Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 107 з 111    Сторінки: ПершаПопередні101102103104105106107108109110111Наступна
почекати до понеділка smiling smiley) а там видно буде ....


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Quote
Evgesha
Добрый день
Подскажите пожалуйста, сдала отчёт по ЕСВ, все прошло, все отлично.

Сегодня зашла в кабинет и выдаёт:

09.02.2021 - 99Р- зменшено переплату - z (1320 грн- это я оплатила ЕСВ за январь 2021)

09.02.2021 - 951- збільшено недоїмки по ЄСВ - 1980 грн( заборгованість)

Откуда заборгованість и что делать?
Вы ж оплатили 1320 до 09.02, поэтому образовалась переплата. А 9.02 начислили 3300, они и сели часть как уменьшение переплаты, а часть как увеличение недоимки. Другое дело, что сейчас у всех идет двойное начисление ЕСВ за 4 квартал - первый раз по дате оплаты 19.01, второй по дате отчета 09.02. Так быть не должно, позже исправят. На 09.02 должна быть строка с нулями.
Доброго дня! Може хтось знає як з електронного кабінету ДПС повторно відправити звіт 1ДФ, на який прийшла квитанція №1 30.01.2021р, а другої квитанції немає вже тиждень? Не знаю як це технічно зробити.


Quote
Blick

Добрый день
Подскажите пожалуйста, сдала отчёт по ЕСВ, все прошло, все отлично.

Сегодня зашла в кабинет и выдаёт:

09.02.2021 - 99Р- зменшено переплату - z (1320 грн- это я оплатила ЕСВ за январь 2021)

09.02.2021 - 951- збільшено недоїмки по ЄСВ - 1980 грн( заборгованість)

Откуда заборгованість и что делать?
Вы ж оплатили 1320 до 09.02, поэтому образовалась переплата. А 9.02 начислили 3300, они и сели часть как уменьшение переплаты, а часть как увеличение недоимки. Другое дело, что сейчас у всех идет двойное начисление ЕСВ за 4 квартал - первый раз по дате оплаты 19.01, второй по дате отчета 09.02. Так быть не должно, позже исправят. На 09.02 должна быть строка с нулями.


Спасибо
Quote
Irina_Tov
Доброго дня! Може хтось знає як з електронного кабінету ДПС повторно відправити звіт 1ДФ, на який прийшла квитанція №1 30.01.2021р, а другої квитанції немає вже тиждень? Не знаю як це технічно зробити.

На жаль в кабінеті такої можливості нема(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Irina_Tov
Доброго дня! Може хтось знає як з електронного кабінету ДПС повторно відправити звіт 1ДФ, на який прийшла квитанція №1 30.01.2021р, а другої квитанції немає вже тиждень? Не знаю як це технічно зробити.
С 1ДФ лучше не спешите пересдавать, задвоиться может. Мне только сегодня пришла квитанция к отчету за 1.02. Подождите пока.
Подали звіт Додаток 5.
Все як треба. Три місяці звільнений від сплати ЄСВ. Сума ЄСВ 9595,30.
ФОП все сплатив.
Зараз в Електронному кабінеті щось незрозуміле. Якісь нарахування. Дві строки!
"Збiльшено недоїмки N ? по Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування N 623 вiд 26.01.2021" - сума 3240.18

"Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування N 623 вiд 26.01.2021 терм.спл. 09.02.2021" - сума 3240.18

Підскажіть що це*
rusikl1979,
Посмотрите выше на этой странице мой ответ коллеге Evgesha, кажется у Вас похожая ситуация.
Quote
rusikl1979
Подали звіт Додаток 5.
Все як треба. Три місяці звільнений від сплати ЄСВ. Сума ЄСВ 9595,30.
ФОП все сплатив.
Зараз в Електронному кабінеті щось незрозуміле. Якісь нарахування. Дві строки!
"Збiльшено недоїмки N ? по Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування N 623 вiд 26.01.2021" - сума 3240.18

"Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування N 623 вiд 26.01.2021 терм.спл. 09.02.2021" - сума 3240.18

Підскажіть що це*

Аналогично, такая ситуация!
Жду 09.02
Quote
rusikl1979
Подали звіт Додаток 5.
Все як треба. Три місяці звільнений від сплати ЄСВ. Сума ЄСВ 9595,30.
ФОП все сплатив.
Зараз в Електронному кабінеті щось незрозуміле. Якісь нарахування. Дві строки!
"Збiльшено недоїмки N ? по Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування N 623 вiд 26.01.2021" - сума 3240.18

"Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування N 623 вiд 26.01.2021 терм.спл. 09.02.2021" - сума 3240.18

Підскажіть що це*


Только что, зашла в кабинет, заборгованості нет, уже сняли, по 0,00
Не можу зайти в кабінет платника. Вимагає логін і пароль. Я навіть не пам"ятаю на яку пошту реєструвався. Раніше такого не було: завантажував ключ і вводив пароль.
Может Вы аппаратный ключ вместо файлового выбрали?
кабинет сегодня у всех висит?

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Quote
Алиссия
кабинет сегодня у всех висит?
висит
Quote
Алиссия
кабинет сегодня у всех висит?

К сожалению(
Если даже удается зайти, то ничего нельзя посмотреть - ошибки сплошные(
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, через кабинет фин.отчет идет и в налоговую, и в статистику? Как можно сдать только в статистику? Мы на ЕН и я всегда носила баланс в статистику ножками, но карантин внес свои коррективы
Только в статистику можно сдать только ножками. Хотя, у статистики свой кабинет респондента есть, попробуйте там. Если не получится, ну пусть себе идет и в налоговую, ничего страшного в лишнем отчете нет, пусть читают..
Quote
Blick
Только в статистику можно сдать только ножками. Хотя, у статистики свой кабинет респондента есть, попробуйте там. Если не получится, ну пусть себе идет и в налоговую, ничего страшного в лишнем отчете нет, пусть читают..

В їх кабінєті балансу нєту - тільки ніжками...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо, так и предполагала. Статистика у нас - супер! Все статотчеты сдаю через их кабинет респондента, а фин.отчета у них нет! Самого основного их отчета нет, зато столько всякого барахла не понятно для чего - уйма! И правда, наверное, сдам через кабинет - пусть читают и в налоговой. Квитанцию 2-ю я получу только из налоговой? От статистики ничего не получу? А как узнать, в статистике есть мой баланс? Спасибо!
Quote
latar
Спасибо, так и предполагала. Статистика у нас - супер! Все статотчеты сдаю через их кабинет респондента, а фин.отчета у них нет! Самого основного их отчета нет, зато столько всякого барахла не понятно для чего - уйма! И правда, наверное, сдам через кабинет - пусть читают и в налоговой. Квитанцию 2-ю я получу только из налоговой? От статистики ничего не получу? А как узнать, в статистике есть мой баланс? Спасибо!

Ну квитанція ж 2 і буде вам доказом, що статистика отримала.
А я мабуть ніжками піду, не хочу щоб всякі там дивились кому не потрібно) Прогуляюся, хоч від компа відпочину)
Колеги, хто подавав заяву на застосування спрощеної системи на зміну інфи по юрособі на 3 групі через ЕК?
Код J0102003
Ми змінили юрадресу і адресу місця діяльності відповідно. Ось не зрозуміло як заповнювати розділ з КВЕДами. Вони залишаються ті ж самі, але я так думаю, що все одно їх треба перелічити в заяві, чи не треба? І як туди додати новий рядок? Бо у формі є лише 1 пустий рядок і не розумію як додати новий. Ні плюсиків, ніяких дій на вибір немає. Вже всю заяву переклацала)
Quote
Roksolana2017
Колеги, хто подавав заяву на застосування спрощеної системи на зміну інфи по юрособі на 3 групі через ЕК?
Код J0102003
Ми змінили юрадресу і адресу місця діяльності відповідно. Ось не зрозуміло як заповнювати розділ з КВЕДами. Вони залишаються ті ж самі, але я так думаю, що все одно їх треба перелічити в заяві, чи не треба? І як туди додати новий рядок? Бо у формі є лише 1 пустий рядок і не розумію як додати новий. Ні плюсиків, ніяких дій на вибір немає. Вже всю заяву переклацала)

Внести зміни по КВЕД вам буде набагато простіше через додаток ДІЯ! Ви можете його запустити хоч на ПК, хоч на Смартфоні. . .
Quote
faeton-2000

Колеги, хто подавав заяву на застосування спрощеної системи на зміну інфи по юрособі на 3 групі через ЕК?
Код J0102003
Ми змінили юрадресу і адресу місця діяльності відповідно. Ось не зрозуміло як заповнювати розділ з КВЕДами. Вони залишаються ті ж самі, але я так думаю, що все одно їх треба перелічити в заяві, чи не треба? І як туди додати новий рядок? Бо у формі є лише 1 пустий рядок і не розумію як додати новий. Ні плюсиків, ніяких дій на вибір немає. Вже всю заяву переклацала)

Внести зміни по КВЕД вам буде набагато простіше через додаток ДІЯ! Ви можете його запустити хоч на ПК, хоч на Смартфоні. . .

Це я знаю, мені требі подати заяву до ДПС, щоб дані потрапили до реєстру єдиного податку.
Я вже розібралася як додати рядочки) там треба натиснути праву клавішу миші і будуть + або -)
Добавлять строки во всех доках в кабинете надо по правой клавише мыши. Попробуйте!
Питання, стосовно декларації - як додавати рядки у розділі...?

Таблиці у деклараціях, що можуть містити довільну кількість рядків, при створенні нового документу містять лише одну строку. Додавання нової строки до такої таблиці здійснюється натисненням правої кнопки миші при наведенні курсору на будь-яке поле в уже існуючому рядку такої таблиці. Повинна з’явитись панель інструментів редагування рядків таблиці.

Це із: кабинет -> допомога -> запитання-відповіді
Баланс і фінансові звіти в Медку подаються не в статистику а Єдине вікно.
Два рази подали через єдине вікно фінзвіт. Одного дня помилковий.На наступний день правильний. Потім подали декларацію з податку на прибуток (звітну).
Добрый день.
Подскажите пожалуйста.

ФОП 2 группа - открыт 12.12.2018
В 2019 была подана декларация про майновый стан.



Податковий календар для 1111111
Самозайнята фізична особа
основна ДПІ 2368
Граничний термін подачі Tue Jun 30 00:00:00 EEST 2020 :
F0100211 Рiк 2019 Податкова декларацiя про майновий стан i доходи (для громадян та осiб, якi провадять незалежну професiйну дiяльнiсть)

Такое сообщение появилось сегодня в электронном кабинете, разве нужно сдавать декларацию про майновий стан?

не могу понять, это еще нужно сдавать майновий стан, но зачем?
у меня тоже последнее уведомление в кабинете появилось сегодня.
Граничний термін подачі Wed Feb 20 00:00:00 EET 2019 :
J0103804 Рiк 2019 Податкова декларацiя платника єдиного податку четвертої групи

Граничний термін подачі Mon Mar 22 00:00:00 EET 2021 :
J3000413 Лютий 2021 Звiт про суми нарахованої заробiтної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсацiї) застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування до органiв

Коллеги,может кто-то в курсе - как это понимать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 107 з 111    Сторінки: ПершаПопередні101102103104105106107108109110111Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053500000000001