Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 110 з 111    Сторінки: ПершаПопередні101102103104105106107108109110111Наступна
Не тільки у вас, в мене також(((
Новый ФОП, 1 месяц регистрации был на общей, сдал по нему декларацию майно, форма F0100213.
Теперь в другой программе смотрю, что у ФОПов на общей другая форма - F0100112 и что теперь делать? И вообще, получается в кабинете только Майно для физ. лиц, как так то? (
Quote
Dimaxa
Новый ФОП, 1 месяц регистрации был на общей, сдал по нему декларацию майно, форма F0100213.
Теперь в другой программе смотрю, что у ФОПов на общей другая форма - F0100112 и что теперь делать? И вообще, получается в кабинете только Майно для физ. лиц, как так то? (

В кабінеті правильна форма - вона мінялась і тепер одна для всіх і для простих фізиків
і для ФОПів...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Шустрик

Новый ФОП, 1 месяц регистрации был на общей, сдал по нему декларацию майно, форма F0100213.
Теперь в другой программе смотрю, что у ФОПов на общей другая форма - F0100112 и что теперь делать? И вообще, получается в кабинете только Майно для физ. лиц, как так то? (

В кабінеті правильна форма - вона мінялась і тепер одна для всіх і для простих фізиків
і для ФОПів...

Спасибо, успокоили, просто начисления по ЕСВ не отражается в розрахунках с бюджетом, начал сомневаться, что сдал правильную форму, отметку что ФОП ставил.
Quote
Dimaxa


Новый ФОП, 1 месяц регистрации был на общей, сдал по нему декларацию майно, форма F0100213.
Теперь в другой программе смотрю, что у ФОПов на общей другая форма - F0100112 и что теперь делать? И вообще, получается в кабинете только Майно для физ. лиц, как так то? (

В кабінеті правильна форма - вона мінялась і тепер одна для всіх і для простих фізиків
і для ФОПів...

Спасибо, успокоили, просто начисления по ЕСВ не отражается в розрахунках с бюджетом, начал сомневаться, что сдал правильную форму, отметку что ФОП ставил.

Так воно по закону має відображатись після терміну подачі звіту tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Підкажіть будь ласка, який код в кабінеті на звіт про фінансові результати мікро підприємства?
Еще вопрос.
У нас пустышка. Директор должен был сдать отчет за 2021.

Зашла в кабинет. Отчеты не сданы. Фин результаты и прибыль.
Вот и думаю сдать сейчас (штрафов же на в/время нет) или оставить как есть.
Я бы не сдавала, сроки то уже прошли. Тем более пустая отчетность
Вот тоже думаю, может не светиться...
Quote
IREN
Підкажіть будь ласка, який код в кабінеті на звіт про фінансові результати мікро підприємства?

Я еще не сдавала, думаю
S0111006 № 1-мс, № 2-мс. Фінансовий звіт мікропідприємства (Наказ Мінфіну 09.07.2021 № 385);
Доброго времени суток! Коллеги, вчера отправила на регистрацию НН, до сих пор нет квитанции. Кто то знает, с чем это связано, может с новой формой накладной?
Пишуть вже другий день глюк в кабінеті(((
Прикручують нову форму ПН мабуть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго времени! У кого то принята новая форма ПН?
Так. На ПН, що зранку відправляла, після 16-ї прийшли квитанції
Да, и мне пршла квитанция в 16-0 на ПН. что отправляла 01.04.2023
Доброго дня! А кабінет не працює тільки у мене???
Доброго дня, підкажить, бдлск:
Роблю кабінеті звіт J0500108 (ПОДАТКОВИЙ РОЗРАХУНОК СУМ ДОХОДУ, НАРАХОВАНОГО (СПЛАЧЕНОГО) НА КОРИСТЬ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ - ФІЗИЧНИХ ОСІБ, І СУМ УТРИМАНОГО З НИХ ПОДАТКУ, А ТАКОЖ СУМ НАРАХОВАНОГО ЄДИНОГО ВНЕСКУ )
Не зберігає та видає помилку якусь, в минулому кварталі таке було, але потім налаштували, а зараз опять?
Доброго времени суток. Кто знает, что мсегодня с электронным кабинетом? Уже вечер понедельника, а ни одной пятничной накладной не зарегистрировано.
За п"ятницю не знаю, нічого не відправляла. А за понеділок квитанції прийшли ...
Доброго дня ! Піжкажіть, будь ласка, якщо на підприємстві де працює працівник видали електронний підпис як посадовій особі і дана особа зареєструється ФОП, то вона зможе зайти таким КЕП в ЕК ФОП? І як це зробити?
Quote
nikiticn
Доброго дня ! Піжкажіть, будь ласка, якщо на підприємстві де працює працівник видали електронний підпис як посадовій особі і дана особа зареєструється ФОП, то вона зможе зайти таким КЕП в ЕК ФОП? І як це зробити?

Думаю навряд...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Доброго дня ! Піжкажіть, будь ласка, якщо на підприємстві де працює працівник видали електронний підпис як посадовій особі і дана особа зареєструється ФОП, то вона зможе зайти таким КЕП в ЕК ФОП? І як це зробити?

Думаю навряд...
Виходить, потрібто окремо отримувати КЕП як на фіз.особу, а не певного співробітника підприємства?
потрібний окремий електронний підпис на ФОП
Quote
buh!
потрібний окремий електронний підпис на ФОП
Зараз є можливість зареєструвати ФОП у Дія.
Якщо подати заявку з КЕП ( який отримали на роботі як посадова особа) у ДІЯ на відкриття ФОП, а потім отримати КЕП на ФОП для користування ЕК, так можна?
Quote
nikiticn

потрібний окремий електронний підпис на ФОП
Зараз є можливість зареєструвати ФОП у Дія.
Якщо подати заявку з КЕП ( який отримали на роботі як посадова особа) у ДІЯ на відкриття ФОП, а потім отримати КЕП на ФОП для користування ЕК, так можна?
Ні,треба ключ на фізособу
Quote
zoltan


потрібний окремий електронний підпис на ФОП
Зараз є можливість зареєструвати ФОП у Дія.
Якщо подати заявку з КЕП ( який отримали на роботі як посадова особа) у ДІЯ на відкриття ФОП, а потім отримати КЕП на ФОП для користування ЕК, так можна?Ні,треба ключ на фізособу

Це виходить, треба двічі платити? Спочатку придбати як на фіз. особу, а потім на ФОП?eye popping smiley
Якщо у ФОП-а рахунок, наприклад, в Приватбанку, то можна користуватись їхнім ключем для всієї діяльності ФОП - генерується безкоштовно
Quote
nikiticn



потрібний окремий електронний підпис на ФОП
Зараз є можливість зареєструвати ФОП у Дія.
Якщо подати заявку з КЕП ( який отримали на роботі як посадова особа) у ДІЯ на відкриття ФОП, а потім отримати КЕП на ФОП для користування ЕК, так можна?Ні,треба ключ на фізособу

Це виходить, треба двічі платити? Спочатку придбати як на фіз. особу, а потім на ФОП?eye popping smiley
Ні ,ключ один
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 110 з 111    Сторінки: ПершаПопередні101102103104105106107108109110111Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054700000000008