Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Приватний підприємець 2-га група зареєстрований в одному районі дпі ,а планує торгувати в іншому

Відправлено користувачем 2013svetap 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Приватний підприємець 2-га група зареєстрований в одному районі дпі ,а планує торгувати в іншому .Куди сплачувати пдфо, єсв, єдинний податок , а також куди подавати повідомлення про прийнятих працівників,1-дф, звіт з єсв?Про юриків є розяснення про прив.підприємців нічого не знайшла.В ПОДАТКОВІЙ де зареєстрована сказали платити та подавати звіти все їм.Але в податковій де знаходиться торг.точка сказали пдфо платити їм та подати форму 1опп(але ж вона для юр.осіб) та 20-опп(яка подається за основним місцем рестрац)..Можливо в когось теж така історія підкажіть як вірно ? Дякую.
Всі звіти, повідомлення здавати, податки сплачувати по місцю реєстрації,
а по місцю здійснення діяльності платицця тільки акцизний збір, бо РРО
реєструєцця на ту ж адресу. А для того шоб платити їм ше й ПДФО треба
там стати на облік як платник окремих податків і тоді відповідно подавати
туди копію звіту 1-ДФ...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
яким чином стати на облік за місцем торгівлі.що саме потрібно подати.Чи є якась заява встановленої форми.Тому що дали мені заяву 1 опп .щоб я заповнила і подала. але ж вона для юр.осіб?


Я вважаю для вас це лишнє, от коли пропишуть
цю процедуру чітко - тоді і будете робити. Я маю
ФОПа, яка зареєстрована і працює в різних районах
Києва і ні над чим подібним не заморочуємось. В
район по місцю здійснення діяльності подаю і плачу
відповідно тільки акциз. Всі інші звіти і податки - і за
себе, і за найманих - по місцю реєстрації...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую.Це питання в мене постало після візиту податківців на місце здійснення торгівлі, а саме перевірки оформлених людей .Після предявлених договорів і копій повідомлень почали розповідати що це все невірно.Що працюю тут і тут повина платити податки .Після довгих сперечань принесли мені мені бланк 1опп.і сказали що ждуть з ним у дпі.
Ну це планують, ще з часів Азарова, аби так було.
Але ніде законодавчо це не прописано - в сад таких
первіряючих. Будуть чіплятись - кажіть хай покажуть
де це написано...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Написала запит в свою ДПІ про надання індивідуальної консультації.Буде відповідь -буду мати чим апелювати
Норма об оплате НДФЛ по месту торговли касается только юрлиц, только у них могут быть обособленные подразделения. Да и для юрлиц в кодексе так непонятно прописано...

168.4.2. такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі - відокремлений підрозділ).
....

168.4.3. суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.
У разі якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб за такий відокремлений підрозділ, усі обов'язки податкового агента виконує юридична особа. Податок на доходи, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу;


Вот что подразумевается под іншою територіальною громадою???
Смотрим википедию:
Територіа́льна грома́да — жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр[1]. Основними її ознаками є спільні територія існування, інтереси у вирішенні питань життєдіяльності, соціальна взаємодія в процесі вирішення цих інтересів, психологічна самоідентифікація кожного члена з громадою, комунальна власність, сплачування комунальних податків[2].

Я так понимаю, громада - это город, другой район одного города сюда не вписывается даже для юрлиц.
В для ФОПов вообще такой нормы нет.
ФОП на 2 группе берет в аренду помещение, открывает магазин. Также оформляет новый КВЕД.
Подскажите, пожалуйста, что ему необходимо подать:
1) 20-ОПП в ДПИ района по основному месту регистрации (через Медок можно??) - в течение 10 дней с момента заключения договора аренды
2) "Заяву про застосування спрощеної системи оподтакування" в ДПИ района по основному месту регистрации (своему инспектору) ,с дополнениями в п.7. "Місце провадження діяльності" и в п. 8 "Обрані види діяльності" - до 20 числа следующего месяца.
Вроде бы все?
Сегодня столкнулась с таким вопросом тоже,уже лет 5 ФОП зарегистрирован в 1м районе,работает в 2м.Решили ж по правилам зарегить РРО для пива, и понеслось-посылают сначала оформить 20-опп, потом только РРО,потом только лицензия. Пиво продавать будем только в летний сезон,месяцев 5, а танцев с бубнами ...
У меня те же танцы с бубнами ежегодно по ООО. РРО регистрируется по основному месту, лицензия оплачивается по месту торговли. И оплачивать лицензию нужно очень заранее, т.к. ГНИ 5 дней справку дает, потом департамент 10 дней лицензию выдает, при этом ГНИ и департамент в разных городах. А осенью аннулирование лицензии, снятие РРО с регистрации...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000527