Quote
faeton-2000
Сервер ЕК "ліг". . . чи це може моя локальна проблема?
це якийсь жах...коли все зафуричить(
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 103 з 111    Сторінки: ПершаПопередні9899100101102103104105106107108НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000523