Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Цивільно правова угода з водієм

Відправлено користувачем sarhan 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Дуже потрібен зразок цивільно првової угоди з водієм.Якщо є зразок або хочаб допомогти з правельним складанням договору врозділі "предмет договору".Буду дуже вдячна. мій емl:meli1977@mail.ru
1. Предмет договору
1.1. За цим договором Виконавець зобов'язується надати послуги з перевезення вантажів на автомобілі Замовника на час відсутності водія ТОВ «__________», а Замовник зобов'язується прийняти та оплатити зазначені послуги в порядку та на умовах, встановлених цим договором.
1.2. Виконавець зобов'язується надати послуги особисто. Виконавець діє на власний ризик, не підлягає під дію правил внутрішнього трудового розпорядку, не має права на отримання соціальних пільг та одержання допомоги із соціального страхування.
1.3. Початок виконання робіт(послуг) — за попередньою домовленістю сторін. Закінчення виконання робіт(послуг) – дата підписання Замовником актів приймання – передачі виконаних робіт(послуг) Виконавця по всім зобов’язанням, згідно договору.

2. Розмір і порядок оплати
2.1. За виконану роботу Замовник сплачує Виконавцеві винагороду у розмірі – ________ грн. за годину роботи.
2.2. Оплата виконується не пізніше трьох банківських днів з дня прийняття роботи (надання послуги).
Дуже гарно дякую за допомогу.))))


Добрий день, чи не могли б ви вислати зразок цивільно-правового договора на пошту, буду вдячна. logistics-5@ukr.net
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000298