Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 68 з 111    Сторінки: ПершаПопередні6364656667686970717273НаступнаОстання
Ну так виправляйте - мені прийшлось із-за цього ше раз слать,
бо замітила вже тільки як роздрукувала((( і телефон біля адреси
не забудьте проставить - бо в статістіці це буде помилкою і не
приймуть(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я подавала фін звіт через кабінет ще 02 лютого, того ж дня прийшла квитанція від податкової, що звіт прийнято. А виявляється 15 лютого прийшла друга квитанція від статистики eye popping smiley Так ще й про те, що звіт не прийнято.... сертифікат директора відсутній у базі сертифікатів... навіть не знаю що думати confused smiley
Quote
Нечемнуся
Я подавала фін звіт через кабінет ще 02 лютого, того ж дня прийшла квитанція від податкової, що звіт прийнято. А виявляється 15 лютого прийшла друга квитанція від статистики eye popping smiley Так ще й про те, що звіт не прийнято.... сертифікат директора відсутній у базі сертифікатів... навіть не знаю що думати confused smiley
что-то вы меня напугали. пошла и проверила - у меня в кабинете к финзвиту 2-я квитанция написано видправнык ДФС. получается статистика что - не получила отчет? или получила, кто знает?


Quote
Xarius
Quote
Нечемнуся
Я подавала фін звіт через кабінет ще 02 лютого, того ж дня прийшла квитанція від податкової, що звіт прийнято. А виявляється 15 лютого прийшла друга квитанція від статистики eye popping smiley Так ще й про те, що звіт не прийнято.... сертифікат директора відсутній у базі сертифікатів... навіть не знаю що думати confused smiley
что-то вы меня напугали. пошла и проверила - у меня в кабинете к финзвиту 2-я квитанция написано видправнык ДФС. получается статистика что - не получила отчет? или получила, кто знает?
статистика знає 100%
У мене друга квитанція від ДФС у розділі "Перегляд звітності", а друга квитанція від статистики у розділі "Введення звітності". Ось так усе "просто" )))
Передзвонила у податкову, сказали, що деку і фін звітність мою бачать, усе гаразд, перездавати нічого не потрібно, не дивлячись на те, що я порушила порядок здачі звітності, тобто спочатку відправила деку, а за кілька хвилин фін звіт.
Також подзвонила у статистику, так як здавала звіт у паперовому вигляді 8 числа, то мій фін звіт вважається теж поданим.
Але отримати квитанції від статистики 15 числа я зовсім не очікувала eye popping smiley
Надіюсь усе буде добре...
доброго дня усім! хтось в курсі як взагалі працює цей електронний кабінет? 20 лютого (останній день) сплатили єдиний податок 2 група. але в кабінеті вже зранку 20-го стояла недоїмка. і вона нікуди не зникеє після проплати. 21-го ще раз (на всякий пожарний) зробили проплату. має бути вже переплата 1000 грн, а там все ще світиться недоїмка! як це розуміти, може хтось в курсі?
Quote
SashA2017
доброго дня усім! хтось в курсі як взагалі працює цей електронний кабінет? 20 лютого (останній день) сплатили єдиний податок 2 група. але в кабінеті вже зранку 20-го стояла недоїмка. і вона нікуди не зникеє після проплати. 21-го ще раз (на всякий пожарний) зробили проплату. має бути вже переплата 1000 грн, а там все ще світиться недоїмка! як це розуміти, може хтось в курсі?
Сегодня проверьте. вчера технические работы вроде бы как были.
да проверили уже... 2 проплаты стоят и недоимка светится. confused smiley
Намагаюся отримати довідку про доходи в ЕК, а при вході видає помилку:Ви не маєте права підпису. При тому ключ діє
з 14.02.2017-13.02.2019. Це з мого боку проблеми чи з кабінетом щось не те???
Quote
konta
Намагаюся отримати довідку про доходи в ЕК, а при вході видає помилку:Ви не маєте права підпису. При тому ключ діє
з 14.02.2017-13.02.2019. Це з мого боку проблеми чи з кабінетом щось не те???
а ключ Привата?
Quote
SashA2017
да проверили уже... 2 проплаты стоят и недоимка светится. confused smiley

та же фигня....
Quote
Lin@
Quote
konta
Намагаюся отримати довідку про доходи в ЕК, а при вході видає помилку:Ви не маєте права підпису. При тому ключ діє
з 14.02.2017-13.02.2019. Це з мого боку проблеми чи з кабінетом щось не те???
а ключ Привата?
ні, ТОВ "АЦСК Україна", вже розібралася...треба особисто заяву подавати, так як підписи на пос.осіб підприємства оформлено, а не окремо як на фіз.особу.
Quote
konta
ні, ТОВ "АЦСК Україна", вже розібралася...треба особисто заяву подавати, так як підписи на пос.осіб підприємства оформлено, а не окремо як на фіз.особу.

если есть карта привата личный ЕЦП за 5 минут формируется
Quote
Lin@
Quote
SashA2017
да проверили уже... 2 проплаты стоят и недоимка светится. confused smiley

та же фигня....

а шо ж это за петрушка? разве последний день уплаты ЕН для 2 группы не 20 число? или опять недочеты программы?
Quote
Xarius
Quote
Нечемнуся
Я подавала фін звіт через кабінет ще 02 лютого, того ж дня прийшла квитанція від податкової, що звіт прийнято. А виявляється 15 лютого прийшла друга квитанція від статистики eye popping smiley Так ще й про те, що звіт не прийнято.... сертифікат директора відсутній у базі сертифікатів... навіть не знаю що думати confused smiley
что-то вы меня напугали. пошла и проверила - у меня в кабинете к финзвиту 2-я квитанция написано видправнык ДФС. получается статистика что - не получила отчет? или получила, кто знает?

У введенні звітності гляньте - там друга від статистики повинна буть.
Бо від статистики може прийти з помилкою - в мене так було(((
Прийшлось перездавать yawning smiley А відносно квитанцій тут така нестандартна
ситуація виникає - в кабінєті перша квитанція, це як у Медку повідомлення,
а отримуємо дві других же від різних структур і обидві другі - тому вони
технічно і розвели їх в різні розділи... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
SashA2017
а шо ж это за петрушка? разве последний день уплаты ЕН для 2 группы не 20 число? или опять недочеты программы?

так у меня и по фирме по ЕСВ то самое недоимка висит
Quote
Lin@
Quote
SashA2017
а шо ж это за петрушка? разве последний день уплаты ЕН для 2 группы не 20 число? или опять недочеты программы?

так у меня и по фирме по ЕСВ то самое недоимка висит

Ліна я там писнула в темці про довідку drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ліна я там писнула в темці про довідку drinking smiley

Спасибо! smileys with beer
уже поблагодарила там!!! smiling smiley
Quote
Шустрик
Quote
Xarius
Quote
Нечемнуся
Я подавала фін звіт через кабінет ще 02 лютого, того ж дня прийшла квитанція від податкової, що звіт прийнято. А виявляється 15 лютого прийшла друга квитанція від статистики eye popping smiley Так ще й про те, що звіт не прийнято.... сертифікат директора відсутній у базі сертифікатів... навіть не знаю що думати confused smiley
что-то вы меня напугали. пошла и проверила - у меня в кабинете к финзвиту 2-я квитанция написано видправнык ДФС. получается статистика что - не получила отчет? или получила, кто знает?

У введенні звітності гляньте - там друга від статистики повинна буть.
Бо від статистики може прийти з помилкою - в мене так було(((
Прийшлось перездавать yawning smiley А відносно квитанцій тут така нестандартна
ситуація виникає - в кабінєті перша квитанція, це як у Медку повідомлення,
а отримуємо дві других же від різних структур і обидві другі - тому вони
технічно і розвели їх в різні розділи... drinking smiley
меня сейчас из введення звитности выбрасывает вообще из кабинета по всем фирмам и по юр.особам. попробую позже. спасибо за совет!
П.С. а посмотрела в программке ЗвитОК, через которую я подавала отчеты, то там везде написано во второй квитанции что принято держстатистикой. вот такие пироги)))
eye rolling smiley Стан розрахунків з бюджетом. Ранее, ещё даже в январе, при открытии подробных взаиморасчетов с бюджетом, если курсором стать на нужную цифру, то в верхнем сером поле можно было прочитать описание операции. Например "Збiльшено недоїмки невизначений документ...... " или "Нарах. плат. самост. штр.санк.(осн.декл.термiн спл.пот.рiк) Уточнюючий розрахунок......". Теперь открывается таблица, но описания операции нигде не видно. Никто не знает можно ли где-то это увидеть, или только топать в налоговую и в окошке по сверкам узнавать?
выбрасывает из за того что кэш нужно почистить на компе
Quote
krasa
eye rolling smiley Стан розрахунків з бюджетом. Ранее, ещё даже в январе, при открытии подробных взаиморасчетов с бюджетом, если курсором стать на нужную цифру, то в верхнем сером поле можно было прочитать описание операции. Например "Збiльшено недоїмки невизначений документ...... " или "Нарах. плат. самост. штр.санк.(осн.декл.термiн спл.пот.рiк) Уточнюючий розрахунок......". Теперь открывается таблица, но описания операции нигде не видно. Никто не знает можно ли где-то это увидеть, или только топать в налоговую и в окошке по сверкам узнавать?
да там две колонки всего, начисление и оплата
Quote
krasa
eye rolling smiley Стан розрахунків з бюджетом. Ранее, ещё даже в январе, при открытии подробных взаиморасчетов с бюджетом, если курсором стать на нужную цифру, то в верхнем сером поле можно было прочитать описание операции. Например "Збiльшено недоїмки невизначений документ...... " или "Нарах. плат. самост. штр.санк.(осн.декл.термiн спл.пот.рiк) Уточнюючий розрахунок......". Теперь открывается таблица, но описания операции нигде не видно. Никто не знает можно ли где-то это увидеть, или только топать в налоговую и в окошке по сверкам узнавать?
если я правильно поняла, то при наведении курсора на Код операції это видно.
Quote
Xarius
если я правильно поняла, то при наведении курсора на Код операції это видно.
уже не видно
Quote
Lin@
Quote
Xarius
если я правильно поняла, то при наведении курсора на Код операції это видно.
уже не видно

Вы правы, если навести курсор на колонку "Код операції", то возле курсора высвечивается описание, например "Погашення недоїмки", но, к сожалению подробной информации нет. Наверно это всё, что можно показать.
Quote
Lin@
Quote
Xarius
если я правильно поняла, то при наведении курсора на Код операції это видно.
уже не видно
оно? у меня все видно.
Quote
Xarius
Quote
Lin@
Quote
Xarius
если я правильно поняла, то при наведении курсора на Код операції это видно.
уже не видно
оно? у меня все видно.
о СПАСИБО!!!
а я тыкала на эти коды как раньше eye rolling smiley
получилось!
У вас скорее всего договор на признание ЄЦП только с налоговой, нужно подать еще "Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису" ( есть в электронном кабинете ), а потом подавать фин. отчетность. У меня квитанция 2 от статистики пришла недели через две после того, как подала отчет.
Quote
buh!
Quote
brick
До сих пор не обработались НН, отправленные на регистрацию 15.02. Не знаю, что теперь делать: уже отправлять новые со штрафом или ждать до конца месяца, что обработаются предыдущие, так как по данным техподдержки за эту дату проблема не только у нас. confused smiley В кабинете вообще не предусмотрено, что НН может выпадать из обработки - в отличие от Медка нет опции повторно отправить тот же файл.
не пробовали вообще по-новому сформировать налоговую и отправить повторно, была такая проблема тоже, поехала в налоговую с хмл-файлом налоговой, мол, что не так, тоже отправляла в последний день, даже говорить не захотели, только сказали, если видите, что за 2-3 часа никаких движений, формируйте по-новому и отправляйте, помогло..........но уже со штрафом естественно
Прошло с тем же номером?
Повторная отправка того же самого, но уже не 15го, опять же пропала. Следующим отправлен по-новой выгруженный из 1С файл, хотя в ЭК, как и в Медке, нумерация xml из 1С не передается и по логике никакой роли это не должно играть. А если я номер НН поменяю, то в чем уверенность, что не зарегистрирует в какой-то момент обе... sad smiley
Підскажіть, де в електронному кабінеті можна подивитись реквізити для поповнення рахунку ПДВ? В розрахунках з бюджетом?
В призначенні платужу пишемо просто поповнення електронного рахунку ПДВ, чи кодами як інші податки?

Ще чомусь не бачу бланків для заповнення податкових накладних в розділі введення звітності. J12 відкриває тільки товарно-транспортні накладні.
на першій сторінці оголошення


"Повідомляємо, що Електронний кабінет доопрацьовано в частині проходження електронної ідентифікації уповноваженими особами платника, яким делеговано право підпису податкових накладних та розрахунків коригування (далі – уповноважена особа).
Уповноважена особа при вході до приватної частини (особистого кабінету) з використанням ЕЦП отримує доступ до таких сервісів Електронного кабiнету:
• реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування до них у Єдиному реєстрі податкових накладних;
• інформація з Єдиного реєстру податкових накладних;
• інформація з реєстрів операцій та транзакцій в системі Електронного адміністрування ПДВ.
Додатково повідомляємо, що по уповноваженим особам має бути подана форма J1391103 «Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису». "

Намагалась подати, прийшла відмова з помилкою, хоча в виявлених помилках нема нічого.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 68 з 111    Сторінки: ПершаПопередні6364656667686970717273НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044500000000003