Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 109 з 111    Сторінки: ПершаПопередні101102103104105106107108109110111Наступна
Доброго дня колеги!!
чи працює реєастрація податкових? бо все зависло десь, ніяких відповідей зовсім по відправленій податковій
Працює, якшо є ліміт, але дуже повільно - як і перед війною...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Працює, якшо є ліміт, але дуже повільно - як і перед війною...

да, повільно, але пореєструвався лютий і травень, але, дійсно, все дууууже повільно


Вітаю, колеги. Я заплуталась у трьох соснах. Нагадайте у реєстрі транзакцій - 2- списання коштів - це списання по поданій декларації, а 3 - документ в картотеці - це що?
Я думаю за прикладом 1-Ски це як створення документа,
а 2- списання - це як проведення імхо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Moraine
Вітаю, колеги. Я заплуталась у трьох соснах. Нагадайте у реєстрі транзакцій - 2- списання коштів - це списання по поданій декларації, а 3 - документ в картотеці - це що?
Це Ваша подана декларація. Податкова передає реєстри з задекларованими ПДВ до сплати, на підставі яких Казначейство за наявності коштів на рахунку платника, здійснює списання ( тому може бути розбіжність в даті подання декларації і даті транзакції "документ в картотеці")
Д.д.!
Відповіді на запити в Медку у когось приходили сьогодні? СЕА (реєстр операцій) сьогодні не працює?
мала на увазі Витяги

* час написання повідомлення 12:53
В Реєстр операцій в ЕК зайти не можу. Не грузиться.
Через МЕДок нічого не відправляється, пише, що проблеми з ел.адресою.
Не розумію, чи то глюк після оновлення, чи проблеми через податкову .
Знову зіпсований день sad smiley(


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
В кабинет не могу зайти. В СОНАТЕ не приходят вытяги.
в ЕК зайти можу, але СЕА ПДВ не працює, з самого ранку відправила запити на витяги з ЄРПН, то через кілька годин прийшли квитанції, що запит відхилено і згадується Міндоходів... Схоже деку пдв буду робити навмання )))
Звонила на горячую линию налоговой, сказали, что сдача ПДВ декларации за май без штрафов до 20.07.
Такс, тепер ще й звіти не приймаються. Одну деку пдв встигла подати до обіду, по решті лише повідомлення прийшли, квитанцій нема.
Податкова інформує, що у зв’язку з перебоями електропостачання 20 червня 2022 року тимчасово обмежено доступ до електронних сервісів.- написали у 19:50!!!
Реєстр операцій не працює, а реєстр транзакцій працюіє, та до 17 звітність подавалась через кабінет, як так вибірково у них електропостачання працює?

Ніякої інформації платникам за день не подали.
Доброго дня. Сегодня опять СЕА не работает?
у мене ні sad smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Опять СЕА не работает. Вчера 20.06.22 отправила Декларацию.Пришла квитанция №1 21.06.22 .пишут "Попередження : Порушено термін здачі.Строк 20.06.22.От них может поехать крыша.
В мене також прийшла квитанція з попередженням. Якось вибірково в них світло з'явилось: квитанції приходять, СЕА ПДВ ще не працює
Д.д.!
ЕК: СЕА ПДВ - Реєстр операцій та ЄРПН - пусто (не працює).

Медок: сьогодні було відправлено Запит за вчорашній - день 20.06, через годину прийшов Витяг на цей запит.
На вчорашні запити за 17.06; 18.06;19.06 Витягів немає, повторно не направляю. Чекаю ще...
Реальний час повідомлення 11:36 (у мене чомусь час відображається на 3 години менше від реального?)
З п"яти декларацій подана лише одна (( Сьогодні почали по-тихеньку приходити перші квитанції... найсмішніше, що з самого ранку зателефонувала інспектор, мол чого не подали деку і що у вас там до сплати )))
Какое издевательство над бухгалтерами єто СЕА. hot smiley
Всім привіт. ЕЦП "Україна" в передостанній день - всьо? Чи це тільки у мене?
Quote
Цветик
Всім привіт. ЕЦП "Україна" в передостанній день - всьо? Чи це тільки у мене?
Ніт, в мене теж всьо.
Добрий день,хочу вже котрий день подати звіт по єдиному за ФОП але в кабінеті не підтягує інспекцію це лиш в мене так?
Доброго дня. Кто знает, что с ключами "Украина"? Когда включатся?
"Можливо АЦСК uakey.com.ua не працює. " В кабинет зайти нельзя, но в "Медке" все в порядке, отчеті отправляются. Что не так с ключами "Украина"?
Ключі АЦСК "Україна" - ні в кабінет зайти не можу, ні в СОТА (МЕ-док онлайн) підписати документи не виходить. СОТА пише: не можливо перевірити електронний підпис, спробуйте через 15 хвилин. Лишилась одна податкова не зареєстрована. Якщо роботу не відновлять, буде печалька sad smiley
Сервер Медка сбоїть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день,хочу вже котрий день подати звіт по єдиному за ФОП але в кабінеті не підтягує інспекцію це лиш в мене так?Так і не можу здати,через кабінет хтось щось здавав?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 109 з 111    Сторінки: ПершаПопередні101102103104105106107108109110111Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00073299999999998