Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 27 з 111    Сторінки: ПершаПопередні2223242526272829303132НаступнаОстання
Quote
filipina
Quote
Oxi
спробуйте з неконвертованими
Ключ считывает, но пишет про ошибку при открытии. А на ключе печати пишет, что нет права подписи у пользователя.)
для входу в електронний кабінет потрібен тільки ключ директора, з довгою назвою
а ви ні разу туди не заходили?
бо зараз часто бувають збої
Quote
Oxi
Quote
filipina
Quote
Oxi
спробуйте з неконвертованими
Ключ считывает, но пишет про ошибку при открытии. А на ключе печати пишет, что нет права подписи у пользователя.)
для входу в електронний кабінет потрібен тільки ключ директора, з довгою назвою
а ви ні разу туди не заходили?
бо зараз часто бувають збої
Та заходила, но так и не зашла... решила, что что-то не так делаю, спрошу у людей знающих. Пробовала и свой длинный ключ и ключ директора, все время выдает ошибку.


Пароль же к ключам нужно вводить тот же, что и в Медке? А то странно, ключ считало, значит он есть в системе, но почему-то не пускает по тем паролям.
Quote
filipina
Пароль же к ключам нужно вводить тот же, что и в Медке? А то странно, ключ считало, значит он есть в системе, но почему-то не пускает по тем паролям.
да потому шо глючит

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Подскажите,в кабинете получается зарегистрировать Приложение 2 к налоговой накладной? Кто-то это делал? Помогите!
уррряяя!!! заработало, в ЕКПП Договор удалось подписать на визнання електронних документыв
может я буду первая, как мне сегодня сказали на справочной, приз дадут, или договор подпишут сразу, не ожидая 5 дней smiling smiley))
підкажіть будь ласка, коли податкова нараховує пдфо і військовий збір? тобто єсв нараховує в останній день поданння звіту єсв, тобто 20 числа наступного за звітним місяцем, а пдфо і військовий коли?
у вас видно в ЕКПП сплачені податки?
Quote
sashka111
у вас видно в ЕКПП сплачені податки?

так, по моим юр.лицам все видно, платежи за 28.12
Quote
sashka111
підкажіть будь ласка, коли податкова нараховує пдфо і військовий збір? тобто єсв нараховує в останній день поданння звіту єсв, тобто 20 числа наступного за звітним місяцем, а пдфо і військовий коли?
в кабінеті пдфо і вз нарахувань не було
Доброго дня. В мене при підписі звіту з ЄСВ печаткою виводить помилку "Помилка перевірки підпису An invalid XML CHARACTER (unicode: 0*0) was found in the element content of the document". При цьому звіти по єдиному і ДФ підписує і відправляє. Хто з таким стикався і як виправити помилку?
а чому не буває нарахувань пдфо і війського збору в ЕКПП?
Quote
Oxi
Quote
sashka111
підкажіть будь ласка, коли податкова нараховує пдфо і військовий збір? тобто єсв нараховує в останній день поданння звіту єсв, тобто 20 числа наступного за звітним місяцем, а пдфо і військовий коли?
в кабінеті пдфо і вз нарахувань не було
а чому не буває нарахувань пдфо і війського збору в ЕКПП?
У вас видно проплати за січень?
sashka111
НДФЛ и ВЗ никогда не начисляется и не начислялся, ни в кабинете, ни в карточке лицевой, Вы никогда на сверку в налоговую не ходили?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Вчера заходила в електронный кабинет, все проплаты видела и отчеты,которые вчера отсылала....а сегодня выдаёт ошибку авторизации, Чтобы это значило??? По ЕСВ нет квитанции № 2 со вчерашнего дня, а 1дф пришла 2 квитанция....
Тоже ошибка авторизации.Вхід тимчасово обмежений...
только что зашла.
появились налоги за 29-е декабря
А у всех по розрахункам но основной странице нет данных , и переплат по авансу ЕСВ и прочих переплат не видно ?
Клотильда, аналогічна ситуція No data to display.
Спасибо smiling smiley


Иногда, какими-то странными путями, в жизни всё налаживается само собой.
Quote
ELNik
уррряяя!!! заработало, в ЕКПП Договор удалось подписать на визнання електронних документыв
может я буду первая, как мне сегодня сказали на справочной, приз дадут, или договор подпишут сразу, не ожидая 5 дней smiling smiley))

докладаю:
договор приняли, квитанцию №2 прислали, погоджено
иду сдавать декларацию по ЕН drinking smiley
Також в ЕКПП з'явилась можливість здавати Додаток 5.
Створила, відправила.

Виходить, що ФОП може спокійно через ЕКПП працювати повноцінно вже.
Quote
Р.В.
sashka111
НДФЛ и ВЗ никогда не начисляется и не начислялся, ни в кабинете, ни в карточке лицевой, Вы никогда на сверку в налоговую не ходили?
не ходила, бо тільки починаю вести бухгалтерію
з'явилися проплати податків за 4.01.2017
а где можно увидеть, что принят отчет? например я сдавала через сонату, захожу в кабинет, вижу отчет, а где увидеть отметку о принятии?
Quote
Иногда могу
а где можно увидеть, что принят отчет? например я сдавала через сонату, захожу в кабинет, вижу отчет, а где увидеть отметку о принятии?
якщо звіт з'явився в ЕКПП, то це означає, що він прийнятий.
Quote
sashka111
Quote
Иногда могу
а где можно увидеть, что принят отчет? например я сдавала через сонату, захожу в кабинет, вижу отчет, а где увидеть отметку о принятии?
якщо звіт з'явився в ЕКПП, то це означає, що він прийнятий.



А якщо звіт з'явився в ЕКПП, а кв№2 не має?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 27 з 111    Сторінки: ПершаПопередні2223242526272829303132НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041800000000003