Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 108 з 111    Сторінки: ПершаПопередні101102103104105106107108109110111Наступна
Да никак, очередные глюки, не обращайте внимания.
У нас несколько предприятий и такие повидомлення идут уже по всем со второй половины вчерпашнего дня. Я звонила в налоговую и на горячую линию, говороят ничего не знают.ю Где еще выяснять уже я не знаю.
Quote
335369
у меня тоже последнее уведомление в кабинете появилось сегодня.
Граничний термін подачі Wed Feb 20 00:00:00 EET 2019 :
J0103804 Рiк 2019 Податкова декларацiя платника єдиного податку четвертої групи

Граничний термін подачі Mon Mar 22 00:00:00 EET 2021 :
J3000413 Лютий 2021 Звiт про суми нарахованої заробiтної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсацiї) застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування до органiв

Коллеги,может кто-то в курсе - как это понимать.

Прикручують календар - але як завжди не всьо учлі tongue sticking out smiley
Поки не звертайте уваги)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
335369
у меня тоже последнее уведомление в кабинете появилось сегодня.
Граничний термін подачі Wed Feb 20 00:00:00 EET 2019 :
J0103804 Рiк 2019 Податкова декларацiя платника єдиного податку четвертої групи

Граничний термін подачі Mon Mar 22 00:00:00 EET 2021 :
J3000413 Лютий 2021 Звiт про суми нарахованої заробiтної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсацiї) застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування до органiв

Коллеги,может кто-то в курсе - как это понимать.

вот это у меня тоже, что такое непонятно
____________________________________________________
Податковий календар для 38383838:
Юридична особа
Платник ПДВ з 01.03.2013
основна ДПІ 2652
Граничний термін подачі Mon Mar 22 00:00:00 EET 2021 :
J3000413 Лютий 2021 Звiт про суми нарахованої заробiтної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсацiї) застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування до органiв
J0200121 Лютий 2021 Податкова декларацiя з податку на додану вартiсть

_______________________________________________________________________
декларация НДС - это как-то понятно, а отчет по ЕСВ, как-то непонятно
если честно то ничего не понятно

пы.сы. меня сегодня статистика Николаева рассмешила, по-вопросу того, как они помогают предприятиям в электронном кабинете ВОТ ЭТОМ, подавать фин. звиты и как это просто и удобно....... без комментариев
Quote
Шустрик

у меня тоже последнее уведомление в кабинете появилось сегодня.
Граничний термін подачі Wed Feb 20 00:00:00 EET 2019 :
J0103804 Рiк 2019 Податкова декларацiя платника єдиного податку четвертої групи

Граничний термін подачі Mon Mar 22 00:00:00 EET 2021 :
J3000413 Лютий 2021 Звiт про суми нарахованої заробiтної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсацiї) застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування до органiв

Коллеги,может кто-то в курсе - как это понимать.

Прикручують календар - але як завжди не всьо учлі tongue sticking out smiley
Поки не звертайте уваги)))

Шустрик, так дойдет до того, что режим "Не звертайте уваги!" войдет в привычку, а это уже чревато...
Quote
buh!


у меня тоже последнее уведомление в кабинете появилось сегодня.
Граничний термін подачі Wed Feb 20 00:00:00 EET 2019 :
J0103804 Рiк 2019 Податкова декларацiя платника єдиного податку четвертої групи

Граничний термін подачі Mon Mar 22 00:00:00 EET 2021 :
J3000413 Лютий 2021 Звiт про суми нарахованої заробiтної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсацiї) застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування до органiв

Коллеги,может кто-то в курсе - как это понимать.

Прикручують календар - але як завжди не всьо учлі tongue sticking out smiley
Поки не звертайте уваги)))

Шустрик, так дойдет до того, что режим "Не звертайте уваги!" войдет в привычку, а это уже чревато...

Понімаю - но єслі так на всьо реагірувать - ніяких нєрвів жиж не хватить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну і потом яж написала ПОКИ tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У мене таж сама біда sad smiley
[club.dtkt.ua]

ФОП 3 група. Спрощена система оподаткування.

Я так розумію, просто не звертати уваги?
Quote
SmokeRom
У мене таж сама біда sad smiley
[club.dtkt.ua]

ФОП 3 група. Спрощена система оподаткування.

Я так розумію, просто не звертати уваги?
Успокойтесь.
Это не первый маразм Кабинета....и, к сожалению, не последний.....
Лично я во второй половине января месяца принимала на работу человека, естественно, подавала повідомлення в периоде "Січень 2021р. "
Так мне этот Кабинет написал, что я и в лютому должна подавать повідомлення )))))))))).
Доброго дня. Побачив на головній сторінці Е-кабінету повідомлення про необхідність подання декларації про майновий стан. ФОП 2 група.

Податковий календар для ----------------- :
Самозайнята фізична особа
основна ДПІ ----
Граничний термін подачі Fri Apr 30 00:00:00 EEST 2021 :
F0100211 Рiк 2020 Податкова декларацiя про майновий стан i доходи (для громадян та осiб, якi провадять незалежну професiйну дiяльнiсть).

Я так розумію це помилка. Власне ФОП 2 група якщо і подавати, то F0100111 (Податкова декларація про майновий стан і доходи (для підприємців)).

І так скучно не було, а тут ...
Quote
tra23
Доброго дня. Побачив на головній сторінці Е-кабінету повідомлення про необхідність подання декларації про майновий стан. ФОП 2 група.

Податковий календар для ----------------- :
Самозайнята фізична особа
основна ДПІ ----
Граничний термін подачі Fri Apr 30 00:00:00 EEST 2021 :
F0100211 Рiк 2020 Податкова декларацiя про майновий стан i доходи (для громадян та осiб, якi провадять незалежну професiйну дiяльнiсть).

Я так розумію це помилка. Власне ФОП 2 група якщо і подавати, то F0100111 (Податкова декларація про майновий стан і доходи (для підприємців)).

І так скучно не було, а тут ...

Ну почитайте коментарі вище - зрозумієте, шо не ви одні такі...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Це все типу нагадування, але не до всіх стосується) В мене таке було роки 3 назад, потім счезло.
Кто- то что- то узнал по поводу этого отчета? мне тоже сегодня это уведомление пришло,в налоговой ничего не знают как всегда
подскажите, пожалуйста!! фоп 1 группа, в электронному кабинете стоят начисления как единого налога так и есв. Им же с декабря сделали налоговые каникулы? или передумали и отменили, а я не увидела? подскажите, пожалуйста, как у вас. а то ощущение, что это все-таки я прозевала важные новости.
Фізичних осіб – підприємців першої групи звільнено від сплати єдиного податку та єдиного внеску з грудня до травня 2021 року включно.

Попри ненарахування та несплату єдиного внеску цей період буде включено до страхового стажу таких підприємців.

Не підлягають сплаті єдиний податок за грудень 2020 року у сумі 210 грн, а також єдиний внесок за грудень – 1100 грн.

Також єдиний податок не сплачується протягом січня – травня 2021 року, а ЄСВ за I квартал та квітень – травень 2021 року.

Отже, вперше такі підприємці сплачуватимуть єдиний податок у сумі 227 грн. у червні місяці, а єдиний внесок у сумі 1320 грн. у липні 2021 року.
- Це з офіційного джерела Територіальні органи ДПСу Львівській області Офіційний портал. . . інфа датою 12.02.2021р.
спасибо Вам большое! как-то у нас все через одно место. Не должны начислять - начисляют, а потом ты им еще и должный останешься.
Помилка під час відправлення звіту засобами сервісу (There was no endpoint listening at [soap.tax.gov.ua] that could accept the message. This is often caused by an incorrect address or SOAP action. See InnerException, if present, for more details.)
------------------------------------------------------------------------------
переводчик выдает какой-то набор чего-то, понять невозможно, но явно, что что-то опять не работает
приходит вот такое сообщение сегодня, с самого утра отправить налоговые просто невозможно
на 0800501007 дозвониться не могу
У них явно все не працює.Мені ще не прийшла відповідь з 10.00 на запит про суму реєстр. ліміту.
Кабинет тупит. Вчерашняя налоговая висит до сих пор.
ОТП банк тупит. Платежи не проводятся, из клиент-банка выбрасывает.
В Клиент-Казначейство боюсь даже заходить, вчера вечером он просто лежал.
Что вообще происходит? Конец месяца, квартала, полугодия? Вроде такого не было никогда.
Вчера у них утром сбой был. Сейчас вроде нормально все регистрируется. Мониторинг регистрации НН: [gatemon.com.ua]
Quote
Blick
Вчера у них утром сбой был. Сейчас вроде нормально все регистрируется. Мониторинг регистрации НН: [gatemon.com.ua]

спасибо

интересно так, а что этот ресурс в таблице справа показывает, все налоговые, что по Украине отправляют?
Quote
Цветик
Кабинет тупит. Вчерашняя налоговая висит до сих пор.
ОТП банк тупит. Платежи не проводятся, из клиент-банка выбрасывает.
В Клиент-Казначейство боюсь даже заходить, вчера вечером он просто лежал.
Что вообще происходит? Конец месяца, квартала, полугодия? Вроде такого не было никогда.

а по-моему, это постоянно
этот тупизм со всех сторон доводит до кипения мозга просто!!!!
відсутні реквізити для сплати ЄСВ в кабінеті, по практиці вони будуть пізніше?
Quote
Maryna_777
відсутні реквізити для сплати ЄСВ в кабінеті, по практиці вони будуть пізніше?

А що, були зміни рахунків?!
Quote
faeton-2000

відсутні реквізити для сплати ЄСВ в кабінеті, по практиці вони будуть пізніше?

А що, були зміни рахунків?!
та не, все по старому вроде
Наверное новое предприятие, которое еще ЕСВ не платило. Тогда реквизиты появятся в расчетах с бюджетом после оплаты.
Так, новий Фоп) дякую
Quote
Blick
Наверное новое предприятие, которое еще ЕСВ не платило. Тогда реквизиты появятся в расчетах с бюджетом после оплаты.
Доброго дня!
После увольнения сотрудника выплатили компенсацию за неиспользованный отпуск, а НДФЛ и ВС перечислила на те же счета, что и с ЗП.
Сейчас только поняла, что скорее всего, неверно сделала - надо было на:
ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФIЗИЧНИХ ОСIБ, ЩО СПЛАЧУЄТЬСЯ ПОДАТ АГЕНТАМИ IЗ ДОХОДIВ ПЛАТНИКА ПОДАТКУ IНШИХ НIЖ
Что скажете? Сижу на нервах...
Добрый день. Все верно, перечисляется ПДФО на з/п счета.
Quote
e_martini
Добрый день. Все верно, перечисляется ПДФО на з/п счета.

Спасибо большое!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 108 з 111    Сторінки: ПершаПопередні101102103104105106107108109110111Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999